0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Търся добър ендокринолог в Стара Загора.Благодаря ви предварително.
*
Re: Добър ендокринолог в Стара Загора?
« Отговор #1 -: Май 08, 2008, 21:41:33 pm »
Д-р Жулиета Пракова. Приема на бул.Христо Ботев 69. Телефон за записване 042/620020. Аз съм страшно доволна от тази жена.
     
Re: Добър ендокринолог в Стара Загора?
« Отговор #2 -: Май 08, 2008, 22:12:47 pm »
Точно теб очаквах да се включиш :DЧела съм твои постове и затов първо за теб се сетих.А с здравната каса работи ли ?Аз имам увеличена щитовидна жлеза ,но наистина искам добър доктор.Благодаря ти ,ще събирам мнения и ще реша .
*
Re: Добър ендокринолог в Стара Загора?
« Отговор #3 -: Май 09, 2008, 07:20:44 am »
Работи със здравната каса. Даже аз първия път отидох без направление и тя беше учудена от това. Направи консултация с нея. При мен д-р Пракова подходи много адекватно, за разлика от известна доцентка преди това.
     
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Добър ендокринолог в Стара Загора?
« Отговор #4 -: Май 09, 2008, 07:35:01 am »
страхотен специалист, прекрасно отношение към хората с проблеми в областта на стерилитета, само да знаеш че УЗИ на щитовидната се заплаща
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Добър ендокринолог в Стара Загора?
« Отговор #5 -: Май 09, 2008, 09:27:03 am »
Благодаря ви момичета.Най -вероятно нея ще посетя.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Добър ендокринолог в Стара Загора?
« Отговор #6 -: Май 09, 2008, 09:38:51 am »
Благодаря ви момичета.Най -вероятно нея ще посетя.
rouzi-anna,в Стара Загора тя е най-добрия избор :D,надявам се всичко да е наред :D