0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #80 -: Септември 24, 2008, 13:18:56 pm »
Елина,добре дошла ,дано е кратък престоят ти тук.
viki_vat,мисли положително,стискам палци всичко да завърши с  :bfp: :crossfingers:
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #81 -: Септември 24, 2008, 13:36:22 pm »
hriska,вимавайте със сапуните моля ви-не прекалявайте :D
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #82 -: Септември 24, 2008, 13:46:43 pm »
Здравейте и от мен ,чак сега прочетах за сапуна,голям смях,ама наистина ли има хора с толкова плитки мозъци,и туй човече ще дарява живот ,ще гледа и възпитава дете,горкото дете дано да не стане като майка си.
Елинка,добре дошла и аз като другите ти пожелавам да не се задържаш много тук,нека по-скоро да отидеш в темата на бременните.
Вики,не се притеснявай ние сме с теб ,стискаме палци и те подкрепяме нали знаеш,ти само спокойно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #83 -: Септември 24, 2008, 13:52:58 pm »
Е такъв смях няма! Хора паднах от стола! Това със сапуна ми хареса , де да ставаше така всички щяхме да имаме по колкото деца искаме! Миличка вземи малко да почетеш как стават тия неща! :bonk:
*
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #84 -: Септември 24, 2008, 14:10:39 pm »
Рая,що бе мила :lol:,кво пък 3-4 добре дошли.
Ох,то ако ставаше така щеше да има дефицит на сапуните по магазините! :D
Ама това момиче като чете каква глупост е написала не се ли усеща не знам!
Или е имала нещо и със съквартиранта си и сега хем не знае от кого е бебето,хем пък я е срам да зададе въпроса направо!
Да се роди живо и здраво детето пък другото... :wink:

*
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #85 -: Септември 24, 2008, 14:17:38 pm »
Много весело това със сапуна :)
То момичето и да чете и да не чете - вече е станала работата. Поредно доказателство, че май не се иска много мислене и не трябва много акъл...
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #86 -: Септември 24, 2008, 14:21:10 pm »
Благодаря ви момичета за топлото посрещане.А за сапуна и аз се посмях доста  :lol: А знаете ли че преди години някой беше пуснал "слух" че като се къпеш в морето и има опаснаст да забременееш ако някой преди това се е из.....ил  :lol: :lol: :lol:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #87 -: Септември 24, 2008, 14:26:04 pm »
Е това вече не знам-значи за да се предпазиш от забременяване е нужно да не се къпеш и да не ходиш на море :lol: :lol:
Ще падна от смях вече,добре че съм самичка!
А пък ние за по сигурно да вземаме сапуните и хайде на моренце! :D

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #88 -: Септември 24, 2008, 14:36:01 pm »
По повод сапуна,ей така като си стоя се сетих за една ученическа случка.Лятото след 9 клас бях на лагер в Хисаря,бяхме се с някакви бъбречни заболявания демек оздравителен лагер,та имаше една 2 год.по-голяма от мен пиеше лекарства за бъбреците и там задължително пиехме минерална вода на някакви дози,имахме и процедури,та тази мадама няколко дни се чувстваше нещо зле и пред доста хора ей така си изтърси "Абе аз може ли да съм хванала от хапчетата смесени с минералната вода и тия процедури,дали не съм забременяла?"Съответно до края на лагера всички я спукаха от бъзик,пък и Мария се казваше,можете да си представите какво й дойде до главата-заченала като Дева Мария,пък уж по-голяма по-вече учила пък то под косата нищо нямала.Така че то по хората ходи.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #89 -: Септември 24, 2008, 14:40:28 pm »
Да ама за морето не е гаранция от кой ще заченеш :? Така чееее по-добре да си действаме със сапунчето в собствените бани  :D
Момичета дали според вас е прекалено рано ако започна тестове за ову от днес?Защото последните месеци цикъла ми си играе нещо с няколко дни.И ми се иска да обхвана по-голям период с тестчетата.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #90 -: Септември 24, 2008, 14:43:57 pm »
Да ама за морето не е гаранция от кой ще заченеш :? Така чееее по-добре да си действаме със сапунчето в собствените бани  :D
Момичета дали според вас е прекалено рано ако започна тестове за ову от днес?Защото последните месеци цикъла ми си играе нещо с няколко дни.И ми се иска да обхвана по-голям период с тестчетата.
Като ти гледам графиката ти е шести ден от цикъла и е малко раничко.Почни от десетия ден :)

*
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #91 -: Септември 24, 2008, 15:00:56 pm »
Привет мацки
добре сте се посмяли-браво на вас.И аз се посмях за малко, преди да изчезна отново.
Вики, стискам ти палци.
Пауърче, :bighug: :bighug: :bighug:
Бибичка, изобщо не сме сварили.Сега ние сами си го правим.Хем ще спестим лев, хем ще сме сигурни че е пипнато както трябва.Вчера във Варна пак валя-ама ние му свикнахме.
Виленце, как си мила.Изтощиха те тия хора там на работа
Любе и ти рядко пишеш-как сте беееее
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #92 -: Септември 24, 2008, 15:16:24 pm »
Ами да то ако започна отсега може да се окаже чи ще ми трябват три опаковки. :lol:
Вече взех май да пресилвам нещата в стремежа си да правя всичко както трябва само и само да се получи.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #93 -: Септември 24, 2008, 15:26:28 pm »
Елинка, добре дошла и скоро да бягаш към бременните темички
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #94 -: Септември 24, 2008, 16:02:33 pm »
svetal4y   не валя ами направо се изваля голям порой снощи тук.И когато участват светкавици и гръмотевици направо ми идва да се навра в тоалета да не чувам и да не ги виждам.


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #95 -: Септември 24, 2008, 16:09:32 pm »
svetal4y   не валя ами направо се изваля голям порой снощи тук.И когато участват светкавици и гръмотевици направо ми идва да се навра в тоалета да не чувам и да не ги виждам.
Аз ще ви кажа под секрет и без да ми се смеете,като съм сама в къщи и навън да святка и да гърми аз със сигурност си прекарвам времето в тоалетната докато спре,там по-малко се чува,шубе ме е много какво да се прави.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #96 -: Септември 24, 2008, 19:10:09 pm »
Здравейте момичета!
Елинка добре дошла, помня те аз от темата за извънматочната бременност, дано скоро имаш пак +++ резултат и да е където трябва!
Вики успех на процедурата, стискам палци и споко, няма страшно. И аз така се притеснявах преди първия си опит, ама като почнах, видях, че няма за какво да се притеснявам.
Рая и Марина - продължавам да стискам!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #97 -: Септември 24, 2008, 19:33:53 pm »
ееееееееее това със сапуна направо ме разби.Защо не казахте по-рано как стават нещата?Аз тук се мъча и по лапароскопии ходя......страмота.

 Рая и Марина ,стискам ви палци скоро да се похвалите с ++++++++

svetal4y,parsi :bighug: :bighug: :bighug:

Елина, добре дошла и дано скора се преместиш в темата за бременните!
07.10.2009
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #98 -: Септември 24, 2008, 20:45:25 pm »
ОЧАКВАЩИ      :bfp:
 
  megis                   01.09
  MUCA82                  09.09-10.09
  sisi_08                 15.09
  Marina75                28.09 


ЛОВУВАЩИ       :00001754:

   nimika
   djina76
   tangra
   hriska
   rositka13
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   disi
   Bubichka
   Biby21
   Jojo
   bibica
   parsi
   rashi


Малко посъбрах работата :D

милички махам се от списъчето с ловуващите...дойде ми лелката ама не се отчайвам :) нов месец нов късмет :) на всички ви пожелавам едно положително резултатче :) до скоро
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: С надежда за много +++++++++++(22.09-28.09)
« Отговор #99 -: Септември 24, 2008, 21:28:26 pm »
ОЧАКВАЩИ      
 
  sisi_08                 15.09
  Marina75                28.09 


ЛОВУВАЩИ        

   nimika
   djina76
   tangra
   hriska
   rositka13
   krassita
   luba_boiko
   svetal4y
   disi
   Bubichka
   Biby21
   Jojo
   bibica
   parsi
   rashi


махнах  megis  и  MUCA82 от списъка,защото или им е дошло или не е и не са се похвалили :) Моля ви,които не ловува да се махне от списъка.Нека да го пооправим малко този списък,че всеки се слага,а после не се маха.               
07.10.2009