0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Само добро настроение :lol: Както си преценят хората. Ние си събрахме символични подаръчета и много здравчета. :D
Ахххх при нас товас платното(чаршафа) не се получи... ето доказателство: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234811&pid=5546067&lp=30
паролата е 1234
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
И при нас не се получи. Бях сложила една бяла покривка, защото нямах бял чаршаф. Обаче покривката беше хлъзгава и Мия се подхлъзна, не падна, но се притесни и след това не искаше да тръгва, та малко си я побутнах. Ама какво да се прави, все пак стигна до избора -речник си хвана първо, а после пияно. Аз не съм канила никакви гости, направихме си го само ние вкъщи с купена питка, защото не умея да меся, но важна е символиката, а не 100% спазване на някакви предписания и вярвания.
<br />[link=http:
*
Аз питах, понеже в същия ден ще и кръщенето на въпросното детенце, а ще сме кръстници, да не стане така, че е трябвало още нещо да купувам...
*
Дзак 8)
Честито на всички бремелинки! Бъдете здрави и красиви!

Ние сме добре завърналии се от морето и вече официално здрави! Най-после! /в Турция лепна малкия някакви ешерихия коли и след 10 дни с антибиотик и 1 месец само на лечебна храна сме отново във форма/. Да споделя- бяхме 10 дни в Обзор, семейно малко хотелче почти на брега на морето. Възхитена съм - това е курорт основно за семейства с деца - спокойно е, плажа е хубав, заведенията са по-евтини отколкото в София и най-важното: Валери многократно опитва от нашите манджи и нищо му нямаше! Прекрасно устроени и поддържани паркчета и градинки, забавления за деца от всякакъв род. Абе просто перфектно "с деца на море" предвид и компанията ни от 4 семейства с 4 деца:)
Сега мъдрим къде още да заведем дребния, че на есен с песен ни предстои операция заради двойна пъпна херния...
Да ви кажа и за още едно разкошно място, където днес ни заведе една моя приятелка с детето си и виждам, че тъкмо него сте коментирали докато ни нямаше :lol: Случайно наистина се озовахме там, но като видях табелката с данните  и МОЛ-а нещо ми просветна, а прибирайки се проверих и се оказа, че наистина мога да смятам след като вързах правилно 2+2 :wink:
Клубчето на Цветелина!! Всичко е направено с много вкус и любов, играчките са безкрайно много и хубави. Освен че на детето ми няма да му е скучно и 10 дни да ходи по ред, мога да ви гарантирам, че и аз ще се позабавлявам идеално :D Това е най- хубавия детски клуб в който сме ходили и идеята да се съберат там зачатските бебоци ми се струва превъзходна!

Цветелина, моите адмирации за труда и любовта, които си вложила там!

Е, след толкова много суперлативи в поста си отивам да покажа на Валери смотаната и претъпкана градинка зад блока :o


Много отдавна съм била на прощъпулник на братовчед ми, та там ни караха като си отчупим от питката да бягаме, та да са му здрави крачетата на детето, да може и да тича.
Аз пък стягам кръщенка за неделя, много се вълнувам, каквато съм емоционална, сигурно ще плача в църквата :oops: Почти съм готова с организацията, само не знам как ще го събудя моя син да го заведа на собственото му кръщене, че мнооого до късно спи той. Ама попа като каза 11,30, кво да му обяснявам.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Ама момичета! Аз забравих да ви се похваля, че от два дена си имаме връхче на долно зъбче, с още едно подаващо се до него :) Всичко се случи да 2-3 дена болки и голямо плюнчене преди това! Пожалавам на всички дечица леко никнене на зъбки! :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Ама момичета! Аз забравих да ви се похваля, че от два дена си имаме връхче на долно зъбче, с още едно подаващо се до него :) Всичко се случи да 2-3 дена болки и голямо плюнчене преди това! Пожалавам на всички дечица леко никнене на зъбки! :)

Тцц, ние още нямаме, само киселеене, плач, и нищо, ей, без зъби ли ще сме на рождения си ден  :lol:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Тцц, ние още нямаме, само киселеене, плач, и нищо, ей, без зъби ли ще сме на рождения си ден  :lol:.

Каси, не е фатално бе, стига да не даваш от тортата :P
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Тцц, ние още нямаме, само киселеене, плач, и нищо, ей, без зъби ли ще сме на рождения си ден  :lol:.

Каси, не е фатално бе, стига да не даваш от тортата :P

 :jump12:

Аз-не, ама бабите  :x.



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ми казваш - нямат зъби - нема торта за тях :lol:
Оф, това ми е голям проблем на мен - моя е голям пощеливец и непрекъснато нещо иска. От едно известно време си е харесал чашата за ракия на дядо си и няма оттърване :x Та за сега се лъжем със същата чаша с вода вътре, ама не знам до кога ще важи :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Ми казваш - нямат зъби - нема торта за тях :lol:
Оф, това ми е голям проблем на мен - моя е голям пощеливец и непрекъснато нещо иска. От едно известно време си е харесал чашата за ракия на дядо си и няма оттърване :x Та за сега се лъжем със същата чаша с вода вътре, ама не знам до кога ще важи :?

Докато Алекс сам не си сипе  :lol:  :wink:.

Дават ли се солети на бебета на 9 месеца? Онзи ден другата им баба им е давала, намерих в количката, освен това и бисквитки Житен дар са опитали. Е, не го разбирам това нещо и ще си остана "неугодна", "капризна" и "вманиачена майка". Как да забраниш нещо, когато за един час на вън без мен е свършена тази работа. И после що не давам децата у тях, е, няма да ги дам  :x.
п.с.извинявам се за отклонението.  :oops:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
От едно известно време си е харесал чашата за ракия на дядо си и няма оттърване :x Та за сега се лъжем със същата чаша с вода вътре, ама не знам до кога ще важи :?

Той нали беше сериозен мъж бе, с проценти работи човека, трябва да освободи напрежението, я го остави да гаврътне една "Грозданка", кво толкоз, най-много да се завърне за малко към пълзенето и "Градил Илия килия" акапелно да чуеш, а защо не да ти повика и оркестър човека  :lol: :lol: :lol:
Уф, и Криса пощелива, ако не ни съвпаднат яденетата и е яла вече, тя бива изнесена извън кухнята от дежурен член на семейството, инак няма мира докато не и се даде.

Ех, тези дечиня бре, колко са сладки.

Каси, на Криси на 10 месеца - три "накуп" зъба, не се коси, даже при тебе винаги ще е по две  :D

Поздрави момичета!  :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Каси, на Криси на 10 месеца - три "накуп" зъба, не се коси, даже при тебе винаги ще е по две  :D

Мдаа, и зъби по две, и колики по две, и прохождане по две, и така ...хехе, няма край. И после две снахички ще ми дойдат  :lol:.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Мдаа, и зъби по две, и колики по две, и прохождане по две, и така ...хехе, няма край. И после две снахички ще ми дойдат  :lol:.

Ееее, ама и по два пъти ще чуваш сладкото "маминко" от снахите  :mrgreen: а на мен кой знае какъв пръч ще ми доведе, пък и бабо ще ми вика  :lol:

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Мдаа, и зъби по две, и колики по две, и прохождане по две, и така ...хехе, няма край. И после две снахички ще ми дойдат  :lol:.

Ееее, ама и по два пъти ще чуваш сладкото "маминко" от снахите  :mrgreen: а на мен кой знае какъв пръч ще ми доведе, пък и бабо ще ми вика  :lol:


Е, само на тъщите ли се казва "бабо"  :ask: ? Абе, всъщност, как "бабо", това е отживелица. Айде, стига.  :wink:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Мдаа, и зъби по две, и колики по две, и прохождане по две, и така ...хехе, няма край. И после две снахички ще ми дойдат  :lol:.

Ееее, ама и по два пъти ще чуваш сладкото "маминко" от снахите  :mrgreen: а на мен кой знае какъв пръч ще ми доведе, пък и бабо ще ми вика  :lol:



Сватя, пръча си е много готин, да знаеш, че щъ го възпитам правилно в уважение към тъщата :D
Каси, на Мия първите 2 зъбчета й излязоха 2 седмици преди да навърши 1 година, а след това за 8-9 месеца излязоха толкова много, че в един момент не можех да разбера кой кога е излязъл. Така че, споко. Няма дете без зъби.  :)
<br />[link=http:
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Сватя, пръча си е много готин, да знаеш, че щъ го възпитам правилно в уважение към тъщата :D

Ох, яко оспамихме, ама...той ако е Вики /виждам аз, че е готин, а майка му не е от "мяукащите"/ - добре, от сега се знаем така да се каже, имам предвид някой неизвестен. Баща ми викаше, оф дано не е с дълга коса, дано не е брадат, ама по едно време викаше - ох, само да се къпе поне  :lol: :lol: :lol:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Нинка, то лошо няма за пиенето. Едно време баща ми все цитираше "Под игото" и "Пийте бре маскари дорде сте при баща си". Та поне ще го знам, че на качествен алкохол е научен. :lol: Ама гадината не е така за друго ядене. Само пържените картофи са хит у дома. Миналата вечер отказа да си легне и 40 минути рева и вика, че иска "картохи" :x Ама това ми е наказанието, че като бременна все това ядях :oops:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю