0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #60 -: Май 20, 2008, 08:20:18 am »
ОЧАКВАЩИ

  Meggy                      18-19.05.
  beni79                     20.05.
  malkoto_dqvolche           21-22.05
  hrisibg                    22-24.05
  eveishan                   25.05
  tancheto                   25.05
  anjela80                   28-29.05
  parsi                        1.06


  ЛОВУВАЩИ       
 

   ivaqna
   nezisgbg
   Simoni   
   tina_72
 
   lqlyo
   aleks
   rossy*
   Dragica
   power
   saraapl
   bibica
   nin4eto76
   svetal4y
   krasiko
   ВиЛиЛи
   Raliuna
Приключих с ловуването :D

Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #61 -: Май 20, 2008, 09:01:05 am »
ОЧАКВАЩИ

  Meggy                      18-19.05.
  beni79                     20.05.
  malkoto_dqvolche           21-22.05
  hrisibg                    22-24.05
  eveishan                   25.05
  tancheto                   25.05
  anjela80                   28-29.05
  parsi                        1.06
  nin4eto76                  22.05


  ЛОВУВАЩИ       
 

   ivaqna
   nezisgbg
   Simoni   
   tina_72
 
   lqlyo
   aleks
   rossy*
   Dragica
   power
   saraapl
   bibica
   svetal4y
   krasiko
   ВиЛиЛи
   Raliuna
Добро утро момичета, прехвърлих се в очакващи, то всички признаци са на лице за лелята.
Вили Абсурдистан е точната дума за нашата държава, само не се ядосвай! Ежедневно се сблъсквам с подобни абсурди, затова миличка само спокойствие. Убедена съм, че това е най-голямата причина много жени да чакат толкова дълго за бебчета - тази стресова ситуация в която живеем. Цунки мунки на всички момичета!

Моята енергия за живот!
*
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #62 -: Май 20, 2008, 09:51:03 am »
ОЧАКВАЩИ

  Meggy                      18-19.05.
  beni79                     20.05.
  malkoto_dqvolche           21-22.05
  hrisibg                    22-24.05
  eveishan                   25.05
  tancheto                   25.05
  anjela80                   28-29.05
  parsi                        1.06
  nin4eto76                  22.05


  ЛОВУВАЩИ       
 

   ivaqna
   nezisgbg
   Simoni  
   tina_72
 
   lqlyo
   aleks
   rossy*
   Dragica
   power
   saraapl
   bibica
   svetal4y
   krasiko
   ВиЛиЛи
   Raliuna
   tani77
Хайде и аз да се вмъкна в ловуващите! Спорен лов на всички ловуващи и много +++++ резултати на очакващите!
*
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #63 -: Май 20, 2008, 10:07:02 am »
ОЧАКВАЩИ

  Meggy                      18-19.05.
  beni79                     20.05.
  malkoto_dqvolche           21-22.05
  nin4eto76                  22.05

  hrisibg                    22-24.05
  eveishan                   25.05
  tancheto                   25.05
  anjela80                   28-29.05
  parsi                        1.06
           


  ЛОВУВАЩИ       
 

   ivaqna
   nezisgbg
   Simoni   
   tina_72
 
   lqlyo
   aleks
   rossy*
   Dragica
   power
   saraapl
   bibica
   svetal4y
   krasiko
   ВиЛиЛи
   Raliuna
   tani77
Позволих си да подредя датата на Нинчето :wink:

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #64 -: Май 20, 2008, 10:07:59 am »
Здравейте милички!Аз днес станах по-рано!Браво на момичетата с фоликули сега ще стискаме палци да са пълни с човечета!Дано чудото стане този месец при всички очакващи щастливата вест!Късмет момичета и лек ден ви пожелавам!
Искам да ви питам кога се изследва пролактин?
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #65 -: Май 20, 2008, 10:11:10 am »
Добър ден,мили мои!!!!

Желая ви един прекрасен и стремителен ден!!! :D
Любе,аз пак неразбрала, :oops:ама  кога точно беше датата,че съм на възраст и започнах да забравям разни работи,а и къде заминавате :oops:Уф,знам ли изобщо нещо?!?
Парси,браво за фуликулите!!Ха дано,де!!!
Светълче нещо ми се губи тия дни,трябва нещо да прекопва в градинката?!
Евашайн,по принцип се изследва между 3 и 5 ден,ще кажат повечето!Но специално за него и за ТСХ съм сигурна,че може по всяко време на Ц.Ти ще си го самоназначиш ли,това изследване?
Аз днес ще си оправям къщето,щото в петък започвам новата работа и за тогава всичко да е ОК!Но не си мислете,че няма да намеря временце и за вас!
А  освен това,не знам кой,но хайде някой да се похвали!!!!

Ааааааааа,това е за вас!За всички ви,от цялото ми сърдце!

*
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #66 -: Май 20, 2008, 10:11:27 am »

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #67 -: Май 20, 2008, 10:16:54 am »
Благодаря момичета?Вилили,не си го назначавам сама,докторката ми каза да го изследвам!Преди съм го изследвала,но съм забравила как беше и затова питам!
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #68 -: Май 20, 2008, 10:21:20 am »
Аха,защото тук в форума,на много места съм чела,че трябва между 3 и 5 ден.А на мен на 2 пъти са ми го назначавали и АГ и ендокринолог и 2та пъти е било към 20и ден примерно.Нещо такова,де!И затова точно за този хормон мисля,че няма  значение,но ако ще си пускаш и други между 3 и 5ти ден,го пусни заедно с тях.Мисля,че затова все тогава се пуска,за да е комплект!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #69 -: Май 20, 2008, 10:41:27 am »
parsi , а дано да е станало чудото   :goodluck:
Аз вчера попаднах в задръстване и чак в 11.30 кацнах пред кабинета 
:|

luba_boiko , с твоята диетка съм вече десет килца по-малко  :thankyousign:
Записах си час за ВЕГА тест , искам да видя кои храни стават за мен ,ако има ефект ще докладвам.



Успешен ден на всички мацки !!!
« Последна редакция: Май 20, 2008, 10:45:04 am от krasiko »
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #70 -: Май 20, 2008, 10:55:56 am »
Добро утро мацки!
Прелитам от тук набързо да ви видя, че много работа имам и шефа не спира да ми поставя още и още задачки....  :x
Дано вие да сте добре, защото аз хич не съм, такива менструални болки като този път не съм имала от ученическите ми години... Не знам какво става с мен, но със сълзи на очи сутрин едвам едвам ставам от леглото и долазвам за да докопам болкоуспокояващите .... Направо не знам какво се случва с мен. Сутринта ходих при моята докторка, тя ме прегледа (днес ми е 3 ден от М), каза че още не са ми се изчистили яйчниците, и имам малки кисти по 1-2 см. Изписа ми противозачатъчни за 1 месец и при следващата М - каза пак да отида.  :?  Някой да е имал подобни случки?!?
Айде аз отивам да работя.... Гадост!
Мегги - мила в теб ми е надеждата този месец - я кажи какво става при теб? Много ти е хубава графиката  :crossfingers:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #71 -: Май 20, 2008, 11:06:27 am »
Здравей красави и от мен!!
Днес времето е чудесно и хай вече +++++
Вискън аз също съм пила противозачатъчни, заради кисти, от дясната стран, на мен ми казаха че са били пукащи, и от тези хапчета ще се спукат по лесно, но аз ги пих 6 месеца,  за да е сигурна докито че са ми се спукали, точно като теб с много болки установиха. Няма страшно след това ще си добре дано е само едн месец при теб.  :crossfingers:
Парси мила  :crossfingers: и на Мегито.
Любче още от сега ти пожелавам лек полет и като смениш обстановката да се върнеш с  preggo весело изкарване на сватбата.
Успешен ден момичета много ви обичам всичките  :bighug: :bighug:

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #72 -: Май 20, 2008, 11:18:24 am »
Биби, благодаря ти. Аз съм пила противозачатъчни доста дълго време около 4 години, но тогава ми бяха за регулиране на цикъла и за намаляване на яйчниците, защото били увеличени. От 2 години вече съм ги спряла, но явно така трябва, дано поне е за 1 месец а не за повече.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #73 -: Май 20, 2008, 11:37:25 am »
ззравейте,момичета! аз нямах нет няколко дни и направо се поболях,все си мислех за вас и се чудех коя ли мацка ще се похвали с +++++, ама тъй като гледам май няма никой.
на мен пък днес ми е 14 ден ,а БТ ми се е покачила само с 1,5. този месец явно пак няма да има ову-ужас.
днес ми се обадиха да ходя на интервю в четвъртък-от друго място-а мен ме притеснява да неби и това интервю да мине като предното- само да се заяждат с мен и на края да не ми се обадят.

лек и усмихнат ден на всички  :bighug:
07.10.2009
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #74 -: Май 20, 2008, 12:01:30 pm »
Виксън,съжалявам за кистите!Знам колко е неприятно!Защо не питаш докторката дали не може да пиеш дуфастон вместо противезачатъчните!Все пак вие работите за бебе!Аз като бях така доки каза да пия противозачатъчни,но след това размисли и каза да пробваме с дуфастон,ако не се махнат с него тогава противозачатъчни!За мое щастие се пукнаха с дуфастона!Попитай,ако искаш!Желая ти късмет и бързо всичко да се оправи!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #75 -: Май 20, 2008, 12:09:22 pm »
Виксън,съжалявам за кистите!Знам колко е неприятно!Защо не питаш докторката дали не може да пиеш дуфастон вместо противезачатъчните!Все пак вие работите за бебе!Аз като бях така доки каза да пия противозачатъчни,но след това размисли и каза да пробваме с дуфастон,ако не се махнат с него тогава противозачатъчни!За мое щастие се пукнаха с дуфастона!Попитай,ако искаш!Желая ти късмет и бързо всичко да се оправи!
Ами аз пих дуфастон два поредни месеца, дори сега го пиех до събота и като ми дойде го спрях. Вероятно е преценила че дуфастона в случая не помага... Първия месец се бяха изчистили но отново се паявиха през миналия. Сега пък едната (която беше около 45мм) се е махнала но са останали няколко малки... Абе какво да ви кажа, тъпа работа, това значи че не съм имала ову, а аз през цялото време си мислех и се надявах...
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #76 -: Май 20, 2008, 12:30:34 pm »
Виксън,мила не се отчайвай!Бъди по-спокойна,защото при мен 2 пъти киста се образуваше от нерви и неспокойствие!Всичко ще се оправи!Дано след този месец пазене пък чудото да стане!Мнага добре знаем колко случая на забременяване има точно след противозачатъчни!Дано и ти да си такъв случай! :bighug:
*
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #77 -: Май 20, 2008, 13:21:16 pm »
Какво ли става с Меги... :ask:

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #78 -: Май 20, 2008, 13:37:28 pm »
Виксън,мила не се отчайвай!Бъди по-спокойна,защото при мен 2 пъти киста се образуваше от нерви и неспокойствие!Всичко ще се оправи!Дано след този месец пазене пък чудото да стане!Мнага добре знаем колко случая на забременяване има точно след противозачатъчни!Дано и ти да си такъв случай! :bighug:

 :bighug: :bighug: :bighug: Благодаря дано!
*
Re: ++++++++++++++++++++++++++++
« Отговор #79 -: Май 20, 2008, 14:31:30 pm »
Привет мацки.
Аз след като си направих градинката за чудо и приказ, рекох да въведа ред малко и вкъщи, че мъжът хич не знае всеки път къде кое да си хвърли.Та два дни съм се метнала с прахсмукачката, парцала, пералнята,а сега и ютията.
Виксън, дръж се, и се лекувай, за да може по-бързо да се случи чудото :bighug:
Краси, Парси, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Любче, весело да си изкарате, и дано овуто а е по правилата този месец, ама и ти сложи малко сърца в тая графика де.Абе какви са тия диети.Аз 8 кила искам да смъкна от сто години.Дай я тая диета и на мен, че чак мъжо прави вече забележки.
Хайде милички, лек ден и дано да е успешна седмицата....иии МНОГО УСМИВКИ раздавайте.
« Последна редакция: Май 20, 2008, 14:34:33 pm от svetal4y »