0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #60 -: Април 08, 2008, 22:39:43 pm »
Днес бях в клиниката и Силвето (секретарката) каза, че ще работят на всички празници без изключение, така че ще си работят и по Великден.

Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #61 -: Април 09, 2008, 08:39:44 am »
  8O .....не го вярвам......моля, и някой друг да потвърди... :).....Магичка, не е срещу теб...но си говорихме в тази тема, че ще почиват през Великденските празници, така че това сега е нова информация....!
*
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #62 -: Април 09, 2008, 09:13:59 am »
Магичка дано е така както казваш (не че не ти вярвам, но се моля наистина да работят по празниците) защото аз като си смятам дните трябва да ми дойде на 16 април и да отида на 2-рия ден за да започваме стимулация за инсеминация. И се пада тя да е някъде по Великденските празници. Та дано работят защото не искам още един месец да отлагам. Не че възлагам големи надежди на инсето, но от къде да знаеш от коя дупка ще изкочи зайчето :D
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #63 -: Април 09, 2008, 11:10:44 am »
На 2 ми сложиха диферилина и на 20 ми започва стимулацията. Ако почиват кой ще ме преглежда? Мисля, че като са назначили процедури ще са там.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #64 -: Април 09, 2008, 11:19:35 am »
Ако почиват кой ще ме преглежда?

Д-р Сигридов?  :ask:
*
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #65 -: Април 09, 2008, 16:43:58 pm »
Прочетох с интерес тази тема, тъй като ме интересува дали наистина има някаква промяна в организацията от преди 3-4 месеца...Определено това, което прочетох звучи доста притеснително и дано не се окаже, че е за сметка на качеството...
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #66 -: Април 09, 2008, 20:37:15 pm »
Прочетох ви темата и се успокоих че не съм единствената която не успява да се свърже с клиниката.) А все пак има ли определени часове в които да се звъни? При мен безотказно е или заето или свободно и никой не вдига  :? Май ще трябва на място да отида...
На всички ви желая успех при процедурите  :bighug:
*
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #67 -: Април 09, 2008, 22:10:31 pm »
на мен ми казаха,че на всички национални празници,както събота и неделя НЕ РАБОТЯТ
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #68 -: Април 09, 2008, 22:26:19 pm »
И аз изчетох цялата ви темичка, безпристрастно. Зет ми е лекар и ми препоръчва да отида при д-р Стаменов за ин-витро. Аз обаче съм пациентка на друга клиника и определено няма да се преместя при д-р Стаменов, въпреки че се говори, че е най-добрият в момента.
Моите уважения към него, но и аз подлагам на съмнение качеството на работа в клиниката му, оставам с впечатление, че там сте като "на конвейр". А и всички тези проблеми с телефони, записвания, чакане .. липсата на всякаква организация - не благодаря, нервите ми са по-скъпи
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #69 -: Април 09, 2008, 22:29:02 pm »
Цитат
А все пак има ли определени часове в които да се звъни?
В сайта им в "новини", вече "архив новини" има график за записване: от 10 до 11.30ч. и от 13.30 до 15часа, мисля и събота включително.
*
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #70 -: Април 10, 2008, 07:22:45 am »
И от мен пресни новини. Клиниката ще работи по празниците, специално попитах, защото стимулацията ми започва на 24-ти. Не се знае обаче какъв ще бъде графикът на лекарите, но все ще има някой да следи стимулациите и да прави бебетата  :D
Успех на всички!
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #71 -: Април 10, 2008, 22:27:24 pm »
Елина, на теб диферилина не ти ли беше на 07.04.?Аз си мислех, че ще сме заедно за стимулациите. Моят беше на 08.04 и ми казаха да си запиша час на 30.04 и започваме стимулация. Иначе и аз попитах за празниците, защото пък моята се пада точно по Гергьовден, а нали тогава са официално почивни 6 дни, и ми отговориха, че ще си работят.

Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #72 -: Април 12, 2008, 10:53:36 am »
Момичета, може би въпроса ми не е точно за тази тема, но се надявам да ми помогнете. Има ли определени часове за даване на материал за спермограма в клиниката? И предварителното записване пак на 965 57 40 ли е или може и на друг телефон?
 :balk_5:
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #73 -: Април 12, 2008, 13:17:46 pm »
Момичета, може би въпроса ми не е точно за тази тема, но се надявам да ми помогнете. Има ли определени часове за даване на материал за спермограма в клиниката? И предварителното записване пак на 965 57 40 ли е или може и на друг телефон?
 :balk_5:


Моят мъж и двата пъти я прави сутринта, и двата пъти ни казаха да запишем час.

Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #74 -: Април 12, 2008, 13:52:54 pm »
За спермограма също трябва да си запишете час
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #75 -: Април 12, 2008, 20:27:06 pm »
Ми нямам на идея. Казаха ни кат записвам за себе си час, да кажа на секретарките да запишат и мъжа ми. Вероятно за да си организират работата МБ долу. Незнам.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #76 -: Април 13, 2008, 05:48:39 am »
За спермограма също трябва да си запишете час
ние също записвахме час :D
Re: Има ли някаква промяна????
« Отговор #77 -: Април 13, 2008, 11:44:26 am »
Благодря ви, момичета  :) ще се обадя утре