0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Менструален цикъл след мисед
« -: Август 27, 2008, 11:42:15 am »
     Здравейте скъпи момичета! След моя мисед на 11.07.2008г. все още си часам цикъла , но уви няма   :( !!!
     Моля споделете как беше при вас , на кои ден се появи и какъв ?

     Благодаря ви предварително и много целувки на всички!
*
Re: Менструален цикъл след мисед
« Отговор #1 -: Август 27, 2008, 12:08:31 pm »
След спонтатения аборт ми закъсня с 5 дни,тече ми по малко дни от обикновеното иначе обилно както винаги.Бих те посъветвала да отидеш на преглед,защото това закъснение ми се вижда доста дълго.Успех!
*
Re: Менструален цикъл след мисед
« Отговор #2 -: Август 27, 2008, 12:12:04 pm »
дойде ми на 36-тия ден и беше много обилен.

шуши :bighug:
Re: Менструален цикъл след мисед
« Отговор #3 -: Август 27, 2008, 12:25:31 pm »
        Благодаря милички и на вас много прегръдки! Аз звънях на моята доки , но тя каза да изчакаме , да не прибягваме до лекарства, защото иска да пуснем хормонални изследвания и да не са поблияни стойностите! Защоото преди бременноста се лекувах с дуфастон от липса на цикъл и съответно много нисък прогестерон!
*
Re: Менструален цикъл след мисед
« Отговор #4 -: Август 27, 2008, 12:36:36 pm »
Шуши  :bighug:
На мене ми дойде на 48 ден след миседа. Аз също преди бременноста пиех всеки месец Дуфастон за да ми идва цикъла навреме. Иначе си идваше когато той си пожелае, понякога през 2-3 месеца.
*
Re: Менструален цикъл след мисед
« Отговор #5 -: Август 27, 2008, 15:13:17 pm »
на мен след спонтанния аборт ми дойде на 30 ден ,даже се чудих дали да го броя за цикъл(по принцип ми е на 39 и много обилен ,придружен с много болки) а тогава беше съвсем оскъдно зацапване,в момента ми е втория м.... (на 39 ден)и пак по-оскъден и без болки...Та доколкото знам аз е нормално първият цикъл даже първите няколко да са с нарушения,но по-добре посъветвай се с лекар!!!
Re: Менструален цикъл след мисед
« Отговор #6 -: Август 27, 2008, 15:43:20 pm »
при първия ми мисед, ми дойде след 40-тия ден. Вторият мисед ми беше преди 10 дни и все още ми текат лохии. Аз също страдам от аменорея, но пък дойде ли ми, тече като за световно. Замислям се и аз за дуфастон за редовен цикъл.
Re: Менструален цикъл след мисед
« Отговор #7 -: Септември 08, 2008, 21:44:22 pm »
Здравейте! И аз наскоро претарпях 2 мисед и ми дойде на 29-30 ден.Нормално ми тече,но почти без болки,но преди това моята лекарка ми изписа 5 дена да пия Оргаметрил!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Менструален цикъл след мисед
« Отговор #8 -: Септември 08, 2008, 23:29:28 pm »
след първият аборт не ми дойде 4м. и го предизвикаха с лекарства,след вторият не си спомням точно ,но някъде към 2-рият месец.
<br />
Re: Менструален цикъл след мисед
« Отговор #9 -: Септември 09, 2008, 10:16:49 am »
На мен и след двата спонтанни аборта ми закъсня с около 15-20 дни,а по принцип цикъла ми е много точен.И доста време ми тече,даже се бях притеснила,че има някакъв проблем,но после всичко се нормализира.