0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Откраднаха ни Барон! п.п. Намерихме го!!!!!
« Отговор #40 -: Февруари 10, 2008, 12:01:47 pm »
България е пълна с абсурди!
За пореден път се уверявам в това.
Барон не е бил изобщо в с.Тръстика!
На 1ви сутринта въпросния ветеринарен доктор, на когото принадлежеше Барон преди, и който реши, че не може да се грижи повече за него и 4 години не се сети, че кучето му е някъде, е минал през Островче, за да отиде до съседното село на гости на тъща си.Видял е Барон отвън (знаех си аз, че се е върнал миличкия ми той)и направо си го е прибрал.И после е скалъпил историята със селяндурите, които го завели при него.
Нали ви казах, че нещата са се оказали малко по-сложни и все още не мога да ви пусна снимки с него.Е, това е така, защото въпросния господин просто отказва да го върне.А най-лошото е, че паспорта на Барон си е в него и ние нищо не можем да направим по въпроса.Уж искал само дъщеря му да му се нарадва и прочее.Аз първоначално разбрах, че си е у дома, защото батко каза-Барон ме напика от радост като ме видя.А той е отишъл там да го взема, заедно с на Яшо чичо му, но онзи е казал-айде аз до ден-два ще ти го докарам, само малката да се нарадва.
Всички са бесни.Уж сега тъпунгера си бил поръчал бебе от същата порода и като си го получел щял да докара Барон.Да, ама на мен вече не ми се вярва.Затова изчаквах, мислех да пиша след това, когато Барон най-после си е у дома.Единственото нещо, което ме успокоява е, че той не се скита някъде гладен и замръзнал, а е нахранен и го гледат добре.Исрено се надявам г-на да се усети, че е зарязал кучето си на 1 годинка и Барон 4 години е раснал в Островче, а не при него и да го върне. :( :( :(
« Последна редакция: Февруари 10, 2008, 12:03:31 pm от Мимка »
Re: Откраднаха ни Барон! п.п. Намерихме го!!!!!
« Отговор #41 -: Февруари 10, 2008, 16:20:09 pm »
Мимка, ти ме разби  8O 8O 8O какъв е този психясал ветеринарен доктор?! Все трябва да има начин да си вземете Барон.
Освен да действате по неговия модел, отивате и си го прибирате.... знам, че не е това начина, но се вбесих.... как може да има такива гадове  :x :x
Според мен изобщо няма да се усети, че е зарязал кучето си на 1 годинка. Този е безсърдечен гад  :twisted:
Дано по- скоро всичко това приключи и Барон да се върне при вас, там където му е мястото, при хората които го обичат  :a_dog_01:   :bighug:
*
Re: Откраднаха ни Барон! п.п. Намерихме го!!!!!
« Отговор #42 -: Април 24, 2008, 19:17:17 pm »
Ами аз такова..... :oops: :oops: :oops:
От днес си имаме Барооооооооон!!!!
Толкова съм щастливаааааааааааааааа.....



Re: Откраднаха ни Барон! п.п. Намерихме го!!!!!
« Отговор #43 -: Април 24, 2008, 19:35:56 pm »
Мале Мимс, честитоооооооо.... Толкова се радвам за вас... И един голяяяяяяяяяммммм  :bighug: на Барон от мен  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Откраднаха ни Барон! п.п. Намерихме го!!!!!
« Отговор #44 -: Април 24, 2008, 20:17:18 pm »
Леле, какъв е хубав!!!
Мимка, ама защо чак сега? Темата ти е от февруари още.
Re: Откраднаха ни Барон! п.п. Намерихме го!!!!!
« Отговор #45 -: Април 24, 2008, 20:27:17 pm »
Ехааа! Браво, Мимка, най-сетне! Представям си колко се радваш!  :D
*
Re: Откраднаха ни Барон! п.п. Намерихме го!!!!!
« Отговор #46 -: Април 24, 2008, 20:32:03 pm »
Леле, какъв е хубав!!!
Мимка, ама защо чак сега? Темата ти е от февруари още.
Зайче, в първия постинг от тази страница съм обяснила защо така се получи. :wink:
Малеее, колко съм щастлива самоооооо... :lol:
*
Re: Откраднаха ни Барон! п.п. Намерихме го!!!!!
« Отговор #47 -: Април 24, 2008, 20:40:11 pm »
Мимка,много се радвам за вас и за Барон!