0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #840 -: Ноември 23, 2009, 16:58:09 pm »
Ако кажеш колко е дълъг цикълът ти и кога е била овулацията (по принцип и в този конкретен случай), можем да гадаем дали е било зацапване при имплантация - някои го имат.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #841 -: Ноември 23, 2009, 17:18:00 pm »
Мили дами,моля ви за съвет или да ми кажете на някой нещо подобно случвало ли се е.
Поседната ми менструация беше на 02.11.2009 на 21.11.2009,като отидох до тоалетната забелязах че имам розово на тоалетната хартия а след това и няколко капки кръв.Какво може да означава това?
Прочети това. Мисля, че е възможно.
На седмия ден след оплождането, или на 21 (22) ден от началото на последната менструация, външните клетки на бластоцита започват да проникват в клетъчния епител на матката, поставяйки началото на имплантирането, което действително става през втората седмица след оплождането.Кървене при имплантация има тогава, когато оплодената яйцеклетка се насажда в обвивката на матката, което става 10-14 дена след зачеване. Кървенето в следствие на имплантация обикновено е съвсем леко. Често единственият признак за имплантация е миниатюрното кърваво петънце по бельото ви.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #842 -: Ноември 23, 2009, 19:35:43 pm »
Здравейте на всички !Нетърпелива и вече много поизнервена от чакане , надежди и взиране в симптоми- реални и нереални , този месец  реших да не бързам с тестовете и да несе настройвам много- много. Въпреки това.............знаете как е! :? :?Вече 15 дни след ову съм и поддържам 37 гр БТ. Никакви други симптоми- блезнени и напрегнати гърди или други такива. Пия Утрогестан по предписание на лекар. Всъщност толкова силно се надявам.... толкова силно..... да имам положително тестче. А що се отнася до Утрогестана да продължавам ли да го пия? Предписан ми беше заради нисък прогестерон. И колкох закъснение да мине за да направя тест? Задавам банални въпроси но ужасно имам нужда поне да споделя... Благодаря ви ,че ви има..  и успех на всички :bighug:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #843 -: Ноември 23, 2009, 19:38:33 pm »
Утрогестана мисля, че се спира в деня на МЦ, който ти пожелавам да те прескочи. Иначе 15 дена след ову, тест за бременност вече би отчел дали има такава. А ако си още по-нетърпелива - направи си кръвен тест. Той би показал каква е истината  :wink:
Успех !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #844 -: Ноември 23, 2009, 19:48:27 pm »
Блгадаря ти за бързия отговор,crow!И аз така помня ,че ми каза лекарят- да пия Утрогестана докато  дойде МЦ.Ще изчакам още ден-два...най- дългите възможни :?
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #845 -: Ноември 23, 2009, 20:27:05 pm »
violett - много ти благодаря за отговора! Днес още не ми е дошло(което много ме радва). За кръвен тест - малко ме е страх. Ще изчакам до края на седмицата и ако до тогава не ми дойде ще направя нов тест! да видим тогава какво ще стане :lol:
Успех и на теб и дано този месец е нашият месец!!
Целувки и лека вечер!
*

    jesari

  • *
  • 15
  • ako jivota ti podnese limon napravi si limonada
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #846 -: Ноември 23, 2009, 22:02:26 pm »
здравейте момичета,помогнете ми ....тест за бременост отчитащ 2 бледа черта 2 дни преди предполагаемиа  цикъл,но се появи след часове....може ли да се смята за +
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=jesara][/url]
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #847 -: Ноември 23, 2009, 22:05:45 pm »
Инструкциите на всички тестове изрично предупреждават да не се отчита резултат след указаното време. Вероятно виждаш изпарителна черта (evaporation line). Направи нов тест след ден-два, най-добре с първата урина за деня.
*

    jesari

  • *
  • 15
  • ako jivota ti podnese limon napravi si limonada
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #848 -: Ноември 23, 2009, 22:19:41 pm »
 :( сигурно....а  уж при савременните тестове било невазможно :(...малко ми закъснява;малко от всички симптоми имам;а и да си внушавам може... :book: :balk_146: ужасно е
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=jesara][/url]
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #849 -: Ноември 23, 2009, 22:54:59 pm »
Рая,
Утрогестан се предписва обикновено за 10, максимум 12 дена, както в твоя случай за да допълни ниските нива на прогестерона. След като се спре, ако няма брем. идва цикъла, ако има брем. то нивата на прогестерона растат и цикъл няма да настъпи. Според мен докато го приемеш няма да дойде МЦ.
При положение, че си 15 дена след Ову - направи тест.
Успех!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #850 -: Ноември 23, 2009, 22:57:55 pm »
jesari, недей така...нямаш закъснение още , а се отчайваш от тестове.Изчакай поне един ден да ти закъснее..имай търпение и не се вглеждай в симптоми.Със или без тях, ако е писано, ще стане :wink:Стискам палци.
pipsi, дано наистина е нашият месец!!!!
raya07, аз бях на утрогестан 5 поредни месеца и при мен доста се удължи цикъла - от 28 на 34-35 дни.Чувала съм, че и на други момичета им се е случвало.Аз лично не съм го спирала, докато не ми дойде.Нищо, че се бави малко лелята, по-добре да не рискуваме като го спираме предварително.Успех!!!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #851 -: Ноември 24, 2009, 10:12:15 am »
 :( :(Здравейте ,момичета! Благодаря за отговорите,включвам се да ви кажа ,че това не беше ОТНОВО моят месец. На крачка от депресията съм . А просто времето не работи в моя полза. Може би вече ще се прехвърля ва темата за инсеминациите. Дано ми стигнат силите......Успех ви желая и е толкова хубаво ,че имаме месетнце, където да се окуражаваме и изслушваме. Прегръдки и успех на всички !!!!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #852 -: Ноември 24, 2009, 10:47:05 am »
:( :(Здравейте ,момичета! Благодаря за отговорите,включвам се да ви кажа ,че това не беше ОТНОВО моят месец. На крачка от депресията съм . А просто времето не работи в моя полза. Може би вече ще се прехвърля ва темата за инсеминациите. Дано ми стигнат силите......Успех ви желая и е толкова хубаво ,че имаме месетнце, където да се окуражаваме и изслушваме. Прегръдки и успех на всички !!!!

Eee,Рая,ти без бой се даваш :D Чакай,мини през няколко инсеминации и поне едно инвитро и тогава ако не стане,намери мааалко време за отчаяние...Само с Утрогестана си се сблъскала :wink: То това още нищо не е :D Спокойно,момичетата се сблъскват с мноого повече ама няма време за отчаяние,че борбата е мого тежка и който огъне крак - пада :wink: Кураж,мила и не се отпускай за дълго,че сама каза - времето не е в твоя полза,не го губи в напразни моменти които те убиват.Вдигай главата и бой :D
Успех и знай,че всички успяват :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #853 -: Ноември 24, 2009, 11:22:35 am »
fibo,мила, благодаря ти ..... Имаме и такива дни... нали?Важното е ,че има и такива като теб , които бързо- бързо  ни "свалят " на земята ....Прегръдки на всички!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #854 -: Ноември 24, 2009, 20:00:08 pm »
Рая - вече ставане две.днес в най- неочакваният момент видят бледо розово петънце на бельото- това означава , че .... пак не се е получило. Ама поне си поплаках , толковяа стабилно , че ми поолекна.Чакам , все пак някой да се похвали , стискам ви палци.... :)
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #855 -: Ноември 25, 2009, 20:02:41 pm »
Момичета , вчера ми спря цикълът - като първоначално премина в жълтеникаво и след това и в обикновено бяло течение.Не е честно - само се ядосвам... Ще изчакам пак няколко дни и ако не дойде ще си направя пак тест!Мисля , че това е най - добре?
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #856 -: Ноември 25, 2009, 20:45:22 pm »
Пипси,
стискам ти палци тестчето да е + :D
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #857 -: Ноември 26, 2009, 13:28:09 pm »
Здравейте, от няколко месеца чета вашия форум. С мъжа ми от 3 месеца  правим опити за малко човече. Та въпросът ми е следния цикълът ми беше на 18,10,09(нормален)правих си тестове за овулация според тестовете съм била в овулация  на на 01,11 и около тези дни се потрудихме за бебе. На 12,11 и 13,11 сутринта имах много малко червено петънце на бельото на 15,11 трябваше да ми дойде МЦ, но и до днес си го чакам. Правих тест за бременност на 18,11 беше отрицателен. Дали е било рано за тест и възможно ли е да съм бременна?
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #858 -: Ноември 26, 2009, 13:36:54 pm »
Възможно е, да. Най-сигурен е кръвния тест. Ако има къде да си направиш си пусни един. Ако стойностите му са над 1500, на добър ехограф трябва да се види плоден сак. Успех!


*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #859 -: Ноември 26, 2009, 14:15:18 pm »
Здравейте, от няколко месеца чета вашия форум. С мъжа ми от 3 месеца  правим опити за малко човече. Та въпросът ми е следния цикълът ми беше на 18,10,09(нормален)правих си тестове за овулация според тестовете съм била в овулация  на на 01,11 и около тези дни се потрудихме за бебе. На 12,11 и 13,11 сутринта имах много малко червено петънце на бельото на 15,11 трябваше да ми дойде МЦ, но и до днес си го чакам. Правих тест за бременност на 18,11 беше отрицателен. Дали е било рано за тест и възможно ли е да съм бременна?

Какво значи цикъл на 18.10.09 НОРМАЛЕН? имаш нередовна менструация ли? аз бях така и мога да ти кажа че също ми е закъснявало много време.Дано при теб се окакже едно закъснение от 9 месеца :) от сърце ти го пожелавам. Иначе джиджи е права-кръвен тест!