0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #20 -: Февруари 01, 2006, 11:08:15 am »
Аз не съм виждала тези дипляни. Как мога да ги видя и ако има нужда от корекции или допълване, да си кажа мнението. Мисля, че мога да ви бъда полезна.

Изобщо, защо не вземете да организирате една среща и да се направи по-дългосрочен план за действие. Мисля, че има възможност и сега е момента.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #21 -: Февруари 01, 2006, 11:33:55 am »
Дел, хич не обичам, когато по каквито и да било обществени въпроси, се заема отношението АЗ - ВИЕ ТАМ.
"вземете направете", "вземете да организирате"... пък ние ще ви подкрепим.
твоето изказване просто ми даде повод да го напиша това, иначе съм си го мислиле много пъти по повод изказвания в същия стил и от други хора.

разберете, няма някаква отделна съвкупност от неизвестни никому хора "там горе", които правят, организират, създават и т.н. нещата!
правим го всички ние тук, заедно! местоимението не е ВИЕ, а НИЕ!
всеки, чиято глава роди някаква идея, или чиито възможности позволяват реализирането на някаква идея от помощ за сдружението, просто го декларира тук, обсъждаме го и то реализираме!

срещите ни също се организират на този принцип - който иска да види останалите и смята, че е минало много време от предната среща, просто пуска една тема във форум "На чашка кафе" и започва да събира предложения за дата, час и място!
защо не пуснеш една тема за среща? :)

апропо, ти членуваш ли в сдружението? ако да - на 18 февруари ще имаме общо събрание на сдружението, заповядай.

не искам да те засегна с този си постинг, в никакъв случай...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #22 -: Февруари 01, 2006, 11:42:49 am »
Цитат на: little_rabbit
Рали_пат, нямам къде да го кача, но ако искаш - дай един мейл да ти го пратя.


Пускам ти го на ЛС

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #23 -: Февруари 01, 2006, 16:00:40 pm »
Готово, календарът се намира на

http://rapidshare.de/files/12305811/Woman_calendar.xls.html

Това е адреса за даунлод.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #24 -: Февруари 01, 2006, 16:32:04 pm »
Цитат на: rally_pat
Готово, календарът се намира на

http://rapidshare.de/files/12305811/Woman_calendar.xls.html

Това е адреса за даунлод.

Рали, ти си слънце  :balk_21:
*
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #25 -: Февруари 02, 2006, 10:20:23 am »
Джам, благодаря ти за любезната покана.
Ако имам възможност, ще дойда.
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #26 -: Февруари 02, 2006, 11:44:07 am »
Цитат на: Del
Джам, благодаря ти за любезната покана.
Ако имам възможност, ще дойда.


 :lol:  :lol:  :lol:

Джам, принципно си права, само да ти обърна внимание, че всеки сам определя доколко и с какво може да е полезен. Колко енергия има да се занимава с този въпрос, с колко други неща е ангажиран, колко са му силите.

Мисля няма лошо и в по-пасивните предложения за помощ :wink:
Благодаря ти, Бени!







*
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #27 -: Февруари 02, 2006, 12:19:42 pm »
Така е фреши, но като се дават тези по-пасивни предложения, нали все пак се очаква да бъдат изпълнени, а тук няма хора, които да изпълняват тази "длъжност" :wink:
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #28 -: Февруари 02, 2006, 13:12:49 pm »
Стефи, и това е така, но по-добре ли е тези неколцина човека, дето са се заели (възхищавам им се!), да си вършат всичко сами, или все пак да получават идеи и единични случаи на помощ от изразилите желание? Момичето просто каза, че може да помогне професионално с изготвянето на рекламен материал. Ако може да организира всичко, чудесно, но ако не може, да не я ползваме въобще ли?
Благодаря ти, Бени!







*
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #29 -: Февруари 02, 2006, 13:38:24 pm »
Виж сега, пак обяснявам, идята ми беше съвсем друга. Аз съм икономист, джам - програмист, Дидето - счетоводител, Мели-лекар, Дони - инженер и т.н. и т.н. Едва ли някой от изброените хора разбира от всичко, не, напротив и за това всеки прави това, което знае как отделен е въпроса, че правим и други неща които незнаем как, но се самообразоваме :wink: Ооопс, отклоних се, исках да кажа, че щом някой е компетентен в дадена област и мисли, че може да помогне тогава той се захваща и помага. Не съм имала предвид никой лично, но ти явно говориш за Дел, е щом тя разбира от брошури и рекламни материали, супер, дава идеята, прави предложението, намира печатница, искаме оферта и поръчваме, това е :D
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #30 -: Февруари 02, 2006, 14:12:25 pm »
Ми Дел каза дайте да ги видя тия брошури, ако мога да съм полезна.

Така де, последващата размяна на мнения беше по-скоро за втората част, направете среща да направим по-генерален план.

Ох, дано повече хора намерят сили да се включат в благородната кауза!

Поздрави :D
Благодаря ти, Бени!







*
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #31 -: Февруари 02, 2006, 14:43:48 pm »
Е, какво значи да намерят сили, когато има желание винаги ще намериш сили :wink:
Всички работим по 8-9 часа на ден, имаме семейства, домакински задължения и т.н., но остават по малко сили и за това :D

цунки
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #32 -: Февруари 02, 2006, 14:59:38 pm »
Точно това имам предвид - не всички намират сили. Ето аз например си имам разни други грижи, които се опитвам да бутам и ми изцеждат енергията, освен работата и здравословните проблеми, и просто чувстам, че не мога да дам всичко от себе си да помагам на Сдружението, затова се въздържам да стана и член. Знам, че ако се впусна в каузата, ще имам още една причина да не спя нощем, защото ще знам, че винаги има още какво да се направи.
Е нЕмам сили :oops:

Единствено се опитвам да помагам със годишната сума членски внос като дарение, и като отговарям в сайта на въпроси, за които имам някаква информация. Така си преценявам силите. :oops:
Благодаря ти, Бени!







*
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #33 -: Февруари 06, 2006, 14:35:55 pm »
Здравейте. Сега видях и останалата част от писанията и искам да добавя нещо, тъй като виждам, че след изказванията ми има коментари: не бих искала да натрапвам помощта си, затова дадох "пасивно" предложение.
Освен това мисля, че все пак в сдружението има ядро от хора, които са го създали, познават се и те би трябвало да интегрират тези, които искат да се включат, за да помагат.
Иначе идеята за това, че няма ние и вие звучи добре.
Мисля да спра до тук, защото както е казал Екзюпери "Езикът е извор на недоразумения"
Хубав ден на всички.
P.S Не съм член на сдружението
*
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #34 -: Февруари 06, 2006, 14:53:15 pm »
Между другото, вчера видях новите календарчета при Владимиров.
Хубави са! :balk_602:
Браво на Луната! И на Стефито браво, дето ги е занесло бързо-бързо при Док!  :balk_47:
The impossible is often the untried [/i]
*
У кого са рекламните диплянки на "Зачатие"?
« Отговор #35 -: Февруари 06, 2006, 15:57:54 pm »
На 18-ти, на срещата ще донеса останалите да си ги разделим и всеки да раздава, където и на който може :D