0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

питам само (лапароскопия - бел.мод)
« -: Септември 25, 2008, 20:55:19 pm »
може ли някой да ми каже колко струва фортренс-незнам дали съм го прочела правилно
« Последна редакция: Октомври 02, 2008, 11:48:51 am от rally_pat »
*
Re: питам само
« Отговор #1 -: Септември 25, 2008, 21:20:38 pm »
фортранс-разхлабващо прахче.Купувах го преди месец за 5лв. :)

Re: питам само
« Отговор #2 -: Септември 25, 2008, 21:26:56 pm »
благодаря ти мила
Re: питам само
« Отговор #3 -: Септември 25, 2008, 21:38:00 pm »
и искам само да питам защо в Майчин дом ми искам 450 лв за лапароскопия?толкова ли се доплаща навсякъде?поема ли се част от процедурата от ЗК?Знам че все някой ще отговори,за мен сумата от 450 лв е много.още повече че се разделям и с мъжа ми-има ли др начин да не се плаща толкова много?Ако има къде е по-ефтино да се направи лапаро?Благодаря ви момичета знам че ще ми помогнете и сега.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: питам само
« Отговор #4 -: Септември 25, 2008, 22:50:07 pm »
фортранс  е слабително - а не контрастно в-во както питаш  в друга тема  /1-2 броя   според теглото  с е пие  вечерта преди лапарото  /...ама това е друга тема.

ако си здравно осигурена  ,категорично няма как да ти поискат тази сума!
Заплаща се такса само за всеки ден болничен престой -но не повече от /мисля че бяха толкова / 20 дни з а година.

Таксата от 450 лева  е за избор на екип и  е въведена официално и  регламентирано  за  да с е  спре корупцията -т.е ако искаш да те оперира определен лекар  -заплащаш тази такса при постъпването и те включват  в неговия график -ако ли не избереш екип и не заплати  тази такса -те оперира лекар ,при които те разпределят .
Това  е.
Същата такса / но последно знам че беше 800 лева / я има и в Шейново .
Успех .

 само малка   забележка :wink:-не пускай няколко теми с едно питане  в различните подфоруми и слагай по-ясно заглавията    в подходящия форум
« Последна редакция: Септември 25, 2008, 23:01:25 pm от nimika »


*
Re: питам само
« Отговор #5 -: Септември 26, 2008, 07:29:15 am »
При моето лапаро платих 690лв. което беше във вид на някакъв пакет включващ всички изследвания и операцията,както и по нататъшното ми безплатно ходене на прегледи и ФК.