0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте момичета!


В Цибалаб  си пуснах изследвания за хламидия.Резултатите са Chlamidia Trach-Ig G - 4 под 9 - отрицателен, 9 - 11 граничен, над 11 - пол
Chlamidia Trach-Ig M - 9   до 9-отрицателен;9-11гранична зона;над11-положител
 
 Манипулации
 
Интересува ме дали когато показателят е в граничната зона трябва да се започне лечение?

 
*
здравей,valeriangelova!
това само лекар ще прецени!
аз също бях на гранична зона/точно същите резултати/и понеже ми предстоеше след няколко месеца инвитро приложихме лечение за по сигурно!
 Дечка , благодаря за отговора ти!
може ли само единия партньор да си направи изследване за хламидия

*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Валери,повтори изследването, защото често се получават лабраторни грешки. Преди 2 месеца IgA ми излезе 24. Доста се чудих какво да прявя. Чудех се от къде съм я лепнала тази хламидия, защото близо 4 години сме заедно и съм на 100% сигурна в партньора си, а предишните ни изследвани са отрицателни. Прочетох тук, че при доста момичета е имало грешка. Преди месец повторих изследването, без да съм провела лечение и то е категорично отрицателно.
Жижи, най-добре е и двамата партньори да си пуснете изследването, защото рано или късно ще ви го искат.
*
може ли само единия партньор да си направи изследване за хламидия

не!какъв е смисъла,при нас само аз бях на граничната зона,а моят съпруг отрицателен резултат и въпреки това и двамата пиехме лекарства!
как ще разберете ако сте като нашия случай и само единия се изследва и да предположим,че точно той е отр/-/ ами другия ????? :ask:хм
рано или късно инфекцията ще се предаде на др.партньор

така,че както казва Veselia,рано или късно ще ви го искат.
успех!