0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Постоянно кървене - какво да правя?
« Отговор #20 -: Май 12, 2008, 19:28:59 pm »
Днес минах - лекаря ми каза, че имам хиперплазия на лигавицата и миомен възел и да съм побързала с децата, защото ако изчаквам щяло да стане по-трудно. Егати! Тия неща не са причина за семейно планиране. Приятелят ми, с който живеем от 4 г. ми се изсмя и с право - ние мислим за раздяла, а не за деца. Криво ми е.
Re: Постоянно кървене - какво да правя?
« Отговор #21 -: Май 12, 2008, 19:40:48 pm »
Здравей! Горещо ти препоръчвам д-р Елиза Тюфекчиева. Моя колежка след преживяван силен стрес 3м. беше с постоянно кървене. Д-р Тюфекчиева и помогна.Тя работи в Майчин дом, но приема и на частно. Ако искаш, мога да ти дам координати. Пиши ми бележка. Или виж в в Интернет за нея.
*
Re: Постоянно кървене - какво да правя?
« Отговор #22 -: Май 12, 2008, 19:45:23 pm »
При мен вече се разбра какво е и няма смисъл.....Благодаря все пак, но съм се отчаяла и не ми се ходи повече.
*
Re: Постоянно кървене - какво да правя?
« Отговор #23 -: Май 13, 2008, 08:48:56 am »
Здравей мила!
Много съжалявам за това което ти е казал доктора. Но все пак не се отчайвай, дори сега да мислиш за раздяла с настоящият си приятел, след време ще бленуваш да си имате детенце с любимия мъж. Вземи мерки колкото е възможно по - бързо. Намери лекар, който ще ти предложи адекватно лечение и няма да застраши бъдещи бременности.
Пожелавам ти късмет от сърце!