0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мили момичета!
Извинявам се,че "нахълтвам" във вашия форум, но тук ме доведе незнание и притеснение за една моя приятелка.
Наскоро тя направи втори опит за бебе инвитро.Опита беше успешен.Беше бременна - Според всички видове тестове.Когато обаче отишла за контролен преглед ,резултата от кръвния тест бил лош :balk_145:Вместо нивото на хормона да се увеличава той драстично спаднал.Ако е трябвало да бъде 400 той е бил 70.
Всъщото време на преглед с ехограф лекарите не виждали бебе в матката.
Мойто очудване идва от там, че доколкото аз съм запозната при инвитро оплодената яйцеклетка се имплантира направо в матката.(признавам че не съм прочела нищо)КАК Е ВЪЗМОЖНО ТАЗИ ЯЙЦЕКЛЕТКА ДА ИЗЛЕЗЕ ОТ МАТКАТА???? 8O
Благодаря ви момичета за отговора предварително!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Извънматочна бременност при инвитро
« Отговор #1 -: Април 04, 2008, 19:55:08 pm »
Мирабел, оказва се, че е възможно и дори си спомням, че тук са писали момичета на които им се е случило.
Погледни тук и дано си отговориш на някои въпроси и прятелката ти все пак да не се окаже с извънматочна бременност.
Успех.

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5306.msg103907;topicseen#msg103907

Re: Извънматочна бременност при инвитро
« Отговор #2 -: Април 04, 2008, 20:01:53 pm »
Лошото е че Е!Вече и правят някакви процедури за изхвърляне на "бебто".
Но на мене ми е странно че те я тъпчат с всякакви лекарства и се оказва че пак не го е изхвърлила.И системи и слагаха и какво ли не!А още по странно ми е че те май не виждат къде се е имплантирал ембриона.Сега ще прочета това което си ми дала.
Мнаго мерси!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Извънматочна бременност при инвитро
« Отговор #3 -: Април 04, 2008, 20:16:39 pm »
А в коя седмица е приятелката ти???
защото пак от момичетата в този форум знам, 4е понякога йълтото тяло се вижда по-късно?
Къде е правила инвитрото си ако не те притеснява да сподели6?
Re: Извънматочна бременност при инвитро
« Отговор #4 -: Април 04, 2008, 20:29:25 pm »
Ама на нея вече и извършват процедури за премахване на ембриона!
Ако не се лъжа при Щереви - АМА НЕ СЪМ СИГУРНА
Нещо такова ми се върти в главата
Според лекарите е била в 6 седмица.
Извинявайте още един път че ви притеснявам!
И благодаря за отговорите