0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    зи

ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,ТЪРСЯ МНЕНИЕ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА"ЩЕРЕВ",КАКВИ СА ВИ ВПЕЧАТЛЕНИЯТА ЗА НЕЯ  КАТО СПЕЦИАЛИСТ И ЧОВЕК?
*
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #1 -: Юли 09, 2008, 12:12:06 pm »
Има доста писано по темата. Поразтърси се и ще намериш мнения. А иначе, аз съм нейна пациентка и съм доволна.
Пристрастена към д-р Хаус!
*
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #2 -: Юли 15, 2008, 15:35:06 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА,ТЪРСЯ МНЕНИЕ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА"ЩЕРЕВ",КАКВИ СА ВИ ВПЕЧАТЛЕНИЯТА ЗА НЕЯ  КАТО СПЕЦИАЛИСТ И ЧОВЕК?

Аз не съм особено доволна от нея като специалист. Спокойна е като човек, но и липсва онзи индивидуален подход в работата и загрижеността за пациента. Често ми се налага аз да я моля да направим нещо ново. За нея работата се заключава да направим следващото "инвитро" и след това да се тюхкаме защо не се е получило. След всеки неуспешен опит я питам какво можем да направим и отговорът и винаги е "Нищо повече". А други възможности и изследвания винаги се оказват наложителни, което обаче аз научавам от форуми и момичета с който се запознавам в клиниката. Моят съвет - опитай с друг доктор.
РС: доста търсих мнения за др Ганева във форума, но не открих. Моля някой, ако открие  такива, да ми прати линк към тях.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #3 -: Юли 15, 2008, 15:50:12 pm »
РС: доста търсих мнения за др Ганева във форума, но не открих. Моля някой, ако открие  такива, да ми прати линк към тях.
Използвай търсачката.
Аз съм пациент на д-р Ганева. За мен тя е добър специалист.
*
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #4 -: Юли 15, 2008, 16:48:10 pm »
РС: доста търсих мнения за др Ганева във форума, но не открих. Моля някой, ако открие  такива, да ми прати линк към тях.
Използвай търсачката.
Аз съм пациент на д-р Ганева. За мен тя е добър специалист.
Открих и прочетох за нея 80/20 лоши/добри отзиви. Надявам се др.Ганева да успее ти помегне, Жекова. За съжаление 5 години се надявах на същото за себе си...уви! Три неуспешни инвитро, още толкова неуспешни стимулации (при условие, че реагирам добре на стимулации, правя достатъчно фоликули, които обаче се пукат преждевременно), никакви или повърхностни изследвания, никакво внимание и изследвания на мъжа ми, който е със системно заболяване-за нея с нормалната спермограма се изчерпва всичко
 ...нямам и доверие. Само една консултация с др. Конова от Плевен ми стана ясно колко неща са пропуснати да се изследват. Ужасно ми е болно за всичките пропилени надежди, време, средства и доверие. Може и да съм заслепено субективна, но....
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #5 -: Юли 26, 2008, 19:43:02 pm »
Аз също съм при нея за мен тя е добър лекар макар че първото ми ин витро не стана.Затова пък второто стана но се оказа извън маточно.Сега ми направи операция да изолираме тръбите от матката приди следващия опит през есента.
Всеки сам взима решение при кой лекар да отиде или остане.Каквото и да решиш ти желая успех.
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #6 -: Юли 27, 2008, 05:32:32 am »

Аз не съм особено доволна от нея като специалист. Спокойна е като човек, но и липсва онзи индивидуален подход в работата и загрижеността за пациента. Често ми се налага аз да я моля да направим нещо ново. За нея работата се заключава да направим следващото "инвитро" и след това да се тюхкаме защо не се е получило. След всеки неуспешен опит я питам какво можем да направим и отговорът и винаги е "Нищо повече". А други възможности и изследвания винаги се оказват наложителни, което обаче аз научавам от форуми и момичета с който се запознавам в клиниката. Моят съвет - опитай с друг доктор.

Това е и моя опит с д-р Ганева.  Иначе е много мила, да.
Намерих си друг доктор.След 2 загубени години.
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #7 -: Юли 28, 2008, 14:51:42 pm »
Аз също съм при нея за мен тя е добър лекар макар че първото ми ин витро не стана.Затова пък второто стана но се оказа извън маточно....

Как така ИНВИРО пък извънматочно,нали зародиша се връща в матката?Простете за невежеството ми,но се учудвам?  :balk_161: :ask:
*
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #8 -: Юли 28, 2008, 15:11:34 pm »
Цитат
Как така ИНВИРО пък извънматочно,нали зародиша се връща в матката?Простете за невежеството ми,но се учудвам?   
Да и това може да се случи-макар ,че е изключително рядко.
Даже има и случеи при прекъснати тръби пак извънматочна бременност.
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #9 -: Юли 28, 2008, 20:45:51 pm »
За мое голямо съжаление при мен така се случи и моята бременност приключи в 6гс с извънматочно.Сега изолирахме тръбите с Ганева и на есен пак ще пробвам.
*
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #10 -: Юли 30, 2008, 17:15:28 pm »
За мое голямо съжаление при мен така се случи и моята бременност приключи в 6гс с извънматочно.Сега изолирахме тръбите с Ганева и на есен пак ще пробвам.
Желая ти успех. Трябва да опитваме докато успеем...
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #11 -: Юли 30, 2008, 21:25:33 pm »
За мое голямо съжаление при мен така се случи и моята бременност приключи в 6гс с извънматочно.Сега изолирахме тръбите с Ганева и на есен пак ще пробвам.
Желая ти успех. Трябва да опитваме докато успеем...



Благодаря.
Пожелавам ти успех и на теб.Ако искаш пишими на пощата с голямо удоволствие ще ти отговоря.
lora76@mail.bg
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #12 -: Август 21, 2008, 16:09:33 pm »
Аз съм пациентка на др.Ганева.Тя е прекрасен Лекар и чудесен Човек .Правих при нея първото инвитро на 37г успешно, но се случи така че загубих бебетата в 23г.седмица,поради ред причини независещи от докторката.Сега 1година след първото ин витро ще опитам пак.Дано този път имам сила да се справя.
*
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #13 -: Август 23, 2008, 14:29:55 pm »
За мое голямо съжаление при мен така се случи и моята бременност приключи в 6гс с извънматочно.Сега изолирахме тръбите с Ганева и на есен пак ще пробвам.
Желая ти успех. Трябва да опитваме докато успеем...



Благодаря.
Пожелавам ти успех и на теб.Ако искаш пишими на пощата с голямо удоволствие ще ти отговоря.
lora76@mail.bg
lora110,можеш ли да ми кажеш колко ти струваше лапарото за изолиране на тръбите, колко дни стоя там и ако има нещо друго важно покрай това?
Лилето, ще се справиш! Няма неуспели! Стискам палци!
« Последна редакция: Август 23, 2008, 14:33:30 pm от eterna »
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #14 -: Август 26, 2008, 21:04:06 pm »
eterna лапарото струва 1260лв. но при мен се усложниха нещата понеже от предишни операций са се образували доста сраствания в корема.Почна лапаро но завърши със разрез доло ниско заради срастванията.Та поради сложноста на операц. аз останах 5 дни в болницата.Иначе при който мине успешно лапаро го пускат на другия ден.
Но във тая цена не влизат всички изследвания който се правят задължително преди операцията.Не мога точно да ти кажа колко струваха но не са повече от 150лв.  :D
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #15 -: Август 27, 2008, 12:18:41 pm »
Lora и на мен ще ми правят лапаро за изолиране на тръбите вследствие сраствания можещ ли да ми кажеш какви усложнения са се получили та се еналожил разрез ,защото много ме е страх макър да съм минала през толкова поцедури.
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #16 -: Август 27, 2008, 20:41:13 pm »
Лилето отговорих ти на ел. пощата ако нещо не си получила пиши.Ако искаш също можеш да ми пишеш на lora76@mail.bg Успех ти желая  :wink:
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #17 -: Август 28, 2008, 14:56:40 pm »
Лора не получих нищо ,моляте пиши ето и моя имейл liliq_i_b@abv.bg
Re: МНЕНИЯ ЗА ДОКТОР ГАНЕВА ОТ КЛИНИКА "ЩЕРЕВ"
« Отговор #18 -: Август 28, 2008, 20:45:07 pm »
лилето писах ти на имейла  :P