0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

:idea:  :arrow: Заглавието съдържа това, което предлагам :P Мисля, че за всички ни би било полезно, ако установим разлика между посочените и актуалните координати, да предоставим новите за всеобщо ползване, за може във всеки 1 момент да знаме къде можем да намерим "ценните специалисти"!!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Предложение - обновяване на данните за клиники и лекари
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2006, 13:20:36 pm »
Разбира се, но това по принцип се прави във всеки един момент. Веднага, след като засечем някаква промяна, я вкарваме в базата данни. Конкретен адрес ли имаш предвид?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Предложение - обновяване на данните за клиники и лекари
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2006, 13:42:59 pm »
Ами затова мисля, че е хубаво всеки посетител отвреме нвреме да поглежда адресите (поне на тези лекари, при които е ходил последно време) и да проверява дали  няма промяна. Не е във възможностите на един или двама да свършат това, които и да са те :) Ние се стараем максимално да обновяваме веднага след като информацията стигне до нас.
Предложение - обновяване на данните за клиники и лекари
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2006, 15:15:01 pm »
Относно д-р Мариана Райчева - вече работи в МЦ "Хестия" - телефонът на който можеш да си запишеш час е 962 20 77 и моб. 0888/37 09 90...Обясниха ми, че е точно с/у завод "Витоша", до фирмения им магазин за конфекция и до 1 магазин за раб. облекло...Било по пътя за кв. Хладилника

*
Предложение - обновяване на данните за клиники и лекари
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2006, 10:33:16 am »
обновени са координатеите вече. Мерси  :)