0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #20 -: Септември 16, 2008, 19:10:54 pm »
Момичета, когато ходите при доц. Конова за имунологични изследвания носите ли някакви изследвания? Питам, защото на мен никой не ми е назначил такива, аз си ги самоназначих и сега на 20-ти имам консултация в Бургас с нея и искам да съм подготвена?! 

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #21 -: Септември 16, 2008, 20:25:52 pm »
Душе, аз си носих цялата история.
Успех ти желая!
 :hug2:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #22 -: Септември 16, 2008, 21:53:07 pm »
Мерси, Евро!  :hug2:

Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #23 -: Септември 17, 2008, 13:17:42 pm »
Светле,благодаря ти за успокоението.Дано и при теб всичко да мине успешно и безпроблемно.Мооого силно се надявам съвсем скоро да приложим терапията,която ни е назначена. :grouphug:
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #24 -: Септември 17, 2008, 14:36:28 pm »
Светле,благодаря ти за успокоението.Дано и при теб всичко да мине успешно и безпроблемно.Мооого силно се надявам съвсем скоро да приложим терапията,която ни е назначена. :grouphug:
raia123,силно вярвам,че един ден и ние ще гушнем своите бебенца,дано скоро да можем да обменим опит с предписаната ни терапия! :blowingdust:
*
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #25 -: Септември 17, 2008, 16:48:45 pm »
Само искам да споделя-много ми стана неловко и тъпо когато споделих с някой от приятелките си,че имам открит проблем в Плевен(следва подробно обяснение),и че при следваща бременност ми е назначена терапия с фраксипарин,аспирин и имуновенин.Знаете ли каква беше реакцията на всички-ти луда ли си,какви са тея глупости,ниога не съм чувала такова нещо,защо не отидеш на друг лекар,я най добре върви в София,стига с тоя Плевен и тн.И това са жени,които не са имали проблеми с бремнноста си и се радват на живи и здрави деца.Толкова ми  е обидно,че хората които нямат проблеми мислят по този начин.Никой не ми вярва че съм на прав път,и че доц Конова е помогнала на много момичета и в нея ми е НАДЕЖДАТА!

И това са жени,които не са имали проблеми с бременноста си и се радват на живи и здрави деца. - Ми то точно заради това, Рая. Въпреки че при мен случаят е малко по-различен, аз съм нито рак, нито щука (което е още по-зле), и мен като ме почнат по същия начин. Просто не знаят какво щастие имат, това е! А мисля, че ние постъпваме правилно. Вярно, малко е страшно, но си заслужава определено! И факт е, че нещата не мога да бъдат оставени на съдбата. В този вариант резултатът ще е лош за нас. Така че - не им обръщайте внимание.

Рая, кога ти изписаха Имуновенин, нали беше на Интралипид, скоро обменяхме инфо? Какво наложи промяната? Казвайте, че нали и аз съм в групата, моля...

Душе, и аз отидох при доц. Конова с всичко, което имах, включително и самоназначените изследвания.


« Последна редакция: Септември 17, 2008, 17:11:20 pm от ognyana »
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #26 -: Септември 17, 2008, 17:14:27 pm »
Ogniana,напълно съм съгласна с теб.Те не знаят какво е да се бориш с нокти и зъби,за нещо което те вече имат,а ние бленуваме ежедневно!Нека всички момичета от форума,да се подкрепяме взаимно и да си даваме кураж-защото ние тук сме-един отбор!
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #27 -: Септември 18, 2008, 22:08:24 pm »
Момичета, имам въпрос. Решила съм и ние да направим генетични изследвания в Плевен,вероятно ще изпратим кръв по куриер. Досега нямам бременности,т.е. аз си "самоназначавам" тези изследвания, как да разбера какви точно да направя? Мога ли по интернет да се консултирам с Доц.конова или някой от клиниката?
и аз исках да се консултирам с нея преди да тръгнем напразно, поради същите като твоите въпроси, но тя не ми отговая на мейла  :(
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #28 -: Септември 19, 2008, 09:23:41 am »
Момичета и ние сме решили да правим имонологични и генетични ,можете ли да ми кажете как да ке свържа с доц.Конова освен чрез имейла или някаде в софия където ги правят ,като се има в предвид че си ги самоназначавам имам аборт в 23 г.с.след ин-витро и лекарката казва че не са необходими.
*
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #29 -: Септември 19, 2008, 10:34:04 am »
Можеш да звъннеш в клиниката на Доцент Конова тел е 064804790, а личния и мобилен е 0888452556.Успех :wink:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #30 -: Септември 19, 2008, 12:39:51 pm »
здравейте!
И аз ходих в Плевен да си правя генетични изследвания и резултатите ще са готови към 5-6.10.2008г.Стискайте ми палци всичко да е наред!Когато имам резултати ще докладвам.
07.10.2009
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #31 -: Септември 19, 2008, 14:04:48 pm »
аз също ходя там от досега направените изследвания хормоните не щитовидната жлеза са над нормата и за това пия пои 20 капли сутрин, обед , вечер лимфомиозот и по една таблетка селен а имунологичните  ще станат по късно.Във вторник сме за спермограма.Нано всичко е на ред
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #32 -: Септември 21, 2008, 18:44:32 pm »
Момичета, на 10.09. си правих имунологични и генетични изследвания в Плевен. Доц.Конова ми каза, че до седмица ще си получа имунологичните, генетичните по-нататък. Обаче още нищо нямам изпратено, на мъжа ми ги изпратиха още в началото на седмицата. Кажете ми докога още да чакам, да се обадя ли да питам  :ask:
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #33 -: Септември 21, 2008, 18:59:06 pm »
Обади се и попитай на регистратурата дали са готови,защото може да са забравили да ти ги изпратят.Моите имунологични ми ги изпратиха на 7 ден от изследването, а генетичните след около 20 дни!Успех
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Имунологични и генетични изследвания в КИРМ-Плевен
« Отговор #34 -: Октомври 09, 2008, 21:58:52 pm »
Д-р Тодорова и д-р Конова ще консултират безплатно в Пловдив на 9.11. Записване на телефона на Клиниката в Плевен.
*
Здравейте,имам записан час за доцент Конова за 15.30.Възможно ли е поради късния час да не мога да направя изследванията същия ден?Благодаря!
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
Зависи какви изследвания ще ти бъдат назначени, някои от имунологичните могат да се правят по всяко време, други като хормоналните например имат определени изисквания ( да не си пил кафе, или да са на определен ден от месечния цикъл и т.н). Най-много да се наложи да изпратиш кръв по куриер, ако не си от Плевен.
*
Деси аз също имах час следобед, тук момичетата ми казаха, че лабораторията работи до 18 часа и да не се притеснявам.
 Така и стана взеха ми кръв към следобед към 15:30 часа. Аз правех имунологични и генетични не полови хормони (за някои от тях се изисква  в определено време от цикъла да се правят).
*
Благодаря много!Аз съм от Варна и отивам в Плевен най-вече за имунологичните.Разбира се , ако ми назначат нещо друго ще го направя.
                                                                                                            Само едно нещо прави мечтата невъзможна:страхът от    неуспех.,Алхимикът,Паулу Коелю
*
  Момичета реших и аз да споделя моя проблем .
Имам два спонтанни аборта в пета гест. седмица и по този повод си направих генетични и имунологични в Плевен при доц Конова.
 От резултатиte излезе че имам завишени НК клетки - 21% и гранично положителни антикардиолипин IgG антитела .
Проблема е там, че живея в Холандия и тук просто се съмнявам да обърнат внимание на тези НК клетки .
Имам записан час с моята докторка(във фертилити клиника) за 11 август и много се надявам тя да ме насочи какво да правя.
Четох някъде че активната имунизация може и да помогне в този случай, но не  съм много запозната с това.Знам че такава правят в Германия.

Генетичните и имунологичните си ги пуснах на своя глава, тъй като тук в моята клиника ги правят след трети спонтанен аборт.
 Е, да ама аз съм на 35 години и няма за кога повече да чакам. Видях в сайта им че правят доста генетични и имунологични изследвания, но никъде не видях да изследват НК клетки, ето защо съм отчаяна и почти нямам надежди че тук могат да ми помогнат.
Извенете за дългия пост, но имах нужда с някой да споделя.