0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета, питам се след + тест кога трябва да е следващото вливане на имуновенин, аз съм с доста завишени НК клетки и се чудя понеже вече минаха 1 месец и няколко дни от предишното вливане. Какъв период горе долу покрива имуновенина ако има въобще такава статистика? Аз ще се консултирам и с имунолога но все пак ако някой има опит да сподели :-)
Моите препоръки от доц. Конова за след + тест са вливане на Имуновенин интакт , поне 3 инфузии , през 25 - 28 дена.
 Колко са ти НК- клетките?
*
НК клетките ми бяха 27 преди инвитрото, а днес си пуснах имунологични да видя какви са стойностите сега. Предишното вливане на имуновенина ми беше 10 дена преди трансфера. Аз съм чувала че се правят вливания при бременност всеки месец до към 3-4 месец на бремеността. Чудя се дали няколко дни са фатални ако се влива не точно на 28 дена да кажем?
 Имаш + тест , така ли!?
*
Да имам + тест, от предишното вливане, преди инвитрото са минали 33 дни някъде.
*
абе няколко дни, не мисля, че ще са фатални, но ако това ти е предписаната терапия го направи. Иначе аз между 1-то и 2-то вливане имам доста по-дълъг срок, но следващите са ми горе-долу 25-28 дни с изключение на последното от онзи ден, то е инцидентно и се реши в "движение"
*
Благодаря ти за отговора Mary, надявам се да не е фатално, както казваш. Но понеже навсякъде пише 28 дни затова питам :-)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Здравейте момичета, питам се след + тест кога трябва да е следващото вливане на имуновенин, аз съм с доста завишени НК клетки и се чудя понеже вече минаха 1 месец и няколко дни от предишното вливане. Какъв период горе долу покрива имуновенина ако има въобще такава статистика? Аз ще се консултирам и с имунолога но все пак ако някой има опит да сподели :-)

Второто вливане е добре да се направи до 6 гест. седмица включително.
Темата е обсъждана и друг път, пусни в търсачката и ще намериш отговори!

Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Благодаря и на теб deep за отговора, аз не намерих нищо но сега пак ще търся. Това малко ме успокоява все пак за 6-тата г. седмица.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=24106.msg334647#msg334647

В тази тема на 2 ра страница ...

Цитат:

Вливане на Имуновенин интакт е в рамките на 3-4 часа, имам предвид за количество от 30 ампули.

Времетраенето е в  зависимост от количеството.
 
30- те ампули, се разделят на 3 части по 10, първите  се вливат  по-бавно, на следващите 10  се увеличава скоростта и последните се вливат  доста по-бързо. Вливането завърша с пускане на Ringer разтвор.

При бременност се извършва повторно вливане между 6-7 гестационна седмица.
4 седмици след повторното вливане се проследяват отново, Нк клетките и Антифосфолипидните антитела, защото има вероятност бременността да  "активира", по-специално вторите.

Някои клиники от чужбина препоръчват Активна имунизация при завишени НК клетки.

 



Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън