0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Anonymous

inseminacia
« -: Януари 23, 2006, 20:06:38 pm »
molia kajete mi pri 12 procenta podvijni i 37
slabo podvijni vasmojna li e inseminacia?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
inseminacia
« Отговор #1 -: Януари 23, 2006, 20:21:32 pm »
Зависи и какво е количеството, ако има 300 мил., всичко може!!!  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
inseminacia
« Отговор #2 -: Януари 23, 2006, 20:22:01 pm »
А каква е бройката и морфологията? Напиши всички показатели на спермограмата - така по-лесно ще коментираме.
inseminacia
« Отговор #3 -: Януари 23, 2006, 20:32:53 pm »
да,по-добре дай показателите за да добием представа...иначе с 12% подвижни не е много добре.....преди това предполагам знаеш че трябва да се докаже проходимост на тръбите иначе е безпредметно да се прави инсеминация.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
inseminacia
« Отговор #4 -: Януари 23, 2006, 21:08:30 pm »
Пиши на кирилица.
Зависи много от общия брой.
Например ние имаме 7% нормални  :cry: по Крюгер, но понеже общият брой е голям  :lol: - 220 милиона лекарката е категорично на мнението, че може да стане естествено забременяване.
Надявам се да ме разбра, затова трябва да дадеш всички показатели.
*

    Anonymous

inseminacia
« Отговор #5 -: Януари 24, 2006, 09:36:29 am »
blagodaria sa otgovorite,spermogramata e pravena v provinciata i ne e mnogo obsoina.obem-3.26 broi v 1ml-9 236 700 podvijni-12% clabo podvijni-37% nepodvijni-51% i tova e vsi4ko.resultata e sled levostranno varicocele sled 3 mececa pregnil5000e,parvona4alno be6e asospermia[[/list][/i][/b]
inseminacia
« Отговор #6 -: Януари 24, 2006, 10:27:52 am »
тези резултати ако са всичките наистина само който си написала,са меко казано непълни.....има доста показатели които ги няма...къде и в кой град е правена спермограмата?според мен тези показатели не са за инсеминация.мисля че първо е добре да се направи пълна и качествена спермограма в друг град-като софия,пловдив или варна (незнам откъде си и кой ти е най-близо) и тогава да се мисли.
inseminacia
« Отговор #7 -: Януари 24, 2006, 11:11:34 am »
Може би ще се наложи да почакаш повече след операцията, чела съм, че след 6 месеца се отчита по-сериозно подобрение. Може междувременно да приемаш витамини и антиоксиданти, също билки, ако не го правиш.
Спермограми на малко места правят читави, имай и това предвид.

Успех :D
Благодаря ти, Бени!







*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
inseminacia
« Отговор #8 -: Януари 24, 2006, 12:28:57 pm »
Въпреки, че е непълна спермограмата и са минали само 3 месеца след операцията, човекът явно има прогрес. Аз бих заложила на това като позитивна тенденция.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Anonymous

inseminacia
« Отговор #9 -: Януари 24, 2006, 21:57:11 pm »
варикоцелето е оперирано от Кацаров,днес му се обадихме и каза да продалжим с прегнил 5000е още три месеца/та стават общо 6/и то без нищо друго,малко се тревожа вие какво мислите?Мели би ли дала твоя коментар?