0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #980 -: Януари 20, 2013, 21:27:59 pm »
Благодаря ви момичета, продължавам да го пия и ще се опитам да се свържа с лекаря макар и трудно. Не живея в БГ.
Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #981 -: Януари 21, 2013, 21:01:46 pm »
alemariya

На кой ден от МЦ са правени - ако е на 3 ден:
ФСХ е доста завишен - на колко си год,?
Хормоните на ЩЖ са супер

17 alfa idrossiprogesteron  ти е завишен, ще трябва да пуснеш още Тестостерон и ДХЕА за да се прецени дали проблема е от яйчниците или НбЖ / ако има изобщо проблем/

Не си изследвала Инсулин? /заедно с глюкозата/
Др. са добре
Пиши какъв е коментара на лекаря

Здравей Денис !
Благодаря ти за вниманието
Така и не успях да отида на преглед сега имам час за 26.02 .
Според теб би ли било добре да повторя ФСХ и направя изследвания за тестостерон и ДХЕА ?
Светни ме малко в кои ден трябва да пусна за тестостерона и ДХЕА , ФСХ предполагам на 3-я ден от МЦ ?
Благодаря ти предварително  osi_1
П.П. Извинявам се за спам-а
« Последна редакция: Януари 21, 2013, 21:04:54 pm от alemariya »
*
Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #982 -: Февруари 20, 2013, 22:23:27 pm »
Момичета има ли някой с Хашимото? От както Ендокриноложката си каза "тежката дума" ми изследват само ТСХ, дали не трябва Антитела и ФТ3,4?
*
Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #983 -: Февруари 20, 2013, 22:31:21 pm »
Аз съм с Хашимото, изследвам редовно ТСХ, антителата и другите хормони по-рядко.Антителата се повлияват трудно от каквото и да е лечение, а другите хормони би трябвало да нямат проблем, ТСХ-то е динамично в този момент.Най-важното е да намерите вярната за теб доза, откриете ли я, всичко е ОК :)

*
Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #984 -: Февруари 20, 2013, 23:49:03 pm »
Ами то моето ТСХ никога не е превишавало горната граница, няма и резки промени, пия Еутирокс 50 като изкарах бременността на 25, даже си мисля, че ще ме върнат пак на тях, въпреки, че ЛЛ казва - Не  :lol: Проблема ми е, че усещам задушаване, ТСХ 1.4 и казват не е от там. Май ще се върна при Ендокриноложката. И антителата ми бяха малко над нормата при последното мерене.
*
Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #985 -: Февруари 21, 2013, 08:14:30 am »
Отиди при ендокриноложката наистина.И аз се чувствам не много добре последните дни и мисля да пусна едно ТСХ ей така да го проверя.

*
Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #986 -: Февруари 21, 2013, 08:27:53 am »
Да, но това са ми от миналата седмица резултатите. Не знам какво ще направи  :(
*
Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #987 -: Февруари 21, 2013, 08:43:49 am »
МОже да ти пусне за всеки случай фТ3 и фТ4, ако се съмнява че има проблем там, а може задуха да е от съвсем различно нещо.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #988 -: Февруари 21, 2013, 13:03:12 pm »
Ами то моето ТСХ никога не е превишавало горната граница, няма и резки промени, пия Еутирокс 50 като изкарах бременността на 25, даже си мисля, че ще ме върнат пак на тях, въпреки, че ЛЛ казва - Не  :lol: Проблема ми е, че усещам задушаване, ТСХ 1.4 и казват не е от там. Май ще се върна при Ендокриноложката. И антителата ми бяха малко над нормата при последното мерене.

М-и, правила ли си ехография на щит. жлеза? Ако не си помоли етдокриноложката да направите!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Щитовидна жлеза-резултати от изследвания
« Отговор #989 -: Февруари 21, 2013, 20:49:53 pm »
Момичета, тъй като темата достигна 50 стр., пуснах нова, в която да продължите дискусията. Моля, заповядайте - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49339.new#new
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!