0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #40 -: Юли 16, 2008, 13:22:32 pm »
Здравейте отново момичета, днес си направих тест Shurecheck, както ме посъветвахте, оказа се отрицателен, както и надеждите ми напразни, оставам в очакване на следващия цикъл, може и по - следващия и така до безкрайност може би, вече се отчаях тотално, че ще ми се случи най-хубавото събитие за всяка една жена и все пак оставам в очакване.
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=ani_mih][/url]
*
Здравейте момичета,имам един въпрос дано да не съм оff
Понеже говорите за първи признаци та въпросът ми е -моят последен цикъл беше на 25 май от тогава не ми е идвало,направих  2 теста вчера беше втория ,но и двата са отрицателни,Възможно ли е да съм бременна а тестовете да показват обратното.Миналата недела усетих ,че лекичко ми се гади но бях колата ,и по скоро не гадене а нещо подобно на киселини.Почти сяка сутрин към 10 имам такива киселини даже кафето ми е трудно да пия ако не съм хапнала нещо.Ще отида утре за да запиша час при гинеколог ,но странно ми е дали тестовете могат да не отчетат точно

Цикълът ти по принцип редовен ли е?
Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #42 -: Юли 16, 2008, 13:39:05 pm »
Здравейте момичета,моят последен цикъл беше от 28 май до 2 юни ,до момента ми го няма все още направих си два теста вторият го направих вчера и двата са отрицателни.Възможно ли е да грешат тези тестове аз всяка сутрин чуствам лек дисконфорт нещо подобно на киселини .Миналата седмица в колата ми стана доста кофти,но тестовете показват отрицателно.Снощи имах силни болки в яйчниците и придърпване.Ще си запиша час за лекар ,но вече съм малко отчаяна толкова тестове и закъснения а все още нищо.Иначе си меря температурата последните 4 дни е 37 а тук прочетох ,че и това е признак на бременвност,но теста като показва обратното ......
ами има месеци в които е точен има месеци на закаснение от 3 до 7 дни
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #44 -: Юли 16, 2008, 14:04:53 pm »
Габи, не се отчайвай. Ако ти закъснее още дни, повтори теста и ако е отрицателен и закъснението не е нещо, което и до сега ти се е случвало, иди на лекар.
Стискам ти палци!

FUNDS, понякога може и да грешат... Пусни си кръвен тест. И на теб стискам палци!
възможно ли е да съм бременна
« Отговор #45 -: Юли 16, 2008, 16:27:48 pm »
Zdraveite,iskam i az da spodelq neshto s vas.Po princip trqbvashe da mi doide okolo 22-25 juni, no ne mi doide sega e 15 juli.Na 26 juni sys sigurnost myjyt mi svyrshi v men.Ot 1 sedmica koremyt mi e podut i gyrdite mi sa mnogo napregnati i poduti, ponqkoga nisko dolu mnogo me boli i sqkash vseki moment shte mi doide, no ne...Ne sym si pravila test zashtoto si mislq, che tozi pyt naistina sym bremenna.
*
Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #46 -: Юли 16, 2008, 16:36:20 pm »
fleita__ искаш да кажеш че си с 20 дневно закъснение и не си направила тест????
Не чакай мила-отиди на док.,ако има бременност трябва да се види дали всичко е ок,а ако не е бременност с такова закъснение пак трябва да посетиш док.
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всичко да е ОК
Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #47 -: Юли 16, 2008, 16:49:24 pm »
Strah me e...predi tochno 1 godina pretyrpqh tejka operaciq.pyrvonachalno kazaha Apandisit, a se okaza che leviqt mi qichnik se vyzpali i gnoqsyl ot neho gnoita trygva kym chervata,te se oplitat i istanqvat(poluchava se pertonit)ot tqh nagore kym apandisita,koito mi kazaha che e 10 pyti nad normata si i stiga do dubreka mi, i vsicho tova e bilo vyzpaleni, gnoqsalo,6 meseca se vlacheh po lekari.Imashe opasnost da nqmam deca, a ako zabremeneq mojelo da e izvyn matochno...(ne iskam da yi kaja,che dori neiskaha da ne pregledat v speshnoto pyrvonachalno,a bqh mnogo zle,myjyt mi napravi golqm skandal)I sega mnogo me e strah,razbirash li me...plache mi se.
*
Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #48 -: Юли 16, 2008, 16:56:35 pm »
мила опитвам се да те разбера но все пак опитай се да преодолееш страха и ТРЯБВА да отидеш на док- вярвай че този път док ще ти каже на хубавата новина на света и няма да се случи нищо лошо там...моля те
Ти страшното си го изживяла -сега е ред на най-хубавото!!!Отиди....
Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #49 -: Юли 16, 2008, 17:04:51 pm »
Dano da e taka:)I shte otida.Blagodarq.
*
Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #50 -: Юли 16, 2008, 17:09:43 pm »
Цитат
Imashe opasnost da nqmam deca, a ako zabremeneq mojelo da e izvyn matochno
Точно за това е необходимо да отидеш веднага на лекар.


Ако обичаш пиши на кирилица.
Ами, това си е официално много голямо закъснение - двайсетина дни ... А тестовете отчитат най-късно до седмица от закъснението с точност, обикновено на 2-3 дни от закъснението вече показват бременност, ако има такава.

Желая ти да се окаже това, което искаш, но на твое място бих отишла на гинеколог по най-бързия начин (както и ти планираш, де). Не ми се струва много вероятно тестът да бърка при такова продължително закъснение.
Успех!
Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #52 -: Октомври 16, 2017, 12:53:37 pm »
Здравейте от няколко дена имам едно придърпване ниско долу незнам какво е
Re: възможно ли е да съм бременна
« Отговор #53 -: Октомври 16, 2017, 15:43:11 pm »
adri56 добре дошла.Така написани нещата от теб не дават кой знае каква информация, съответно няма как да получиш адекватен отговор.Ако искаш такъв можеш да дадеш по-подробно информация за цикъла ти(какъв е,кога е бил последно,къде е тази болка по-конкретно)