0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Мели, не се казва Камасутра, той е друг видях го в аптеката. Този явно е съвсем нов, защото и на сайта на Борола го няма, на опаковката му пише, че партидния номер е от 07/2006
Мими, неразбрах за кои точно съставки става въпрос, цинка и фолиевата киселина ли?
Цитат
Koгато ги взимах за мъжа ми ги намирах в аптеките  Маришки или Санита.
 
  Благодаря ти Розичке! :P
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Мими, неразбрах за кои точно съставки става въпрос, цинка и фолиевата киселина ли?
Ами и за тях и за аргинина, и за жен шен-а, и за бабини зъби и т.н. и т.н. Аз лично давах на Ник аргинин, но в много по- висока доза от 250 мг. Абе изобщо третирането с добавки има доста тънкости- не е работата само да се гълтат една шепа хапчета, един витамин може да блокира усвояването на друг, и тогава все едно каква доза си изпил, докато при други за по- пълноценно усвояване е необходимо да се приемат заедно. За това- адекватна консултация със специалист и разумен прием на лекарствата.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
  По-надолу в темата може и да пише,но тези на Doppel Herz C+Zinc+E,могат ли да се намерят във Варна?Питах в няколко аптеки,но ги няма.Дано някое момиче има информация.

В Марешки 2 пъти търсих, и двата пъти нямаше. Има ги в аптека Валя Дечева на бул. Цар Освободител на срещуположния тротоар срещу входа на Спешния център. Цената е около 10лв (10.60 ако помня добре).
  Ази и на теб благодаря!!   :P
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #165 -: Февруари 03, 2007, 14:39:39 pm »
Така. В София витамините са вече 14 лв. и нещо. Някой да ги е намирал в аптека, различна от Адонис?
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #166 -: Февруари 03, 2007, 20:03:26 pm »
Да, сравнително скоро купувах от една аптека на "Дондуков", между Левски и Раковска, като вървиш в посока Раковска от Левски от Дясната страна. Там има всичко на "Допел Херц" и цената беше около 10 лв. - 40 таблетки.
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #167 -: Февруари 04, 2007, 08:45:41 am »
Мерси, Габи, сещам се коя е аптеката, ще отида.
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #168 -: Февруари 04, 2007, 11:17:15 am »
Тя е една малка аптечка. Снощи погледнах на опаковката - 9,70 лв са!
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #169 -: Февруари 04, 2007, 11:25:43 am »
Аз ги намерих в аптеката на Метро Пловдив за 10,54 с отстъпка.А всъщнос някоя от вас пие ли ги или сама мъжете ви?
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #170 -: Февруари 04, 2007, 11:35:38 am »
Аз ги пия, не само мъжа ми.

Мерси за информацията за цената.
*
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #171 -: Февруари 04, 2007, 11:46:19 am »
Аз също почнах да ги пия, разделихме си опаковката на две и всеки си пие от неговия дял. :)
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #172 -: Февруари 04, 2007, 13:47:57 pm »
Зайо, ние ги купихме от една аптека на Графа за по малко от 10 лв.
Ако вървиш от пл. Славейков към Гарибалди се пада от дясно. Първата аптека след ул. Дякон Игнатий, точно до баничарницата. Аптеката е малка, но държат ниски цени и имат добро зареждане.

lb2f
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #173 -: Февруари 12, 2007, 17:40:53 pm »
Вярно има Камагра на Борола.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #174 -: Февруари 15, 2007, 11:57:13 am »
Вярно има Камагра на Борола.  :)
На сайта на Стинг АД /вносител на лекарствени продукти/ пише, че предлагат КАМАГРА капс.х30/БОРОЛА ЕООД/цена 13.20 Значи го има, но дали е ефикасно :ask:.
Обещах на Ganka:)
*

    nik

Re: kamagra:)
« Отговор #175 -: Юни 07, 2007, 18:00:57 pm »
незнам за какво пият дамите камагра. но жена ми пи камасутра и каза че усещането е невероятно. а какви са отзивите за камагра
А ти прочете ли за какво се отнася темата по принцип?
И за какво усещане говорим тук  :D
Що ги пие жена ти тия хапове?
   Здравейте момичета!  :)  Днес кръстосах цяла Варна и не можах да намеря никъде тези хапове на Doppel Herz.В Санита ми обясниха,че имало проблем със срока им на годност и не можели да ги поръчат.В една аптека ми дадоха едни хапчета на фирма Wassen-Wassen International Limited,UK -Zinc-ACE .Съдържа както цинк,витамините А,Ц,Е ,така и Б комплекс-Б6,Б12,Б3,Б5,Б2,Б2 и много други неща.Предназначено също за много неща-За възтановяване на тъканите,развитието на клетките,имунна и репродуктивна система,метаболизъм и т.н.Лошото е,че описанието на български и залепено точно върху съставките ,а пише само че цинка е 15мг.Таблетките са 30бр и на опаковката и в другите аптеки пише цена 13,40,а аз ги взех за 12,40.  Имате ли някаква информация за тези хапчета?Някой ползвал ли ги е?Дали са добри колкото тези на DOPPEL HERZ? Дайте информация!  :P    http://www.wassen.com/shop/immune_system/seleniumace.html
  Успях да махна лепенката и пише :
 Thiamin(vitamin B1) 0.23mg
  Riboflavin(Vitamin B2) 0.27mg
 Niacin 3mg
 Vitamin B6 10mg
 Folic Acid 200 microgram
 Vitamin B12 10 microgram
 Pantothenic Acid 1 mg
 Другите съставки ги има в сайта.Достатъчно ли е количеството на фолиевата киселина?
« Последна редакция: Юли 13, 2008, 18:03:33 pm от peroshinka »
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #178 -: Октомври 20, 2008, 15:39:09 pm »
Моеже ли да ми садеиствате от каде да си намеря Ундестор?
Re: Цинк и Фолиева киселина- неОчаквано добра комбинация :)
« Отговор #179 -: Октомври 21, 2008, 10:31:23 am »
Преди това само да ти кажа, че не е добре да се лекуваш с ундестор, ако нямаш нужда от него.