0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Проект на кухня
« -: Юли 14, 2011, 13:55:12 pm »
Момичета, помагайте!
Предстои ни местене в ново жилище, заради идващия нов член на семейството ни :)
Новата кухня за разлика от сегашната ми ще бъде дълго тясно помещение. Искам да взема някои от уредите си, за да спестим пари, понеже и бюджета за ремонти ще ни е ограничен. Като си взема хладилника, печката и пералнята, за шкафове ще остане може би ограничено място и без проект надали ще се справя.

Споделете опит с фирми, от които сте останали доволни, на прилични цени? Никога не съм търсила такива услуги, предишното жилище обзаведох сама. Изготвянето на проект ангажира ли ме с тях, с някакво предплащане и т.н? Или мога да събера проектите на различни фирми и тогава да взема решение?

И още нещо..притеснявам се, но ще питам, тук сме си свои: в случай, че искам вградена миялна машина, но такава, която аз да избера, а не те да ми предлагат най-скъпата, защото с тази марка работят, на кой етап и кой се грижи за покупката й и инсталацията? Искам да се занимавам с минимален брой майстори и техници. Това ми е болката- кой ще я вгради? Те при монтажа на кухнята или отделен майстор ще си търся после аз?

Много благодаря, всякакви мнения ще са ми полезни  :D

*
Re: Проект на кухня
« Отговор #1 -: Юли 14, 2011, 14:28:34 pm »
Здравей,
при която и фирма да отидеш да ти направи проект на кухнята не се ангажираш с нея да ти я изработи, но пък и проекта няма да си вземеш. Фирмите не си дават така проектите. Ако пък много настояваш да си вземеш проекта ще трябва да си платиш за изработката на същия.Можеш сама да си избереш миялната машина за вграждане и когато стигнеш до това кой да ти прави кухнята му казваш че имаш миялна машина за вграждане да си вземе размерите и по нея да направи шкафа. Не е нужно те да ти предлагат машина за много пари.Зависи си от фирмата, която си избрала за изработка на кухнята,едни майстори ще ти я вградят с поставянето на шкафовете, при други ще ти кажат да си намериш майстор да ти я вгради след като те са ти монтирали шкафа.
Re: Проект на кухня
« Отговор #2 -: Юли 14, 2011, 14:32:38 pm »
Мхмхмх, започва да ми се избистря картинката. Значи монтажа ще е въпрос на договорка с фирмата.
Благодаря ти, sistur !
Очаквам все пак препоръка за фирма от останали доволни дами ;)

Re: Проект на кухня
« Отговор #3 -: Юли 18, 2011, 14:30:41 pm »
Мхмхмх, започва да ми се избистря картинката. Значи монтажа ще е въпрос на договорка с фирмата.
Благодаря ти, sistur !
Очаквам все пак препоръка за фирма от останали доволни дами ;)

Здравейте,

Изпратихме Ви писмо на вашата поща. Надяваме се да ни дадете шанс и да ви предложим дизайн и монтаж на новата Ви кухня.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Проект на кухня
« Отговор #4 -: Юли 18, 2011, 14:40:59 pm »
Имам познато момиче проектант, работи във фирма. Аз съм доволна. Мога да ви свържа  :)
Тя ще ти отговори на всички въпроси, ако решиш. Предполагам за всяка фирма тези неща са индивидуални  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0