0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #200 -: Октомври 19, 2008, 11:50:25 am »
Здравейте, момичета! Аз рядко стигам да пиша, но редовно ви чета. Смятам обаче това да се промени и да се вмъквам по-често във форума.
Честито на Пуканка - доста често си мислих за нея и се чудих какво ли става! Много се радвам!
Честито и на Елеонор  - браво, браво!!!! Я кажи - само ли си дойде второто бебче??? Леки месеци от тук нататък ти желая!
Честито и на всички новобременни мацки.
Мари, стискам палци за Алекс, Жабче и на теб за девойките!  :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #201 -: Октомври 19, 2008, 20:22:32 pm »
Каси, ха дано си права за къдрокосата принцеса :wink: Ще почерпя ако е така :lol:

Мдаа, питай Мери.  :wink:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #202 -: Октомври 19, 2008, 20:46:45 pm »
Каси, ха дано си права за къдрокосата принцеса :wink: Ще почерпя ако е така :lol:

Мдаа, питай Мери.  :wink:
Абе тя докторката написа на листчето, че е мома, ама знам ли, може нещо да се е излъгала :D Та всяко потвърждение е добре дошло :wink: Миси навремето позна за Алекс, че е мъж, сега да видим ти дали си добра врачка :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #203 -: Октомври 19, 2008, 20:58:41 pm »
Давам гаранция, как иначе, нали ще имам снахи един ден  :wink:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #204 -: Октомври 19, 2008, 21:02:02 pm »
Давам гаранция, как иначе, нали ще имам снахи един ден  :wink:.
Хаха, те снахите са ясни :lol: И аз ще имам, ма не се наемам да позная пола, че имам усещането още от началото, че ще е пак момче. Даже не повярвах на докторката като каза момиче :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #205 -: Октомври 20, 2008, 13:02:55 pm »
Давам гаранция, как иначе, нали ще имам снахи един ден  :wink:.
Хаха, те снахите са ясни :lol: И аз ще имам, ма не се наемам да позная пола, че имам усещането още от началото, че ще е пак момче. Даже не повярвах на докторката като каза момиче :lol:
:lol: То не си е за вярване като ти кажат мома. Питай мен - Дани лъга сумати лекари, че е мома до 8мия месец  :lol:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #206 -: Октомври 20, 2008, 14:01:30 pm »
А, Гане, това с усещането го забрави, аз имах усещането за две девойки, но бързо-бързо се отказах от тези мечти. Така че, сега имам още една мечта за сбъдване. Пък да видим  :wink:...


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #207 -: Октомври 20, 2008, 14:57:29 pm »
Абе щото моя все мъжки ги прави, пък сега изведнъж мома, то не е за вярване :lol:
Каси, ха дано я сбъднеш :wink:
Мими, надявам се моята да не е лъгала, че е мома :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #208 -: Октомври 20, 2008, 15:20:07 pm »
Гея, аз мисля, че мома ще си имате, така си мислех от самото начало.  :D

Аз вчера бях до клиниката и се засякох с Каси докато подпирах стената пред кабинета.  :lol:

Как мислите, нормално ли е вече да ми тежи корема? Не мога и 5 минути да стоя права без да усетя тежест в кръста и ниско долу в таза. Отделно от няколко дни ме боли кръста и нагоре гърба.
« Последна редакция: Октомври 20, 2008, 15:22:21 pm от Жабче »
  09.11.2007
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #209 -: Октомври 20, 2008, 15:36:20 pm »
Гея, аз мисля, че мома ще си имате, така си мислех от самото начало.  :D

Аз вчера бях до клиниката и се засякох с Каси докато подпирах стената пред кабинета.  :lol:

Как мислите, нормално ли е вече да ми тежи корема? Не мога и 5 минути да стоя права без да усетя тежест в кръста и ниско долу в таза. Отделно от няколко дни ме боли кръста и нагоре гърба.
Нали ти казах-НОРМАЛНО Е! При многоплодна бременност всичко е двойно  :lol:. Личи ти тумбачето, много си хубава, пупу.  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #210 -: Октомври 20, 2008, 15:40:45 pm »
Абе аз да си питам, нали го чу мъжа ми - с бой ме заплашва вече, защото съм голяма паника и малко да ме заболи нещо и откачам от притеснение та и той покрай мене.  :lol:
Благодаря за комплимента.  :oops:
  09.11.2007
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #211 -: Октомври 20, 2008, 15:41:38 pm »
Жабчо :bighug: А пък аз съм на 100% убедена, че твоите моми ще се родят живи и здрави и ще са най-щастливите!
Нормално е да ти тежи, аз съм с едно и ми е тежко и съм подута, ти с две искаш да ти е леко :wink:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #212 -: Октомври 20, 2008, 20:15:49 pm »
Как мислите, нормално ли е вече да ми тежи корема? Не мога и 5 минути да стоя права без да усетя тежест в кръста и ниско долу в таза. Отделно от няколко дни ме боли кръста и нагоре гърба.

Жабче, аз бях със същите проблеми, когато носех три бебета. После само с едното се почувства много голяма разлика, та можах да преценя в действителност как е. Не са празни приказки-изсмукват ти силите, всички оплаквания се засилват, изморяваш се лесно, от една до друга точка се придвижваш или по-бавно, или на почивки. Движението на бебетата се усещат по-рано, коремът си проличава по-рано. Просто имаш прекрасната привилегия да носиш две бебета :bighug:
*
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #213 -: Октомври 20, 2008, 23:03:34 pm »
Гане, вярвай на Каси. Аз главата си залагах, че е момиче, никога за нищо в живота си не съм била по-сигурна, даже и със доктора спорех, ама ето че тя е права. Дължа й една почерпушка.  :lol:
Аз да се похваля, от два дни Алекс вече яде напълно самостоятелно, махнаха сондата. Остана му абоката с поддържащата система, но казаха че до дни и него махат.


Жабче, успех мила.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #214 -: Октомври 20, 2008, 23:17:53 pm »
Mary ,много се радвам за добрите новини!
Каси,дано я сбъднеш!
Аз също си мечтая за мома!
Гане,принцеса ще е този път -къдрокоса красавица!
<br />
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #215 -: Октомври 21, 2008, 00:48:47 am »
Меринко, страхотни новинки! Ха дано скоро Алекс си е в къщи при вас!!!
Мерси, надявам се, Лили така я урочаса :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #216 -: Октомври 21, 2008, 10:00:26 am »
Тези дни си мислех за Пуки,да й е честита малкото момченце :D!!!

*
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #217 -: Октомври 21, 2008, 10:07:50 am »
Мари,много се радвам за хубавите новини :)!Все така да се подобрява юнака!
*
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #218 -: Октомври 21, 2008, 10:10:18 am »
Мери страхотни новини.Дано скоро да си вземете Алекс в къщи.
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Тема на бременните № 31
« Отговор #219 -: Октомври 21, 2008, 10:29:57 am »
Mary, страхотни новини! Браво на малкото юначе! Дай Боже всичко да върви все по-добре занапред, да се радвате много скоро вкъщи на малкия Алекс!

Честито на Пуки! Да й е живо и здраво момченцето и да им носи много радост!

Гане, а на теб желая мечтата ти за къдрокосата принцеска да се сбъдне! :D