0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Имаме си нов раздел. И нещо друго ми прави впечатление...има промени при изброяването на имената на модераторите... Та започвам да се питам какво става тук?! И без това април - май усещах странна електронна вихрушка... :) Стягате се за ваканция ли, за разширяване и подновяване или ... всичко заедно. Пусто женско любопитство как ме гложди само...
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
... всичко заедно ...

Ето един наблюдателен форумец.  :)

Форумът е динамична структура. Развива се, обновява се, понякога се правят нови раздели според нуждите на потребителите, преместват се теми с цел да е по-удобно и лесно за ползване, понякога се украсява според случая ... такива неща. Също така непрекъснато се слагат нови статии, работи се по терминологията, по календара, актуализират се адресите, връзките, аватарите, имаме нов чат, добавят се нови раздели или се премахват стари и така, вървим напред. Нека промените не ви смущават, това е за добро. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
... всичко заедно ...

Ето един наблюдателен форумец.  :)

Форумът е динамична структура. Развива се, обновява се, понякога се правят нови раздели според нуждите на потребителите, преместват се теми с цел да е по-удобно и лесно за ползване, понякога се украсява според случая ... такива неща. Също така непрекъснато се слагат нови статии, работи се по терминологията, по календара, актуализират се адресите, връзките, аватарите, имаме нов чат, добавят се нови раздели или се премахват стари и така, вървим напред. Нека промените не ви смущават, това е за добро. :)

  Хубаво тогава  :balk_602: 
« Последна редакция: Юни 26, 2008, 20:17:13 pm от ognyana »
Особеност на огъня е, че гори независимо от посоката на вятъра!