0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Слънчева седмична темичка 25.08-31.08
« Отговор #80 -: Август 30, 2008, 09:16:49 am »
Васе, с тоз режим кога ще пие млякото, като малката ляга между 20,30 - 21 ч.
Re: Слънчева седмична темичка 25.08-31.08
« Отговор #81 -: Август 30, 2008, 11:13:40 am »
Васе, с тоз режим кога ще пие млякото, като малката ляга между 20,30 - 21 ч.

В къв смисъл кога ще пие млякото. Имаш предвид това преди сън ли? Ако е то, значи преди сън. То не ти бърка сметките, просто ще намалее като количество, след като се въведе вечеря.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Слънчева седмична темичка 25.08-31.08
« Отговор #82 -: Август 30, 2008, 13:49:04 pm »
kassi, явно не съм разбрала какво точно те интерсува. Аз имах предвид, че няма много разлика в това как върша работата, иначе за пътуването и гледането на децата си права...чак изпадам в паника, като се замисля, че от януари ме очаква точно това!  :?
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Слънчева седмична темичка 25.08-31.08
« Отговор #83 -: Август 30, 2008, 20:23:25 pm »
[Ани4ка, има разлика в това да ходиш на работа навън и в това от вкъщи, то така и аз работя, но си гледам малките. Като работиш в офис /например/, кой гледа детето, как излизаш, как те посреща, соц. адаптация след раждане... Това са част от акцентите....Благодаря ти!

Виж сега Каси, всяка работеща майка ще ти каже различни неща. Зависи от конкретната житейска ситуация.
Мен въпроса как излизам за работа ме накара да се замисля и после избухнах в смях, щото излизам яхнала метлата обикновено. Никога не мога да си приготвя камуфлажа за работа от вечерта и сутринта е едно тюхкане. Обиквонено мъжо точно тогава решава да прави нещо незначително, което може да направи след като изляза и ми се вре в ръцете и краката.  Накрая си го изкаравам на него. За капак съм забравила документи, телефон или ключовете от офиса и се връщам.
Имах случай, в който малкия си заспа кротко след смяната на памперса и млякото, а гардероба ми е в спалнята. Ми ко да правя - отмених си срещата /добре че не беше дело/ и си изчаках детето да се наспи.
След месец-два свикваш, че си облякъл костюм, които не си дал на хим чистене, ходиш с две флашки в джоба със сканирани документи, прекъсваш важни преговори за да дадеш интрукции за хранене или лекарства и тъй нататък...