0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Аз лично съм чувала за тази комбинация, че е много добра и се надявам да е истина, защото аз на моя мъж му давам и двете.
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Хубаво звучи,мини... май и с моето мъжле започваме уговорки. :lol:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Heart, тази комбинация лекар ли я предписа на съпруга ти или вие решихте да ги пие?
Би ли споделила също така как ги приема съпруга ти: в отделни таблетки, комбинирани, по колко пъти на ден и т.н.
Предварително благодаря :D
Намерихме нашето синче.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
А д-р Мели какво ще каже по въпроса за този комбиниран препарат?
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Абе и моя я пие ама не сме хвръкнали с резулати де :lol:
Пие цинк+магнейзи+калций/калмацин/ и фолиевата отделно.
Не съм ги срещала заедно в едно хапче фолиева и цинк.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*
Цитат на: peti_pati
Heart, тази комбинация лекар ли я предписа на съпруга ти или вие решихте да ги пие?
Би ли споделила също така как ги приема съпруга ти: в отделни таблетки, комбинирани, по колко пъти на ден и т.н.
Предварително благодаря :D


На нас лекар ни предписа оксибор форте (съдържа цинк, но половината от необходимата дневна доза) плюс една бърканица с мед, смлени орехи, пшеничен зародиш и пчелен прашец. Т.к. му варя чай на моя от бабини зъби и магарешки бодил, тази медена смес му я слагам в чая. Пие се на гладно два пъти дневно.
Отделно му давам фолиева киселина, много витамин С, витамин Е по 400 мг капсулата дневно. От два месеца и половина приема и по 2 таблетки цигапан дневно. Това е.... След една седмица сме на контролна спермограма и тогава ще видя ефекта от чая и от цигапана.
Моят мъж пие Цинк, селен, С, Е и фолиева в едно хапче, немски, с депо ефект, май са на Допел Херц и са много, много хубави!
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
зайче,наистина ли- Цинк, селен, С, Е и фолиева..всичко това в едно :?:
Ако е така, кажи от къде ги купувате? :wink:
*
Цитат на: little_rabbit
Моят мъж пие Цинк, селен, С, Е и фолиева в едно хапче, немски, с депо ефект, май са на Допел Херц и са много, много хубави!

Пиши къде да ги намерим, моля те!  :D
Аптека Адонис - срещу Центъра по хигиена - www.adonisbg.com
Хапчетата са 40 на брой, струват към 10 и малко и се пие само по 1 на ден.
Между другото, точно това вълшебно хапче му оправи на моя мъж хронично възпалената простата и е предписано от... мен. Да ме прощават уролозите.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Цитат на: Starlet
А д-р Мели какво ще каже по въпроса за този комбиниран препарат?


Одобрявам.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Мели отдавна го изписва като комбинация, или поне на моят съпруг- пие го вече 6-ти месец, и най- вероятно от това от 84% неподвижни вече имаме само 43%  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Цитат на: little_rabbit
Аптека Адонис - срещу Центъра по хигиена - www.adonisbg.com
Хапчетата са 40 на брой, струват към 10 и малко и се пие само по 1 на ден.

Благодаря, Зайче!!  :D
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
И аз благодаря, Зайче! :wink:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Цитат на: Meli
Цитат на: Starlet
А д-р Мели какво ще каже по въпроса за този комбиниран препарат?


Одобрявам.  :)


Ще го почнем тогава  :balk_48:  :balk_602:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*
Цитат на: little_rabbit
Моят мъж пие Цинк, селен, С, Е и фолиева в едно хапче, немски, с депо ефект, май са на Допел Херц и са много, много хубави!

Зайче, за тази комбинация ли става въпрос?
Да, Пандичке  :D
каква е цената зайче-просто информатично питам.