0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Изтриване на потребител.
« -: Август 19, 2008, 14:56:28 pm »
Моля ви,писах да бъде изтрит този потребител- тоест моя. Модераторите не ми обърнаха внимание. Какво трябва да направя за да ме махнете от форума и да се махне всичко,което е публикувано от мен????
*
Re: Изтриване на потребител.
« Отговор #1 -: Август 19, 2008, 15:00:04 pm »
Мисля,че не може да се изтрие профила!
Re: Изтриване на потребител.
« Отговор #2 -: Август 19, 2008, 15:03:05 pm »
Мисля,че не може да се изтрие профила!

Трябва да може. Благодаря на всички че им беше весело на мой гръб,но когато и аз не знаех какво става, защото всички тук знаем , че има некадърни лекари, вие ми се изхилихте и дори едва ли не не ми вярвахте.Намерете си друга будала .
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Изтриване на потребител.
« Отговор #3 -: Август 19, 2008, 16:18:12 pm »
Моля ви,писах да бъде изтрит този потребител- тоест моя. Модераторите не ми обърнаха внимание. Какво трябва да направя за да ме махнете от форума и да се махне всичко,което е публикувано от мен????

Правила на форумите:

10. Администрацията на форума по никакъв начин не се ангажира със заличаването на профил по желание на собственика му. Ако не желаете да използвате форума, не е нужно да ви бъде изтрита регистрацията. Всякакви теми с подобни молби и съдържание ще бъдат третирани като нарушение - заключвани/изтривани и санкционирани.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!