0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: розово течение
« Отговор #40 -: Юли 03, 2008, 09:32:31 am »
Значи,по думите на моята близка,която ме заведе на прегледа,клиниката е една от най-добрите в БГ.Много добър специалист ме прегледа и ми направи и снимка.Ама аз като съм все недоразбрала!Ами...какво да ви кажа,смятам да почна да си меря всяка сутрин температурата и да си пия фолиева киселина.Ще се потрудим още няколко месеца с моя човек,пък после вече ще търся клиники и ще правим изследвания. Силно вярвам,че когато човек иска силно и искрено дадено нещо,то ще стане рано или късно!Стискайте палци и се надявам,че точно когато не очаквам ще ви се похваля с радостна новина!А все пак на нас двамката се пада ред да имаме близнаци...знае ли Господ   :lol:  :lol:  :lol:    :bighug:
*
Re: розово течение
« Отговор #41 -: Юли 03, 2008, 09:39:39 am »
Цитат
Много добър специалист ме прегледа и ми направи и снимка.
Снимката от ехографа няма нищо общо с цветната снимка-при която се проверява проходимоста на тръбите!
Re: розово течение
« Отговор #42 -: Юли 03, 2008, 11:12:11 am »
Според мен е задължително лекар да прегледа гърдите ти, нали беше писала че имаш бучка.Ако не си го направила до сега побързай.
Re: розово течение
« Отговор #43 -: Юли 03, 2008, 12:40:12 pm »
Прегледах се.Изписа ми някакви витамини за смекчаване на бучката и нейното премахване.И като ми дойде щяла да се махне.Ако ли не-тогава вече антибиотик и т.н.Било от закъсняването на цикъла.
Re: розово течение
« Отговор #44 -: Юли 03, 2008, 13:53:58 pm »
съжалявам затова което ти се случи mimsimimsi,при такова закъснение бях убедена че си бременна,хубаво че си обръщаш внимание защото каквото и да ти казваме тук то не би се сравнило с лекарския преглед yahoo_17
Re: розово течение
« Отговор #45 -: Юли 03, 2008, 13:55:43 pm »
Успех в преследването на мечтата
Re: розово течение
« Отговор #46 -: Юли 05, 2008, 01:55:52 am »
Момичета,не мога да заспя...не ми идва вече толкова време!Изписаха ми Примолут,ако правилно го разчитам от написаното.Та ако не ми дойде до 20-ти да го изпия за да ми дойде.Някой ползвал ли го е?Мн.ми е неприятно така-вече месец и половина без цикъл.Гърдите ми ще се пръснат,а не ми идва.Някой имал ли е този проблем от вас?
*
Re: розово течение
« Отговор #47 -: Юли 05, 2008, 08:39:13 am »
Аз съм пила Примолут -нор но по друг повод.
Пиеш за колкото дни ти е назначен и като го спреш след 2-3 дни ти идва менструацията!
Re: розово течение
« Отговор #48 -: Юли 07, 2008, 14:59:48 pm »
Здравейте.Ето какво ме тревожи.Имам розово течение.През деня по-слабо,като бялото течение,а вечер,когато ида до тоалетна,тече сякаш е цикъл-обилно и наистина розово.и се налага да сложа тампон или превръзка.Трябваше да ми дойде на 13.06.горе долу.Възможно ли е да съм бременна или е някаква инфекция?  8O

Здравейте, момичета! аз много се радвам, че вече съм една от Вас. Отдавна чета този сайт, но не се решавах да се регистрирам. но както и да е. аз също съм имала такова розово течение, имам чувството че е бяло течение с малко кръв, и на мен ми беше закъсняло една седмица, обаче, но обаче си ми дойде, аз много се надявах, че няма да ми дойде, но уви, явно е трябвало така да стане. но най- интересното е, че не бъх пила никакви хапчета, нищо, а ми закъсняваше. да ви попитам и аз, чувствам някаква тежест в корема, около областа на пъпа, идва си ми, болеше ме яйчника миналата вечер, както и бъбреците, но е рано да ми идва, миналия месец ми дойде на 19.06, не знам какво ми става, дали е някакво заболяване?
Re: розово течение
« Отговор #49 -: Юли 09, 2008, 13:17:25 pm »
не си втълпявай най-различни глупости а си обарни внимание,всяко едно закъснение си има причина,на мен например ми закъсня цял месец когато доидох тук в Испания,било е от смяна на климата,друг път пак ми е закъснявало но малко с болки в яйчниците,но са ми казвали че съм истинала и затова ме боли при закъснението но после ми идва,такаче винаги трябва да си обръщаш внимание на едно закъснение
Re: розово течение
« Отговор #50 -: Юли 10, 2008, 08:42:07 am »
не си втълпявай най-различни глупости а си обарни внимание,всяко едно закъснение си има причина,на мен например ми закъсня цял месец когато доидох тук в Испания,било е от смяна на климата,друг път пак ми е закъснявало но малко с болки в яйчниците,но са ми казвали че съм истинала и затова ме боли при закъснението но после ми идва,такаче винаги трябва да си обръщаш внимание на едно закъснение

да така е, всяка една жена трябва да си обръща внимание, все пак е жена. И на мен също ми казаха, че съм била истинала и нищо повече, затова ми е и закъсняло една седмица. Но какво да се прави, като не разбираш, ще трябва да ходиш при тези който разбират, е не се знае дали толкова много разбират, според зависи на какъв попадниш. Но да Ви кажа истината, че аз много добре се познавам, например когато имам гъбички, отидам на лекар, той ме преглежда и още преди да ми е казал какво ми има, аз му казвам, просто така добре вече се познавам, само където не знам какви хапчета да пия.