0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #20 -: Октомври 13, 2007, 14:35:49 pm »
абе 10, за тая цена поне 30 г. ша ги гледам :lol:
*
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #21 -: Октомври 22, 2007, 17:01:56 pm »
Да се похваля! Спрях се на щори. Днес ми ги монтираха, много съм доволна.
Щорите са тип плисе, стоят много добре, много са уютни и наистина помещението някак се "отваря".
Много съм доволна от фирмата, на която се спрях  - работят професионално. Идват точно в казания час, работят бързо, почистват всичко след себе си и дори влизат с калцуни. Изработиха ги в двойно по - кратък от посочения в догоеора максимален срок. Сега като се замисля, откакто сме почнали ремонта и обзавеждането след него, това е първото нещо, с което не се получи никакъв проблем.
Ще покажа снимки!
*
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #22 -: Октомври 22, 2007, 18:38:09 pm »
Браво,цветенце,честито!Ще ги снимаш ли да ги видим?
*
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #23 -: Октомври 22, 2007, 20:49:29 pm »
и фирмата и фирмата кажи, че и аз си ги харесах плисето :D
*
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #24 -: Октомври 22, 2007, 23:45:23 pm »
Е хубо да кажа, ама Бийста да не каже, че правя реклама :D

Спрях се на Гершман. Значи за около 11 квадрата излезе 600 лв, но и избора ми за дамаска беше малко по-скъп. Значи това за въпростният голям прозорец в хола, за прозорец + тераса в кухнята и един прозорец в спалнята. Стоят страхотно! Обещавам да направя снимки.
Дамаските, които предлагаха за римските щори бяха доста по - хубави и имаше повече избор, но на мен плисето по ми хареса как стои.

Само да добавя, че ако бях решила да слагам пердета, щеше да ми излезе, мисля, по-скъпо. Хубавите пердете - знаете им цените. За стаята на Симона все пак исках да има перденце, спрях се на най-обикновено резидаво воалче, по 9лв метъра и със ушиването -  еми 126лв. А пердетата, които си харесах, за съжаление бяха от 35лв нагоре, и то доста нагоре.
Така че - доволна съм :P
« Последна редакция: Октомври 23, 2007, 00:22:39 am от tzvetenze »
*
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #25 -: Октомври 22, 2007, 23:49:44 pm »
Еми ,ако каже,че трием :lol:Дай да ги видим сега,и фирмата кажи :wink:
*
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #26 -: Октомври 23, 2007, 09:58:15 am »
Довечера ще опитам да направя малко снимки.
Сега си погледнах договора, значи цената за щорите е 495лв, а не 600, но ние си закупихме и дамаска, която ни бе нужна за друга цел.
Увериха ме, че не поемали миризми и не се прашели - дано!
След време ( казаха около 3 год) предлагат почистване.
За спалнята са ми светли, но плътни, а за хола и кухнята, които са в едно голямо помещение избрах възможно най-прозрачните, исках да е максимално светло, а и поне имаме щастието да не се гледаме с друг блок през 20 метра, та там са нещо подобно
http://www.gershmanbg.com/Materiali/pleated3.jpg
*
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #27 -: Октомври 23, 2007, 19:48:07 pm »
мерси, сетих се, тези са на Солунска :)
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #28 -: Март 26, 2008, 16:48:15 pm »
Момичета, не искам да отварям нова тема, затова питам тук. Харесах ветикални щори във Практикер, на промоция. Качествени ли са и дали могат да се боядисат с текстилна боя? Цветните са скъпи, а бяло няма да пасва много на цветове в стаята.
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #29 -: Март 27, 2008, 13:19:35 pm »
Довечера ще опитам да направя малко снимки.
Сега си погледнах договора, значи цената за щорите е 495лв, а не 600, но ние си закупихме и дамаска, която ни бе нужна за друга цел.
Увериха ме, че не поемали миризми и не се прашели - дано!
След време ( казаха около 3 год) предлагат почистване.
За спалнята са ми светли, но плътни, а за хола и кухнята, които са в едно голямо помещение избрах възможно най-прозрачните, исках да е максимално светло, а и поне имаме щастието да не се гледаме с друг блок през 20 метра, та там са нещо подобно
http://www.gershmanbg.com/Materiali/pleated3.jpg
Моляте пунси снимка да видя как стоят и цветовете които си избраля, че ние сега се чудим за щори, и направо е голяма главоблъсканица. Спряхме се на вертикални -светло сиви. Мисля че друг цвят няма да стане, целият ни апартамент е в бяло ,венге и светло сиво. Най- вече преодладава бялото . Можеби и бели щори, но много ще се цапат, а сивото по- малко ще се вижда, знам лии аз.


*
Re: Хоризонтални дървени щори
« Отговор #30 -: Април 01, 2008, 20:54:43 pm »
Обещавам утре да снимам и пусна снимки - още от кое време се каня :oops:, само че нашите са плисе.