0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    "Mary"

пак аз
« -: Август 19, 2008, 07:37:20 am »
При мен проблема продължава. И защо не мога да пиша в старата тема, за да не правя нови спамърски.
Пробвах и с експлорера и с модзилата с нито едното, нито с другото мога да вляза директо от запаметените линкова. Трябва да влезна в началната страница, а от там във форума. Не знам дали това има някакво значение.
Къде може да е проблема.
*
Re: пак аз
« Отговор #1 -: Август 19, 2008, 08:19:26 am »
При мен проблема продължава. И защо не мога да пиша в старата тема, за да не правя нови спамърски.
Пробвах и с експлорера и с модзилата с нито едното, нито с другото мога да вляза директо от запаметените линкова. Трябва да влезна в началната страница, а от там във форума. Не знам дали това има някакво значение.
Къде може да е проблема.
Ами да, има значение.
Ако ползваш линка които е в менюто горе (не картинката с детелинката), то от там адреса е един а през детелинката е друг.
Най вероятно това ти е проблема.
Направи следното:
1. Изтрий всички кукита от зачатие
2. Отиди на адрес: http://www.zachatie.org/forum/
3. Боокмарк на този адрес.
4. Въведи си потребителя и паролата и кажи да те запомни.
5. Използвай вече само този адрес за влизане във форума - винаги ще си логната.

Поздрави
Re: пак аз
« Отговор #2 -: Август 19, 2008, 09:53:12 am »
Оф, и аз да се разпиша пак тука. Е, не става от вкъщи, не става и от работата. Ето, регнах нов ник, за да мога да пиша, че това с "госта" ми е малко тъмна Индия. Изтрих кукита, изтрих кексове и нема никой пак. :?
*
Re: пак аз
« Отговор #3 -: Август 19, 2008, 10:02:05 am »
Оф, и аз да се разпиша пак тука. Е, не става от вкъщи, не става и от работата. Ето, регнах нов ник, за да мога да пиша, че това с "госта" ми е малко тъмна Индия. Изтрих кукита, изтрих кексове и нема никой пак. :?
Изпрати ми на лични потребителя и паролата с които не можеш да се логнеш, за да опитам от тук.
Re: пак аз
« Отговор #4 -: Август 19, 2008, 11:52:27 am »
Ха и при мен стана с нова регистрация. Егаси това много странно.
Да ти изпратя ли и мойте данни, странното обаче, че не допуска и на мъжа ми регистрацията.
*
Re: пак аз
« Отговор #5 -: Август 19, 2008, 13:41:52 pm »
Ха и при мен стана с нова регистрация. Егаси това много странно.
Да ти изпратя ли и мойте данни, странното обаче, че не допуска и на мъжа ми регистрацията.
Изпрати ми ги, но и тук си мисля че разлика няма да има.
Опитай да напишеш паролата си в поле което се вижда за да я прочетеш и я копирай от там през клипборда. Няма логика да можеш да се логнеш с едната регистрация а с другата да не можеш.
Или гршно се въвежда паролата (този проблем го имах аз като минах на Виста, защото няколко от клавишите на клавиатурата бяха разменени), или грешно логин име (примерно ако си си сменила това което ползваш за логване и това което ти се показва - така може да се объркаш и да се опитваш да се логваш с името което се показва)
*
Re: пак аз
« Отговор #6 -: Август 20, 2008, 13:47:55 pm »
Аз съм най-накрая във форума.
Не знам от къде е проблема, но моя мъж нещо бръкна в ай пи - то. Сега каза, че сме с реално ай пи. Възможно ли е проблема да е от това, че сме с нереални ай пи-та.
Интересното е, че и с новата регистрация, след като излезна от нея и не искаше да ме допусне.
Интересно как до сега не сме имали проблем, а сега изведнъж. :?
« Последна редакция: Август 20, 2008, 13:54:04 pm от Mary »
*
Re: пак аз
« Отговор #7 -: Август 20, 2008, 13:54:07 pm »
Аз съм най-накрая във форума.
Не знам от къде е проблема, но моя мъж нещо бръкна в ай пи - то. Сега каза
Почвам да разбирам от къде са ви проблемите с Новалекса:
---------
Членове, които вероятно са в същия обсег:      novalexa
---------
Вие двете имате един и същ провайдър който омазва пейзажа.
*
Re: пак аз
« Отговор #8 -: Август 20, 2008, 14:06:52 pm »
и какво може да се направи, за да си е като преди и въобще възможно ли е да се възстановят предишните неща, защото за сега аз мога да влизам, ма Новалекса още не може.
Re: пак аз
« Отговор #9 -: Август 23, 2008, 12:50:37 pm »
Ох, ето влязох, но съм при нашите, тук поне няма проблем. От вкъщи още не мога, трябва да видя тая работа с айпитата. :?
*
Re: пак аз
« Отговор #10 -: Август 24, 2008, 22:36:41 pm »
нали обещаха да възстановят старите настройки, ако не, шъ са реваншират с нещо :lol:
Re: пак аз
« Отговор #11 -: Август 24, 2008, 23:07:44 pm »
Аз успях да си вляза с нормалната регистрация, но съм при братов4едка ми.  Явно проблемът наистина е в някои компютри. Аз също пробвах това с кукитата, но не става. Дайте други идеи как да променим настройките си.