0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Витамините на допел херц
« Отговор #20 -: Юли 08, 2008, 14:34:51 pm »
Точно това са.
Он лайн ли се поръчват?
*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #21 -: Юли 08, 2008, 15:15:57 pm »
Златулка, има и на английски -клисваш отгоре в полето EN и после на IMMUNE System  и се появава информация за всички продукти, свързани с имунната система и,пише състава на това, което ни трябва.Взима се на две половини веднъж дневно и подобрява състоянието на клетките и имунната система.Има и за всяка съставка по отделно как действа на организма.Много полезно.Браво!
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #22 -: Юли 08, 2008, 15:22:33 pm »
Ами аз понеже се ориентирах някакси и на немски, та не съм и търсила много английския. Признавам си :oops: :D
fatalwoman, има ги и по аптеките или поне по складовете. Не е нужно да ги поръчваш онлайн.

Re: Витамините на допел херц
« Отговор #23 -: Юли 08, 2008, 18:52:27 pm »
Уж гледах и така и не разбрах как се поръчват от сайта, тези които ги няма в България.
Например това.  http://doppelherz.com/products/218.html
« Последна редакция: Юли 08, 2008, 18:59:43 pm от green apple »
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #24 -: Юли 23, 2008, 13:31:23 pm »
На нас също ни казаха да пие витамините на Допел Херц и аз ги купих обаче сега разбирам,че не е само един вид.Аз купих тези където пише А-Я,а сега разбрах че е трябвало други,тези на които пише C+Zink+E.
Да ги пие ли сега тези А-Я или да купя другия вид?

Re: Витамините на допел херц
« Отговор #25 -: Юли 23, 2008, 21:08:11 pm »
Ако можеш да ги смениш ще е най-добре! Ако не трябва да си купиш предписаните. За какво ги изписаха ако не е тайна.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #26 -: Юли 23, 2008, 23:36:58 pm »
Ами като взехме спермограмата и искахме да я коментират и един от докторите излезе обясни ни как стоят нещата пита какво е пил досега и каза че не е лошо да пие и витамините на Допел Херц и аз естествено ги купих.Но утре ще купя от другия вид,тези неможе да ги сменя защото вече изпи две от тях.

Re: Витамините на допел херц
« Отговор #27 -: Юли 28, 2008, 21:40:33 pm »
Zdravei disi!Sly4aino da znaesh  dali tezi vitamini pomagat pri azoospermia,pri nali4ie samo na spermatogonii?Blagodaria ti predvaritelno!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #28 -: Юли 28, 2008, 21:46:07 pm »
Незная,дано се влючи някое момиче с повече инфо.Витамините помагат за подвижността,но не и на морфологията,поне така мисля аз,но да не гадаем дано се влючи Мели.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #29 -: Юли 28, 2008, 21:52:19 pm »
Blagodaria ti vse pak!Dano da se vklu4i Meli.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #30 -: Август 05, 2008, 19:46:45 pm »
Незная,дано се влючи някое момиче с повече инфо.Витамините помагат за подвижността,но не и на морфологията,поне така мисля аз,но да не гадаем дано се влючи Мели.
При нас морфологията беше скочила от 9% на 12 % по Крюгер, което не е малко като се има предвид , че морфологията по - трудно се повлиява, спрямо подвижността.
 Някой може ли да доде линк към съдържанието на тези витамини.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #31 -: Август 06, 2008, 16:08:52 pm »
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #32 -: Август 06, 2008, 20:49:06 pm »
Незная,дано се влючи някое момиче с повече инфо.Витамините помагат за подвижността,но не и на морфологията,поне така мисля аз,но да не гадаем дано се влючи Мели.
При нас морфологията беше скочила от 9% на 12 % по Крюгер, което не е малко като се има предвид , че морфологията по - трудно се повлиява, спрямо подвижността.
 Някой може ли да доде линк към съдържанието на тези витамини.

Ами това е чудесно,и то само с тези витамини?!Аз не бях сигурна за морфологията,значи тези вит.са добри,това е страхотно.Ние ги пием едва от 1м и немога да кажа,чак след 3м.ще имаме резултат.
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #33 -: Август 06, 2008, 21:30:48 pm »
Незная,дано се влючи някое момиче с повече инфо.Витамините помагат за подвижността,но не и на морфологията,поне така мисля аз,но да не гадаем дано се влючи Мели.
При нас морфологията беше скочила от 9% на 12 % по Крюгер, което не е малко като се има предвид , че морфологията по - трудно се повлиява, спрямо подвижността.
 Някой може ли да доде линк към съдържанието на тези витамини.

Ами това е чудесно,и то само с тези витамини?!Аз не бях сигурна за морфологията,значи тези вит.са добри,това е страхотно.Ние ги пием едва от 1м и немога да кажа,чак след 3м.ще имаме резултат.
Не конкретно с тези витамини , обаче, а след 5 -6 месечен прием на Харвест , чай от бабини зъби и магарешки бодил, вит. Ц.
 Харвеста обаче е комбинация от витамини ,излизащ скъпичко и затова в момента се интерисувам от другите витамини на пазара , които да комбинирам в съотношение , какти при Харвеста.И тези , за които се говори ми допаднаха. :wink:
*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #34 -: Август 09, 2008, 16:17:03 pm »
При нас проблем беШе само бройката и я вдигнахме в пъти след приема на теzи витами плюс л карнитин и витамин Е 400 единици. Аz ги самонаzначих, zаЩото в наШата клиника са скептично настроени към витамините. Трябвало само да спре цигарите. Е, само ги намали. Но все пак се подобри бройката.
*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #35 -: Август 11, 2008, 17:33:01 pm »
Моя също пи всякакви витамини и тези дето ги изброявате промяна нямаше изобщо.Но сигурно си е до организъм при накой може и да помогне.
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #36 -: Септември 15, 2008, 22:02:48 pm »
не мога да намеря никаде тези витамини, моля ако някой скоро е взимал да пиши от къде в софия мога да купя. благодаря предварително. :?
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #37 -: Септември 15, 2008, 22:54:06 pm »
Не може да бъде,аз в която и аптека да попитам ги имат и няма проблеми,само във една един път беше свършил и си записаха да го поръчат че се бил изчерпал.

*
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #38 -: Септември 17, 2008, 08:23:57 am »
Ние си ги вземе от Пикадили.
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Витамините на допел херц
« Отговор #39 -: Септември 17, 2008, 10:47:47 am »
joli, по аптеките по принцип има витамини на Допъл херц, но не тоно тези. :D И пколо нас е така по аптеките, но като попитах за тези конкретно, ми отговориха, че ще проверят при доставчика и ще ми ги доставят. Аз не си ги поръчах , но съм сигурна, че ще ги доставят ако някой ги търси.