0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*


Скъпи членове на сдружение "Зачатие",

С удоволствие ви съобщаваме, че за Деня на репродуктивното здраве, който ще се проведе на 14 юни 2008 година в Стара Загора, сдружение Зачатие ще подпомогне финансово няколко от своите членове, които са поели по дългия и труден път към мечтаната си рожба.

Даренията ще бъдат раздадени посредством жребий и ще са във вид на ваучъри на членове на сдружение Зачатие за покриване на диагностични и лечебни процедури.
Ваучърите ще имат срок на валидност от 1 година, считано от деня на тяхното получаване.
Точният брой на раздаваните чрез жребий ваучъри ще бъде обявен до края на месец май 2008 г. Тегленето на жребия ще се проведе в Деня на репродуктивното здраве на 14 юни 2008 г. в град Стара Загора.

Формуляр за кандидатстване могат да подадат членовете на сдружение Зачатие, които:

1. Имат подадена молба за членство в сдружение Зачатие според чл. 12 от Устава на Сдружението до момента на публикуване на първоначалната информация за тази инициатива, и по-точно до месец април 2008 г. включително;
2. Не им е прекратено членството според чл. 13 от Устава на Сдружението;
3. Последната им вноска членски внос е или от текущата календарна година или от предходната календарна година ( в случая 2007 г.);

Формуляр за кандидатстване за финансова помощ за ДРЗ 2008

Формулярът за кандидатстване е публикуван в работния подфорум на членовете на сдружението, от съображения за избягване на недоразумения при попълването.
Срокът за изпращане на формуляра е 7 юни 2008 г.

Забележки:

1. Ако сте член на сдружението и по технически прични не виждате работния подфорум, изпратете лично съобщение на модератор или запитване на info@zachatie.org или се обадете на телефон +359896 304515
2. Ако сте член на сдружението, но нямате регистрация за форума, пишете на info@zachatie.org за допълнителна информация или се обадете на телефон +359896 304515
« Последна редакция: Май 10, 2008, 11:57:28 am от Сдружение Зачатие »
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Днес преведохме парите на петте късметлийки :D
(на лична сметка или по сметките на клиниките, където се лекуват)
Дано тази помощ ги доближи по-скоро до тяхната мечта :goodluck:


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
 И само положителни тестове накрая :lol:
« Последна редакция: Юли 28, 2008, 20:18:42 pm от Ledena_luna »


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    norma

  • **
  • 88
  • обичайте се
здравеите,
бихте ли ми помогнали с набирането на средства за инвитро,ако има други варианти за разни дарения.Аз сега трябва да правя инвитро при Д-р Владивмиров,но нямам големи възможности....желая много усмивки на тези които са спечелили даренията и дано всичко да е само с положителни резултати:):):):)
Мисля, че в тази тема е най-подходящо да копирам, написаното от мен преди няколко дни в една от коледните теми. Малко ми тежи на съвестта :oops:, че спамихме темата и ми се видя хубаво предложението на ultra  ;) - да споделим и "отвън" (не само във форума за членовете на сдружението) как вървят нещата при нас - получилите ваучъри на ДРЗ 2008?

Цитат
Цитат на: Милена Б в 18 ноември 2008, 14:21:30
Аз пак си повтарям питанката:
Цитат на: Милена Б в 18 ноември 2008, 10:38:35
А има ли някакви отзиви от момичетата, които бяха подпомогнати на ДРЗ?

никой ли не сподели какво се случи с него?

До сега не съм споделяла какво се случва с мен и с наградата , която получих от Зачатие на ДРЗ, защото все още нищо не се случва. 2 пъти отлагаме ИКСИ процедурата и последно остава за април, но през през януари, ще се  разбере със сигурност, в кой от пролетните месеци ще може да започнем. Наградата ми си стои все още неизползвана, при нас мъжкия фактор спира процедурите и според док. няма нужда аз да направя изследвания и да се окаже, че като стартирам процедурата те ще са с изтекла валидност.
Не съм писала какво се случва с мен във форума, просто защото незнам дали тези отлагания са повод да се пише тук. Всяко едно отлагане и надеждата, че след месец- два ще потръгнат нещата, е доста емоционално натоварващо. При мен нещата от пренапрежение в ежедневието+репродуктивните проблеми рикошираха в стоматологични проблеми. Затова през последните дни дори не влизам във форума, едвам си изпълнявам служебните задължения, за сега се разделих :? с един зъб, но не се знае какво ме чака в тази посока. Май с misi, Lisko и fauna спамихме :( Коледната тема, но явно трябваше да напишем по някой ред по въпроса.

 p.s. Ани, благодаря за пожеланието и дано както си написла "... забавянето при вас да е за добро и точно вие да сте късметлийките". :bighug:
Обещах на Ganka:)
*
Виждам, че елма е писала тук така че и аз ще споделя какво стана с мен. Бях една от късметлийките спечелили ваучер на ДРЗ 2008, но за съжаление не бях от късметлийките с успешни процедури. Много се надявах, че този път ще успеем, всичко мина добре и върнахме три хубави ембриона, но след като видях кръвния тест на 13-ти ден след трансфера, който беше 10 надеждите ми се стопиха. Изглежда и 2008 не е била моята година, но вярвам, че всичко лошо е вече в миналото и че най-хубавото ни предстои.
Успех на другите момичета и дано скоро ни зарадват! Нека 2009 година бъде щастливата ни година!
*
Мислех да пиша тук след празниците, но май е по-добре да оставя това в старата година. Аз също бях едно от момичетата, които спечелиха финансова помощ на ДРЗ 2008. Безкрайно съм благодарна на сдружение "Зачатие". През м.ноември започнах инвитро процедура. Парите от сдружението използвах, за да заплатя самата процедура. При нас всичко вървеше повече от добре до деня след пункцията. После започнаха неприятностите, но все пак стигнахме до трансфер. За съжаление, на 15-ти ден от трансфера ЧХГ беше 0,1. Надявам се, че новата година ще донесе повече успехи на всички ни.
     
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
:)Ами да, то точно за тук си е всичко което псахме в другата тема:)

Аз спечелих второ място в конкурса "Сърце под моето сърце".
Все още не сме използвали наградата защото съпруга ми си дойде когато клиниката беше във ваканция, сега се оказа , че му съкратиха ваканцията и трябваше да замине по рано и пак отложихме процедурата и мисля, че всичко това беше за добро защото така попаднах на наистина правилния доктор и от януари започваме с моите изследвания а март с процедурата:)..., която ще е успешна:):):)

Благодаря ти Зачатие:)
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
и от януари започваме с моите изследвания а март с процедурата:)..., която ще е успешна:):):)

Благодаря ти Зачатие:)


Лиско, успех ти желая!!!
Преди 1 година в тази тема писах по повод спечеления от мен ваучер на ДРЗ 2008. Темата е стара, но реших че тук е мястото да се "отчета". В края на м. октомври започнах така желаната и отлагана процедура. Безкрайно съм благодарна на Сдружение "Зачатие" за финансовата подкрепа. Опита беше с финансиране чрез Фонд "Асистирана репродукция", а парите от ваучера (1500лв.) използвах при доплащането на сумата надвишаваща тази отпускана по Фонда. Много се надявах, че този път ще успеем, върнаха ми три хубави ембриона, но на 10-ти ден след трансфера прокървих, кръвния тест беше 0,39 и надеждите ми се стопиха. Изглежда и 2009 не е била моята година, но вярвам, че най-хубавото ми предстои - все пак 5 "сладоледчета" очакват своя миг през новата 2010 година.
Предстои още една традиционна за сдружението томбола - "Коледно желание", желая успех на момичета! Нека 2010 година бъде щастливата ни година!
Обещах на Ganka:)
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Преди 1 година в тази тема писах по повод спечеления от мен ваучер на ДРЗ 2008. Темата е стара, но реших че тук е мястото да се "отчета". В края на м. октомври започнах така желаната и отлагана процедура. Безкрайно съм благодарна на Сдружение "Зачатие" за финансовата подкрепа. Опита беше с финансиране чрез Фонд "Асистирана репродукция", а парите от ваучера (1500лв.) използвах при доплащането на сумата надвишаваща тази отпускана по Фонда. Много се надявах, че този път ще успеем, върнаха ми три хубави ембриона, но на 10-ти ден след трансфера прокървих, кръвния тест беше 0,39 и надеждите ми се стопиха. Изглежда и 2009 не е била моята година, но вярвам, че най-хубавото ми предстои - все пак 5 "сладоледчета" очакват своя миг през новата 2010 година.
Предстои още една традиционна за сдружението томбола - "Коледно желание", желая успех на момичета! Нека 2010 година бъде щастливата ни година!
:bighug: С теб съм Елма!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
:)Ами да, то точно за тук си е всичко което псахме в другата тема:)

Аз спечелих второ място в конкурса "Сърце под моето сърце".
Все още не сме използвали наградата защото съпруга ми си дойде когато клиниката беше във ваканция, сега се оказа , че му съкратиха ваканцията и трябваше да замине по рано и пак отложихме процедурата и мисля, че всичко това беше за добро защото така попаднах на наистина правилния доктор и от януари започваме с моите изследвания а март с процедурата:)..., която ще е успешна:):):)

Благодаря ти Зачатие:)



Lise!Видя ли,че успя?


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia