0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    smile76

  • *
  • 201
  • Ако искаш да светиш на другите,трябва сам да гориш
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #20 -: Юни 16, 2008, 19:15:06 pm »
Глори, при мен и през двете ми бременности видяха плодния сак през 4 г.с., така че стискам палци всичко да е наред при теб!  :crossfingers:
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #21 -: Юни 17, 2008, 08:09:47 am »
Чакаме днес добри новини,както за теб така и за нас.Пожелавам ти успех Glory :crossfingers:
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #22 -: Юни 18, 2008, 11:42:00 am »
 Глори, какво става с теб? Видяхте ли сака?
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #23 -: Юни 18, 2008, 15:29:04 pm »
Glory :crossfingers: yahoo_17
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #24 -: Юни 18, 2008, 16:56:13 pm »
Глори  аз знам че за да се види нещо със сигорност ЧХГ трябва да е над 2000 ,при мен плоден сак се видя 5 или 6 седмица .....не унивай а вярвай!!!!
Миналата година октомври бях поставена пред същият проблем та знам колко е трудно да стоиш позитивен.... :P
Аз се успокоявах като мислех че ако е извънматочна са я хванали навреме ,преди да стане голяма беля а и системата работи и следващият път няма да имаш никакъв проблем при забременяването.Ако не е което искрено го вярвам е голяма радост !!!!
Извънматочна не може ли без лапероскопия да се премахне с лекарства?? .
На мен ми предложиха лекарство първо и само ако случайно не стане тогава лаперскопия .
Стискам палци лекарите да са сгрешили и да се радваш на лека и безпроблемна бременост!!!
*
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #25 -: Юни 21, 2008, 10:07:15 am »
Здравейте момичета!
Благодаря на всички ви за подкрепата!
Наистина се оказа извънматочна бременност и на 18-ти юни ми направиха лапароскопия. Разделих се с едната си тръба. Сега се възстановявам от интервенцията и гледам да мисля позитивно.
Доктора, който направи лапароскопията каза да починем 3 цикъла от бебеправене и после да започваме активно.
Пожелавам ви весело и усмихнато лято!
*
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #26 -: Юни 21, 2008, 13:21:04 pm »
Глори, :hug2:

*
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #27 -: Юни 21, 2008, 18:51:16 pm »
Ей на това му викам,кофти,много кофти номер на съдбата...Глори,пожелавам следващият път ембриончето да си намери правилното място...Изживей едно прекрасно лято и после goodluck
*
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #29 -: Юни 21, 2008, 19:31:59 pm »
Ей, страхотни сте! Ако знаете колко сили ми давате в този така труден за мен момент.  :thankyousign:
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #30 -: Юни 21, 2008, 19:42:59 pm »
Глори,много съжалявам.Знам как се чувстваш ,защото два пъти съм била в идентично положение.Но гори главата,кефи се на живота-лято е!Нали знаеш,че винаги след лошото идва хубавото.Вярвай,че при теб ще дойде есента!Желая ти много весели  и щастливи преживявания!
*
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #31 -: Юни 21, 2008, 21:11:27 pm »
Глори, съжалявам, повярвай ми, знам как се чувстваш! Моята извънматочна бременност беше след 17-годишен стерилитет и аз също се разделих с едната си тръба. По време на операцията провериха ли ти и другата тръба? Щом е била лапароскопска операция, ще се възстановиш здравословно бързо! Почини си през лятото, зареди се с оптимизъм и за коледа дано си отново бременна, само че както и където трябва!  :wink:

*
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #32 -: Юни 22, 2008, 09:52:17 am »
Глори, съжалявам, повярвай ми, знам как се чувстваш! Моята извънматочна бременност беше след 17-годишен стерилитет и аз също се разделих с едната си тръба. По време на операцията провериха ли ти и другата тръба? Щом е била лапароскопска операция, ще се възстановиш здравословно бързо! Почини си през лятото, зареди се с оптимизъм и за коледа дано си отново бременна, само че както и където трябва!  :wink:

Да, провериха ми другата тръба. Лекарят каза, че била в отлично състояние. Все пак в нея ми е надеждата сега.
*
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #33 -: Юни 22, 2008, 10:23:12 am »
Глори, съжалявам, повярвай ми, знам как се чувстваш! Моята извънматочна бременност беше след 17-годишен стерилитет и аз също се разделих с едната си тръба. По време на операцията провериха ли ти и другата тръба? Щом е била лапароскопска операция, ще се възстановиш здравословно бързо! Почини си през лятото, зареди се с оптимизъм и за коледа дано си отново бременна, само че както и където трябва!  :wink:
Да, провериха ми другата тръба. Лекарят каза, че била в отлично състояние. Все пак в нея ми е надеждата сега.
Късмет! Стискам ти палци!  :goodluck: :bfp: :crossfingers: :bighug:

Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #34 -: Юни 22, 2008, 17:19:25 pm »
Глори,много съжалявам  :(
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #35 -: Юни 22, 2008, 19:28:16 pm »
  Glory,съжалявам за случилото се,но пък много се радвам,че другата ти тръба е идеална.Късмет ти желая!Дано скоро preggo stork-boy stork-girl yahoo_17 !
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #36 -: Юни 22, 2008, 19:36:48 pm »
Glory, много съжалявам миличка. Както казват и другите момичета след бурята отново ще изгрее слънце  :crossfingers: yahoo_17 .
Re: Съмнение за извънматочна бременност
« Отговор #37 -: Юни 24, 2008, 22:12:57 pm »
Глори съжалявам миличка.Но ние сме силни и ще успеем следващия път.
Сега се отдай на лятото идва време за моренце и така на есен с нова песен  :balk_177: