0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
предварително се извинявам ако тази тема не е за тук.
Бременна съм вече в четвъртия месец. в третия месез получих кафеникаво течение. Изписаха ми магнерот и утрогестан. Сега от два дни имам жълтеникаво течение. нормално ли е?

*
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #1 -: Април 28, 2008, 22:08:14 pm »
Ако не е премесено с кръв (т.е. жълтеникавият цвят да е от кръв) трябва да се направи микробиология, най-вероятно са гъбички. Не е нормално и трябва да се лекува - отиди на лекар!
*
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #2 -: Април 29, 2008, 10:25:43 am »
Отиди веднага на лекар.Не те стряскам, но това може и да бъде опасно.Проверете дали са гъбички или нещо друго и се лекувай.Това не трябва да се пренебрегва.
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #3 -: Май 09, 2008, 14:49:07 pm »
Здравей,хубаво е да отидеш на лекар и да се прегледаш,аз също съм бременна в четвъртия месец и аз също пия магнерод но нямам такъв проблем,затова отиди на лекар. Пожелавам ти много успех и леко раждане.
*
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #4 -: Май 10, 2008, 16:10:36 pm »
Теченията са нормални по време на бременност, но задължително трябва да се проверят от лекар. И аз имам жълто течение, доста обилно, но след микробиология се оказа че няма нищо.
*
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #5 -: Май 10, 2008, 17:42:26 pm »
Аз имах жълтеникаво течение до началото на 4-я месец. Сега вече почти изчезна.
*
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #6 -: Май 10, 2008, 17:44:43 pm »
Теченията са нормални по време на бременност, но задължително трябва да се проверят от лекар.
НЕ, теченията не са нормални по време на бременност!
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #7 -: Май 10, 2008, 17:55:20 pm »
Е Деси, доколкото тук не може да се проведе гинекологичен преглед, ще се наложи да идеш на лекар, веднага. Или поне да му се обадиш.
По-добре по време на бременност да не си мислиш
"Дали не се тревожа прекалено", а
"кое е най-лошото нещо, което може да ми се случи, ако не взема мерки навреме"
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #8 -: Май 10, 2008, 21:13:59 pm »
Теченията са нормални по време на бременност, но задължително трябва да се проверят от лекар.
НЕ, теченията не са нормални по време на бременност!

Добре, значи лекарката ми ме е излъгала.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #9 -: Май 11, 2008, 13:49:24 pm »
Цитат
Теченията са нормални по време на бременност
Цитат
НЕ, теченията не са нормални по време на бременност
Цитат
Добре, значи лекарката ми ме е излъгала
Пуканка то4но заради тази реплика на докторката която ме следеше ,когато бях бременна аз се по4увствах спокоина и уверена,4е вси4ко е наред.Тя също явно тъй,като не направи нищо.Нито преглед нито изследване и съответно загубих децата си.Няма нормални те4ения.Вси4ко трябва навреме да се проверява и изследва
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #10 -: Май 11, 2008, 14:00:35 pm »
Знам че течения се появяват понякога по време на бременност.Но трябва да се следи да цвят и миризма.Безобидно е това без мирис и нормално белтъкообразно на цвят.Но според консултацията с лекар е задължителна
*
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #11 -: Май 11, 2008, 19:30:43 pm »
Знам че течения се появяват понякога по време на бременност.Но трябва да се следи да цвят и миризма.Безобидно е това без мирис и нормално белтъкообразно на цвят.Но според консултацията с лекар е задължителна
НЯМА нормални течения, нито цветни, нито безцветни, нито с мирис, нито без мирис! Всяко течение е повод за безпокойство, откриване на причината и евентулано адекватно лечение!
 Ако лекарят ви отказва обяснение/изследвания - сменете лекаря.
*
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #12 -: Май 11, 2008, 19:52:29 pm »
Lan е права.Понякога е възможно по малко изтичане на околоплодни води, които нямат цвят и мирис.
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #13 -: Май 11, 2008, 19:56:21 pm »
Знам че течения се появяват понякога по време на бременност.Но трябва да се следи да цвят и миризма.Безобидно е това без мирис и нормално белтъкообразно на цвят.Но според консултацията с лекар е задължителна
НЯМА нормални течения, нито цветни, нито безцветни, нито с мирис, нито без мирис! Всяко течение е повод за безпокойство, откриване на причината и евентулано адекватно лечение!
 Ако лекарят ви отказва обяснение/изследвания - сменете лекаря.
Ако мога да добавя нещо и аз най-добре микробиологията да се изследва в две различни лаборатории. Защото явно в някои не си гледат съвестно работата и дават фалшиви отрицателни резултати!!! Така за малко да загубя бебето си и то в 9 месец защото микробиологията УЖ ми беше чиста, а се оказа че имам много сериозна инфекция.
*

    petq74

  • ***
  • 373
  • Роден да пълзи, не може да лети!
Re: жълтеникаво течение по време на бременност
« Отговор #14 -: Май 12, 2008, 17:24:26 pm »
Цитат
.Понякога е възможно по малко изтичане на околоплодни води, които нямат цвят и мирис
То4но това се полу4и при мен.Много е то4но написаното от Кетти и Лан
Пух?- Каза Прасчо
Да!- Отговори Пух
Нищо!... Просто исках да съм сигурен,че те има Пух!!! Каза прасчо хващайки Пух за лапичката...