0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #400 -: Юли 03, 2009, 14:36:46 pm »
А цветна снимка имаш ли, че ще пиеш Клостилбегит?
Клиндамицина за какво ти го изписа? Това е антибиотик за лекуване на инфекции. Как от преглед с видеозон разбра, че имаш такава? Консултирай се и с друг лекар!

съгласна съм с мими26


*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #401 -: Юли 05, 2009, 02:45:14 am »
А цветна снимка имаш ли, че ще пиеш Клостилбегит?
Клиндамицина за какво ти го изписа? Това е антибиотик за лекуване на инфекции. Как от преглед с видеозон разбра, че имаш такава? Консултирай се и с друг лекар!
Подкрепям с две ръце.
Ама какви са тези доктори, ей! Моля те преди да си пила тези лекарства се посъветвай и с друг лекар. Като чуя някой да изписва за щяло и нещяло клостилбегит и яхвам метлата  :witch: Да вземат те да го пият, щом е толкова безопасен.....спирам да говоря, че ще ме баннат накрая.
Успех, Зусита!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #402 -: Юли 05, 2009, 19:14:01 pm »
И аз съм- ЗА !!!!!
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*

    nadejda77

Re: Дали съм бременна?
« Отговор #403 -: Юли 08, 2009, 19:00:06 pm »
zdraveite dami! iskam da vi spodelia i moia problem,cikalat mi minalia mesec doide na 08.06.09 a tozi mesec doide na 05.07.09 ako moje da se nareche cikal ne mi teche pochti nikakva krav a kogato tova se sluchi kravta e tamno kafiava sluchva mi se za parvi pat.predi da mi doide pravih test beshe otricatelen.kogato si doidoh v balgaria ne spirah da iam iadiah po 3-4 pati na den sled kato mi doide ne se hrania taka chesto i pochti ne izpitvam glad.dolnata chast na korema mi e tvarda.obshto vzeto tova e molia vi koito moje da mi dade savet da go napravi.s godenika mi mnogo iskame bebe dano da e tova.                                       BLAGODARIA VI OT SARCE!!!!!

бел.мод: Моля, пиши на кирилица!
« Последна редакция: Юли 08, 2009, 19:07:25 pm от Елфи »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #404 -: Юли 08, 2009, 19:15:36 pm »
Ами иди в най-близката лаБ и си пусни кръвен тест за бременност - Бета ЧХГ.И ще имаш отговор на въпроса си...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #405 -: Юли 15, 2009, 00:08:13 am »
Може би на повечето моето невежество ще ви се стори смешно ,но имам един въпрос. osi_1От скоро с половинката ми правим опити да забременея,но тъй като цикъла ми е доса объркан е трудно да следя овулацията си.Та по същество.Усеща ли се по някъкав начин че опита е бил успешен.След един от последните ни опити няколко часа по късно усетих странна болка ниско в корема за около половин час.Два дни по късно имах съвсем бледо розово зацапване и толкова,но все пак трябва да ми дойде след около седмица.Никога не съм имала ПМС ,а сега гърдите ме болят и изпитва странно напрежение.Освен това съм станала свръх емоционална.Нещо неестествено за мен. :balk_160:Та въпроса е има ли някакви съвсем изначални симптоми на забременяването или по-скоро на някоя от вас случвало ли се е нещо подобно при забременяване
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #406 -: Юли 15, 2009, 00:13:31 am »
От личен опит ще ти кажа, че почнеш ли да се вглеждаш в тялото си винаги ще намериш симптоми(в повечето случаи фалшиви) затова по-добре не се вглеждай прекалено просто спокойно си чакай датата на мц.Успех дано скоро се похвалиш.
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #407 -: Юли 16, 2009, 01:42:45 am »
в4ера сутринта ми проте4е по кафяво което до обяд запо4на да си променя цвета на 4ервен    :?
днес си ми те4е стабилно и обилно  ве4е ( не мога да повяравм ,а уж бяха симптоми като на бременна и на 5ти ден закъснение- текнах), доки ме гледа на видеозона -спкойни яй4ници и нормална лигавица , просто ми каза да се успокоя и ми изписа хап4ета и вагинални днес ще ходя да си ги взема

съжалявам, миличка. следващия път когато отидеш при твоя лекар дано да е за да научиш радостната вест. а какви хапчета ти изписаха?


хап4етата които ми изписаха са - клиндамицин-MIP , клостилбегит(за 5 дена) и и някакви свещи4ки които немога да раз4ета от рецептата (защото още не съм ги купила 4е са ми от 15 юли да ги слагам)като ги взема тези дни ще пиша пак

момичета и да ме критикувате аз си изпих каквото ми беше изписано а от тази ве4ер ще запо4на да си слагам  УТРОГЕСТАН(прогестерон)3 пъти по 2  вагинално
на друг лекар ще ходя в дугия месец заедно със сестра ми ве4е
ще пиша пак - резултати
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #408 -: Юли 16, 2009, 12:44:08 pm »
Момичета, и мен ще ме подлуди това чакане,та реших малко да порева тук. Чакам да НЕ ми дойде вече цяла вечност. МЦ ми е 26-33 дни. Днес ми е 31-ви ден и имам всички признаци ,че ще ми дойде. Страх ме е да отида до WC-to да видя какво става. Толкова много искам най-после да се получи и при нас.  :cry: Имам един тест ,който съм се заклела ,че няма да го направя преди една седмица закъснение. Досега съм нямала такова.
Ето - оплаках се. Вие ще ме разберете най-добре. Желая ви успех на всички !  :balk_602:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #409 -: Юли 16, 2009, 13:02:04 pm »
Ели, всички сме минали през това, кои по-успешно, кои не  :oops: . В началото постоянно те сърбят ръцете да провериш, после вече посвикваш с мисълта и правиш тестове само при закъснение :bighug: Хич не е лесно, разбирам те много добре.
Стискам палци да ти закъснее и да не ти дойде следващите месеци  :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #410 -: Юли 16, 2009, 19:15:42 pm »
 Момичета, всяка от нас е минала през този период на очакване. Знам какво е, знам защо реагирате така емоционално.
 Но, тази тема е за друго.
 Моля, не я отклонявайте.
Постовете, които не бяха по темата , са изтрити.

 Желая на всяка от вас скоро да види мечтаните две черти!


*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #411 -: Юли 17, 2009, 12:42:47 pm »
Извинявам се за емоционалните изблици , надявам се да ме разберете .
А сега вече по темата.
Не издържах и снощи направих теста. Шуър чек - появи се втора ама тооолкова бледа черта ,че се пулих два часа да разбера въобразявам ли си или настина я има.
Инъче цикъла още го няма с изключение на това,че имах първо бяла кремообразна слуз, после леко розовя , а вчера на два пъти имах жълтеникаво слузестно зацапване.
Ще повторя теста ако не ми дойде още два дни ,но за пръв път се появява нещо друго освен контролната черта.  8O  Още е много рано да се радвам ,но проблясна някаква искрица надежда все пак.  :)
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 12:44:37 pm от Eli__ »
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #412 -: Юли 17, 2009, 12:45:46 pm »
Това със зацапването е нормално, ако е малко (аз и двата пъти бях точно както описа  :wink: ). Но все пак ако искаш направи кръвен, за най-сигурно и отиди на лекар. Преди колко дни ти беше О?
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #413 -: Юли 17, 2009, 12:48:27 pm »
Ами О би трябвало да е била на 29-30.06 по мой изчисления . Не съм мерила БТ и не съм правила тестове за О. Инъче правихме опити точно около тези дни - средата на МЦ от 12 до 17 ден. Абе както си му е реда ,уж :wink:
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #414 -: Юли 17, 2009, 12:58:53 pm »
Значи реално си с 3 дни закъснение. Спокойно можеш да пуснеш кръвен и ако е над 1000 ще се види точицата. Честито!
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #415 -: Юли 17, 2009, 13:02:46 pm »
Благодаря ти ,mimi26,
Толкова дълго съм чакала,че не мога да осъзная какво се случва. Ще пиша как вървят нещата след някой друг ден , може би ще е полезно и за другите момичета тук.
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #416 -: Юли 20, 2009, 12:04:55 pm »
Здравейте,
В петък следобед повторих теста и пак излезе втора бледа черта. Малко по-късно прокървих и до вечерта ми дойде с пълна сила. Няма да описвам емоцийте си .
 Само за протокола : извода е ,че бледата втора черта не винаги означава ,че сме успели. Направих голяма грешка този път да повярвам ,че е станало . Ще гледам да не се повтаря.
Това е от мене.
Желая успех да всички !
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #417 -: Юли 20, 2009, 12:28:53 pm »
Здравейте,
В петък следобед повторих теста и пак излезе втора бледа черта. Малко по-късно прокървих и до вечерта ми дойде с пълна сила. Няма да описвам емоцийте си .
 Само за протокола : извода е ,че бледата втора черта не винаги означава ,че сме успели. Направих голяма грешка този път да повярвам ,че е станало . Ще гледам да не се повтаря.
Това е от мене.
Желая успех да всички !

Ели,напротив,било е станало!Но поради ред причини се е провалил опита...редно е да отидеш при специялист и да направиш някой изследвания,като НК-клетки,Прогестерон....Успех
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #418 -: Юли 20, 2009, 12:30:29 pm »
Мила много съжалявам,че се е получило така.
Аз за това никога не правя тестове,защото знам че ще ми дойде-когато-тогава.
Ако има вече много голямо закъснение-направо на док.Каквото има да се види.
Желая ти успех.Горе главата.Каквото е писано за мен ще дойде при мен,каквото е за теб-ще дойде при теб.
  <br />
*
Re: Дали съм бременна?
« Отговор #419 -: Юли 20, 2009, 14:25:34 pm »
Знам,че не трябва да правя тестове. Забранила съм си  :( Но все пак ми закъсня с 5 дни .. и за пръв път видях втора черта..  :(  Благодаря момичета. Стискам ви палци и аз. Каквото е писано ще стане.