0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #660 -: Август 27, 2010, 21:03:29 pm »
правим ;)) ама август почиват, сега наесен отново стартираме ;)))


Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #661 -: Септември 07, 2010, 08:16:20 am »
Правим,правим.Аз стартирах
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #662 -: Септември 07, 2010, 19:03:04 pm »
E Цвети, къде се беше скрила, скоро си мислех за теб, как ли я караш. Хайде този път положителен резултат и 2 пухкави съкровища на финала. Успех мила, стискам палци.
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #663 -: Септември 14, 2010, 08:52:01 am »
Здравейте, момичета!
Искам да споделя с какъв проблем се сблъсках в клиниката.
Значи имам получена  заповед от фонда за втори опит, която изтича октомври месец.Преди да излезе клиниката в отпуск през август месец се разбрах с доктора да пусна всички необходими изследвания преди процедурата. Вчера отивам да пусна и микробиология и познай те: Доктора ме моли да отложа още процедурата, защото фонда не отпускал пари и клиниката закъсала за пари. Да отложа ама за кога? Заповедта изтича октомври месец. Съгласих се. Според мен нямах друг избор. Да не се бях съгласила, най - вероятно щях да започна опит, но можеше и да не ми обърнат необходимото внимание и пак щях да съм прецакана.
Някоя от Вас сбъскала ли се е с този проблем, или само аз?
Лек и усмихнат ден на всички от мен!
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #664 -: Септември 20, 2010, 20:20:14 pm »
Здравейте, момичета!
Искам да споделя с какъв проблем се сблъсках в клиниката.
Значи имам получена  заповед от фонда за втори опит, която изтича октомври месец.Преди да излезе клиниката в отпуск през август месец се разбрах с доктора да пусна всички необходими изследвания преди процедурата. Вчера отивам да пусна и микробиология и познай те: Доктора ме моли да отложа още процедурата, защото фонда не отпускал пари и клиниката закъсала за пари. Да отложа ама за кога? Заповедта изтича октомври месец. Съгласих се. Според мен нямах друг избор. Да не се бях съгласила, най - вероятно щях да започна опит, но можеше и да не ми обърнат необходимото внимание и пак щях да съм прецакана.
Някоя от Вас сбъскала ли се е с този проблем, или само аз?
Лек и усмихнат ден на всички от мен!


dnes.dir.bg/news/in-vitro-zdravna-reforma-7122005?nt=4
Това обяснява отлагането от страна на клиниката.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #665 -: Септември 21, 2010, 09:03:44 am »
Да! А сега накъде?
Ще се удължават ли заповеди?
Ще имаме ли възможност да сменим клиниката?
Или всичко отива по дяволите???
Или просто съм пред свършен факт?
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #666 -: Септември 21, 2010, 09:54:37 am »
3004 моето мнение по твоя казус е, че след като заповедта ти е от април месец, клиниката е получила отдавна авансовото плащане за твоята процедура т.е. 2000 лв. и след като са ги получили не би трябвало да има пречка да стартираш. Така че изискай ако трябва и от Фонда справка дали е така и ако съм права си търси правата.
Основните елементи на щастието са: нещо да правиш, нещо да обичаш и нещо, за което да се надяваш
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #667 -: Септември 21, 2010, 10:15:35 am »
Първоначалното плащане от 40% клиниката получава при започване на процедурата. Остатъка от сумата се превежда на клиниката след приключване на процедурата и предаване на протокола от страна на клиниката на фонда.
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #668 -: Септември 21, 2010, 10:23:21 am »
Здравейте момичета, пуснах въпроса си в друга тема, но к(Р)оки ме насочи към тази,
та ето и питанката ми : имам нужда от мненията ви относно д-р Стефанов в КИРМ Плевен. В събота беше първия ми преглед при него, допреди това общувахме само по скайп-назначи ни изследвания и в събота ги коментирахме, другия цикъл ми предстои цветна снимка и после ще коментираме инсеминация. Та въпроса ми е някой посещава ли го, какви са ви отзивите, имате ли процедури при него и с какъв край са, помогна ли ви като цяло?
Моля ви наистина ще съм ви много благодарна, ако споделите опита си с него.
инвитро в Плевен
« Отговор #669 -: Октомври 07, 2010, 11:06:54 am »
Какво ви е мнението за клиниката в плевен, и кой доктор избрахте?
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: инвитро в Плевен
« Отговор #670 -: Октомври 09, 2010, 09:44:10 am »
Какво ви е мнението за клиниката в плевен, и кой доктор избрахте?
Довери се на интуицията си и няма да сбъркаш! А иначе, мнения различни, всеки е доволен от избраната от него клиника и от избраният си доктор! Успех!


Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #671 -: Януари 13, 2011, 16:18:50 pm »
През втората половина на 2009 и едната половина на 2010 лекарите от КИРМ Плевен д-р Бързашки искаше да ми направи 2-ро лапаро за да излъжат асистираната продукция че имам проблем за да съм кандидатствала за инвитро, но не се съгласих, как така ще ме режат без да имам проблеми в тръбите.
Да не казвам че спомена да ми отрежел едната тръба за по голяма  сигурност да ми приемат документите във Фонда за асистирана репродукция. Казвам ви, мъжа ми едва не падна от стола когато чу тези думи .Да ги казва лекар и то в клиника която се посочва от Фонда за асистирана репродукция че е обявена да се провеждат там процедури.След тази консултация ПРЕГЛЕД  не сме припарили до Плевен и едва ли ще го направим някога. Просто още недоумявам как така го реши да ми реже едната тръба на напълно здрава жена, при положение че има жени които са с проблеми и пак някакси успяват да им си спасят и си забременяват а този така наречен доктор веднага ме накара или лапаро или тръба. Просто се замислете дали и при процедурите по инвитро правят всичко както трябва и дали  правят нарочно неуспешни опити за да цедят фонда с пари и отделно вас с пари.

Списък на лечебните заведения, с които Център „Фонд за асистирана репродукция” има сключен договор за финансиране на дейностите:

9. МЦ "КИРМ" ООД, гр. Плевен


САМИ СИ НАПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ ЗА КЛИНИКАТА И ДАЛИ ЩЕ Й СЕ ДОВЕРИТЕ


Хубав ден на всички ви !
« Последна редакция: Януари 13, 2011, 16:22:30 pm от pepeliankata »
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #672 -: Януари 13, 2011, 17:03:08 pm »
 Този пост ми е много странно познат. Лапарото не е задължително да се прави от д-р в клиниката. Не слагай под един знаменател клиниката и д-р Бързашки.

[/url]
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #673 -: Януари 16, 2011, 17:30:06 pm »

Цитат
През втората половина на 2009 и едната половина на 2010 лекарите от КИРМ Плевен д-р Бързашки искаше да ми направи 2-ро лапаро за да излъжат асистираната продукция че имам проблем за да съм кандидатствала за инвитро, но не се съгласих, как така ще ме режат без да имам проблеми в тръбите.
Да не казвам че спомена да ми отрежел едната тръба за по голяма  сигурност да ми приемат документите във Фонда за асистирана репродукция. Казвам ви, мъжа ми едва не падна от стола когато чу тези думи .Да ги казва лекар и то в клиника която се посочва от Фонда за асистирана репродукция че е обявена да се провеждат там процедури.След тази консултация ПРЕГЛЕД  не сме припарили до Плевен и едва ли ще го направим някога. Просто още недоумявам как така го реши да ми реже едната тръба на напълно здрава жена, при положение че има жени които са с проблеми и пак някакси успяват да им си спасят и си забременяват а този така наречен доктор веднага ме накара или лапаро или тръба. Просто се замислете дали и при процедурите по инвитро правят всичко както трябва и дали  правят нарочно неуспешни опити за да цедят фонда с пари и отделно вас с пари.

Списък на лечебните заведения, с които Център „Фонд за асистирана репродукция” има сключен договор за финансиране на дейностите:

9. МЦ "КИРМ" ООД, гр. Плевен


САМИ СИ НАПРАВЕТЕ ИЗВОДИТЕ ЗА КЛИНИКАТА И ДАЛИ ЩЕ Й СЕ ДОВЕРИТЕ

Хайде, стига ГЛУПОСТИ!
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #674 -: Февруари 17, 2011, 12:17:11 pm »
Момичета,какво става,има ли някой който прави в момента процедура в клиниката?Моля пишете,че темата съвсем замря....Хубаво ще е да си обменяме инфо и мнения,поне за мене е така...
Разбрах че вече са им превели необходимите суми по фонда и в момента си работят нормално,т.е без договори...но ми се иска някой да го потвърди,някой който е в процедура в момента..
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #675 -: Февруари 22, 2011, 20:56:32 pm »
Явно няма желаещи да пишат в темата,за съжаление :(
*
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #676 -: Февруари 23, 2011, 10:59:43 am »
Повечето момичета,които са в процедура пишат в БГ мама инвитро в плевен 2
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #677 -: Януари 26, 2013, 12:01:48 pm »
Здравейте момичета!  :hello2:
Обръщам се към Вас,защото съм много объркана!
Ние ме 17085 , вчера звънях във ФАР и ми казаха че сме одобрени, да очакваме обаждане!   Най-накрая спокойствие!  osi_9
Проблемът е друг ....
Нашите документи са подготвени от Майчин Дом София и по точно от д-р Вакрилов!Сега , след като мина тоооолкова време преценихме, че ще ни е по-удобно да направим процедурата в Плевен!
Моля Ви за помощ, как стоят нещата със смяната на болницата и екипа? newsm78
Към кой лекар в Плевен да се обърна!
Не знам как да постъпя! osi_1
Моля Ви за мнения и съвети!
Благодаря Ви!  :bighug: :balk_7:
"Тайната на успеха е в постоянството към целта!!!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #678 -: Януари 26, 2013, 17:18:23 pm »
Здравейте момичета!  :hello2:
Обръщам се към Вас,защото съм много объркана!
Ние ме 17085 , вчера звънях във ФАР и ми казаха че сме одобрени, да очакваме обаждане!   Най-накрая спокойствие!  osi_9
Проблемът е друг ....
Нашите документи са подготвени от Майчин Дом София и по точно от д-р Вакрилов!Сега , след като мина тоооолкова време преценихме, че ще ни е по-удобно да направим процедурата в Плевен!
Моля Ви за помощ, как стоят нещата със смяната на болницата и екипа? newsm78
Към кой лекар в Плевен да се обърна!
Не знам как да постъпя! osi_1
Моля Ви за мнения и съвети!
Благодаря Ви!  :bighug: :balk_7:

Бихти препоръчала МЦ Репробиомед също е в Плевен, води се като филиал на клиниката на д-р Стаменов. Докторите са доц Стойков и д-р Пенков! Успех! В КИРМ за съжаление не останаха читави лекари, камо ли специалисти ...


Re: Кой е правил ин витро в Плевен?
« Отговор #679 -: Януари 26, 2013, 22:31:21 pm »
Само да доуточня,че клиниката се казва ,,Репромед,,
,,Репробиомед ,, мисля е в София
Отиваш в която клиника си избрала и се взема един документ,с който удостоверяваш в деня на вземането на заповедта,че сменяш клиниката и те ти пренаписват заповедта.
Можеш да упоменеш за смяната още като ти се обадят от фонда,за да ти кажат къде първо да идеш за пренаписването и с новата заповед при Лалев
Но първо трябва да си взела тази декларация от новата клиника
Късмет  :wink:
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю