0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #20 -: Септември 18, 2008, 20:13:39 pm »
И аз искам само да стана скоро МАМА

Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #21 -: Декември 20, 2008, 02:59:43 am »
Здравейте мили настоящи и бъдещи мами!Имам син,който вече е в 1 клас и мечтаем за една малка кукличка,правим усилени опити  :cuddle:и не губя надежда ,знам че скоро ще  :bori_010:затова искам просто да вдъхна надежда,че за всяко нещо си има време и че има кой да сбъдне нашите мечти.Не се отчайвайте мили дами :crossfingers: както на вас така и на себе си.Весело изкарване на Коледните и Новогодишни празници-знам,че всяка една от нас ще получи своя подарък!
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #22 -: Декември 20, 2008, 23:35:20 pm »
Мечтата ми е като на99% от момичетата тук!Мечтая да усетя живота в себе си ,да поживея 9 месеца в къде с напрегнати къде с щастливи трепети.Искам да бъда майка и съпруга ми татко и  да чуя чудото да казва мамо,тате...мечтая за този момент :balk_91:
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #23 -: Януари 10, 2009, 11:57:26 am »
Мойта мечта е да забременея и да родя едно хубаво момиченце,което да кръстя на дядо си(той много искаще да имам момиче).Ни и момченце да е пак на него ще го кръстя,искам да си намеря хубава работа и искам мъжа ми,майка ми,баба ми,ссекърва ми и девер ми да са здрави..........Много ли е това............


Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #24 -: Януари 12, 2009, 16:03:49 pm »
Хубаво е човек да помечтае, но напоследък когато чуя думата мечта се сещам само и единствено за децата на приятелите и познатите ми и знам, че това е единствената ми голяма меята в този момент. Дано тази година бъде нашата година и да посрещнем следващите коледни празници със своето дете.
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #25 -: Юли 22, 2009, 21:34:23 pm »
Такааа, това за бебетата ясно и аз искам основно това...

Иначе и аз искам Лени Кравиц да ми пее на ушенце, сега сериозно ;)
Искам спокойствие, както финансово, така и душевно
Искам винаги да знам как да постъпя и какво е правилното нещо, което трябва да кажа, във всяка възможна ситуация, искам да съм  обичана и да обичам!
Искам винаги да изглеждам перфектно и усмивките около мен  да са винаги искренни.
Искам всеки ден да ми е изминал пълноценно и да работя това, което обичам.
Скромни мечти !!!
Пътувания, невероятни преживявания!! Чувството на влюбване, онова туптене в стомаха и омекване на колената, никога да не ме напуска. Винаги да успявам да се насладя на настоящия момент и да успявам да уловя всичко хубаво, което минава покрай мен.
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #26 -: Октомври 09, 2009, 16:19:22 pm »

Мечтая за море и риби
Мечтая за пътуване с луксозен кораб
до няма значение къде
навсякъде ще ми е добре,
само слънце и жега да е...
мечтая си за къща голяма
и някой да ми казва мама
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #27 -: Октомври 17, 2009, 10:00:37 am »
мЕ4ТАЯ СКОРО ДА ЗАБТРЕМЕНЕЯ И ТОЗИ ПАТ ВСИ4КО ДА Е НАРЕД И ДА РОДЯ ЙИВО И ЗДРАВО БЕБ4Е.

*
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #28 -: Октомври 17, 2009, 11:40:28 am »
Мечтая си един ден като остарея и се обърна назад да остана доволна от живота който е минал.Представям си красива и голяма къща, пълна с деца и внуци,любящ и разбиращ мъж,живи и здрави родители,топла и уютна атмосфера около мен , спокойствие и удоволетвореност.За това си мечтая,толкова прости и човешки неща....
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #29 -: Октомври 27, 2009, 10:44:10 am »
Мечтая да забременея и да си родя здраво бебче. Всички да сме здрави, да има любов и спокойствие в домовете ни.
И нека Господ сбъдне мечтите на всички ви!

А мечтите се сбъдват  :wink: ...

Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #30 -: Октомври 27, 2009, 11:39:19 am »
Всичките ми мечти в момента са свързани само и единственно с това ...да си имаме с моя любим съпруг  2-3 слънчеви дечица!!

Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #31 -: Ноември 02, 2009, 12:24:41 pm »
Мечтая за успешно първо ин витро  :).Знам,че е прибързано,но всеки има право да мечтае,пък и да си го пожелая за наближаващата Нова Година

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #32 -: Ноември 02, 2009, 18:38:36 pm »
Мечтая си да съм винаги усмихната и с ведро настроение.
Мечтая си да бъда изпълнена с вяра, защото винаги когато съм била такава, мечтите ми са се сбъдвали.
Мечтая си за дълъг и много емоционално, щастлив живот. Искам да съм здрава, аз и всички мои близки и роднини, както и всички, които обичам.
Мечтая си да бъда майка и в момента знам, че ще бъда някой ден. В момента вярвам. Ей това е хубаво  :wink:
Мечтая си България да стане едно добро местенце за живот и приятелите ми да не бягат в чужбина.
Мечтая си хората да не са изнервени и всеки да дава всичко от себе си, за да се чувстват околните уважавани и спокойни.
Мечтая си да бъда заобиколена от всички хора, на които държа. Да сме винаги заедно и да се подкрепяме.
Мечтая хората да са по-тактични, по-усмихнати, по-добри.
 ... Май се оказа, че за доста неща си мечтая.  :wink:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #33 -: Ноември 02, 2009, 19:13:11 pm »
Мечтая си в сряда 4.11 да видя положителен резултат от теста. Това е моята мечта!
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #34 -: Ноември 03, 2009, 16:16:23 pm »
Мечтая за успешна процедура през декември. Мечтая за мноооого ++++++++++ тестчета на всички мацки ТУК!  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:

Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #35 -: Ноември 03, 2009, 16:52:54 pm »
Така,аз също си имам своите мечти като всички вас.
 1.Мечтая си скоро да се сдобием с наш дом.Да имаме здраве,и все така да се обичаме с моето пиле.
 2.Да съм с огромен корем в който да има 3 бебчета  :lol:,две момченца и едно момиченце.....,и да риткат казвайки ми че всеки момент ще излезнат и аз ще ги гушна и целуна.
 3.Мечтая си ,мечтая си,мечтая си за още хиляди неща ,но тези май са ми най най на сърце сега.
 Хубаво е да имаме мечти,че ако изгубим и тях то тогава ......  :( :(
 Вярвайте в мечтите ,те със сигурност се случват  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #36 -: Ноември 03, 2009, 16:56:51 pm »
Мечтая всички момичета в нащия форум в най-скоро време да сбъднат своята най-съкровена мечта - да имат дете!
*
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #37 -: Декември 01, 2009, 15:31:01 pm »
Мечтая да забременея и родя здраво детенце, а после още едно :D
Мечтая близките ми да са здрави, спокойни и радостни
Мечтая нашата страна да се изпълни с блага, които да са ценени и пазени от хората
Мечтая да пътувам по света, да виждам различни нрави, култури...
Мечтая за разни материлани придобивки
Мечтая за малка вила в Родопите
Мечтая за верни приятели
Мечтая да няма болести и катастрофи
Мечтая за справеднивост
Мечтая да няма глад по света
Мечтая да знам няколко езика, ама без да се налага да ги уча :lol:
Благодаря ти Господи!
Благодаря д-р Ганева!
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #38 -: Декември 01, 2009, 16:00:06 pm »
Мечтая да не съществуват никакви болести на този свят !
Мечтая близките ми и всички хора по света да са здрави!
Мечтая да имаме бебе!
Мечтая да си купим апартамент!
Re: ДА ПОМЕЧТАЕМ
« Отговор #39 -: Декември 01, 2009, 20:29:43 pm »
Мечтая да имам бебе.
Мечтая да имам сили да взимам правилни решения и да се справям с трудностите.
Мечтая всички да са здрави.
Мечтая винаги така да обичам и винаги да съм така обичана!