0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте,имам нужда от съвет.На 14-ти ден от цикъла трябва да изследвам Estradiol.Вчера следобед ми дойде и ако се брои за 1-ви ден то 14-я ден ще е на 04.май,а се пада неделя и никоя лаборатория не работи.Въпроса ми е дали е фатално ако ги пусна в понеделник сутринта.Благодаря ви предварително.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Моля съвет относно хормон.изследвания
« Отговор #1 -: Април 22, 2008, 08:56:58 am »
Здравейте,имам нужда от съвет.На 14-ти ден от цикъла трябва да изследвам Estradiol.Вчера следобед ми дойде и ако се брои за 1-ви ден то 14-я ден ще е на 04.май,а се пада неделя и никоя лаборатория не работи.Въпроса ми е дали е фатално ако ги пусна в понеделник сутринта.Благодаря ви предварително.

Лошото е, че и 5 и 6 май лабораториите няма да работят, защото са почивни дни, а на 7 май, ако изследваш мисля,ч е става късно. Ако греша, нека някой ме поправи все пак. Ако можеш питай док, да видим той какво ще каже.
 
Re: Моля съвет относно хормон.изследвания
« Отговор #2 -: Април 22, 2008, 11:37:01 am »
може би трябва да потърсиш лаборатория към клиника, където правят ин витро. Щом има започнати процедурите - лабораториите ще работят поне за няколко часа.