0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« -: Декември 21, 2008, 17:42:30 pm »
Все повече ми мирише на филма "Коледата невъзможна"... Търси се говорещ папагал (играчка). Един такъв шарен, каквото му кажеш - го записва и повтаря. Търсих в Джъмбо, в Метро - няма. Звънях в Марсел - имали някакъв папагал с телефон - вероятно не е такъв, какъвто ми трябва. Миналата година магазините са били залети с такива папагали, но сега няма никъде. Търсих, естествено, и в обикновени магазини за играчки - където и които ми попаднат. И няма. Намерих в интернет, в някакъв сайт с наддаване - аукро ли беше. Обаче е свършил. Щели да имат след Нова година, егати...

Папагалът е за племенницата ми. Нямам право да не го намеря. Помагайте.
« Последна редакция: Декември 22, 2008, 18:37:04 pm от little_rabbit »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #2 -: Декември 21, 2008, 18:31:40 pm »
Мерси, Мини! А къде е Хиполенд  :oops:
Дори не знам как изглежда папагала, то и детето май не знае с подробности. Важно е да повтаря думички.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #3 -: Декември 21, 2008, 18:38:00 pm »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #4 -: Декември 21, 2008, 18:52:02 pm »
можеш да пуснеш и питане във форум "На пазар" в мамата. там хората знаят всичко.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #5 -: Декември 21, 2008, 19:06:18 pm »
Благодаря, Jam!

Няма и в Хиполенд...
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #6 -: Декември 21, 2008, 19:15:59 pm »
Можеш да поръчаш  от
Кикиморско царство
, но преди това се свържи с тях по ICQ и питай дали ще могат да ти го доставят навреме.
Има го и тук. Доставката трябва да ти е безплатна, а ще получиш и 10% отстъпка :D.
А някъде бях чела, че има такива играчки и в Метро.
Дано успееш да зарадваш детенцето!  :D
« Последна редакция: Декември 21, 2008, 19:23:16 pm от Нели* »
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #7 -: Декември 21, 2008, 19:34:48 pm »
Благодаря, Нели!
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #8 -: Декември 30, 2008, 10:31:28 am »
Чак сега виждам тази тема. Ние купихме такъв папагал миналата година на Даниела от "Илиенци". Мисля, че бяха един модел. Струваше към 15 лева някъде.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #9 -: Декември 30, 2008, 16:46:19 pm »
Преди Коледа в РУМ-а в Младост 2 имаше такъв папагал. Направи ми впечатление, защото в единя магазин беше 25 лева, а в другия същият папагал беше 11 лева. В този евтиния ни дадоха рекламно карендарче и GSM-a им е 0889 03 18 16. Пише че работи всеки ден от 10 до 19.30, ама по празниците не знам.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #10 -: Декември 30, 2008, 21:17:02 pm »
Купих още преди Коледа. Чакам да ми доведат малката на 2-3 януари, а папагала е строен под елхата  :D

Благодаря ви!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #11 -: Декември 30, 2008, 22:32:00 pm »
заек, дай отзиви после - приказва ли папагала, как е, ако го бива - отде го набара.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #12 -: Декември 31, 2008, 08:25:48 am »
Приказва. Малко е китайски, взех го от РУМ-а за 25 лв.
Светва една лампичка, казваш нещо, той го повтаря два пъти и после пак лампичката.
Ще видим детето как ще го възприеме и дали ще го хареса.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #13 -: Декември 31, 2008, 12:47:40 pm »
Зайо на Мони и подариха такъв, но го счупи на втория ден. Иначе и беше интересно, тя вика той повтаря и така. Счупи му се стойката де.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #14 -: Януари 09, 2009, 21:38:42 pm »
Не ми остана време по-рано да напиша. Малката много хареса папагала, държа си го целия ден до нея, само му говореше, гушкаше го - явно много го е искала. Е, не знам до кога ще е така, но важното е, че първоначално му се зарадва.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Помощ! Търся коледен подарък - играчка...
« Отговор #15 -: Януари 10, 2009, 10:56:08 am »
 :D Браво
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0