0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Затруднения с профила
« -: Октомври 18, 2008, 22:45:35 pm »
След доста опити да се логна се наложи да се регистрирам отново, за старото ми потребителско име anelka непрекъснато ми излиза грешна парола, а тя е вярна. Освен това имам големи затруднения изобщо с форума, всичко се зарежда след поне няколко опита. Ще мога ли да ползвам стария си профил или да продължа с новия?
*
Re: Затруднения с профила
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2008, 10:36:24 am »
След доста опити да се логна се наложи да се регистрирам отново, за старото ми потребителско име anelka непрекъснато ми излиза грешна парола, а тя е вярна. Освен това имам големи затруднения изобщо с форума, всичко се зарежда след поне няколко опита. Ще мога ли да ползвам стария си профил или да продължа с новия?
Опитай да смениш паролата си - да не би наистина да е грешна:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?action=reminder

Поздрави
*

    angy_

Re: Затруднения с профила
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2008, 12:32:09 pm »
Благодаря за отговора но вече изобщо не мога да влезна нито в стария нито в новия профил вече не излиза съобщение за грешна парола но страницата не се зарежда. Изобщо влизането ми във форума и в подрубриките е много трудно, от 3 или 4 опит. Какво да правя в крайна сметка?
*
Re: Затруднения с профила
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2008, 13:43:48 pm »
Благодаря за отговора но вече изобщо не мога да влезна нито в стария нито в новия профил вече не излиза съобщение за грешна парола но страницата не се зарежда. Изобщо влизането ми във форума и в подрубриките е много трудно, от 3 или 4 опит. Какво да правя в крайна сметка?
Сега трябва да можеш да го направиш с anelka_ и angy.
Проблема е че адреса от който се логваш е в зона която много често ни бомбардира с рекуести (или атака или вируси) и за това тази зона е банната.

Поздрави
*

    angy_

Re: Затруднения с профила
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2008, 20:13:27 pm »
Ами много благодаря но проблема продължава. Виждам, че и при други потребители е същото. Надявам се да го оправите.