0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #180 -: Април 24, 2013, 13:18:48 pm »
леле... явно са вдигнати цените... аз последно съм ходила лятото на миналата година, в "София", вярно, че имам дупки в паметта, ама 70 лв със сигурност не е било.
съжалявам, ако съм ви подвела с информация за цените.

иначе, в "София" той ходи редовно веднъж седмично и общо взето никога не съм чакала повече от 1 човек пред мене. няма навалица, защото не е много популярно, че ходи там.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #181 -: Април 24, 2013, 13:50:04 pm »
70 казаха за  ехография и преглед.
Аз питах на двете места  , защото  преди години имам спомен  за драстична разлика за това, което платих в Панацея  и в "София" -знам че тогава в Панацея ми се стори много скъпо .
Мишле , аз от години  съм му пациент , била съм няколко пъти в Панацея  , но  дано ако отида там ме таксуват като вторичен  :wink:  Иначе за корекции на доза и  предписания   си ходех все в МД .
 А  даже като бременна  и на улицата сме се срещали ,  и  в автосервиза си оставяше колата една събота  и там ме прие  :wink:


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #182 -: Април 26, 2013, 10:46:54 am »
Малко актуална информация, ако е от полза на някого, преди малко звъннах в Ендокринологията до Майчин дом - и от там ми казаха, че д-р Начев преглежда вторник и петък от 13.00 до 15.30 часа.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #183 -: Април 26, 2013, 11:05:53 am »
А другите дни от седмицата -къде преглежда, от колко часа. :ask:
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #184 -: Април 26, 2013, 11:08:32 am »
А другите дни от седмицата -къде преглежда, от колко часа. :ask:
звъниш му по телефона и го питаш, най-добре.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #185 -: Април 26, 2013, 11:44:53 am »
А другите дни от седмицата -къде преглежда, от колко часа. :ask:
Върни се на предната страница в темата и прочети, има писано по въпроса ти :wink:

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #186 -: Май 08, 2013, 15:41:07 pm »
Много съм смотана, но да попитам  :ask: Д-р. Начев работеше ли с касата, поне да кажа на АГ-то да не ми пуска направление, ако по някаква случайност не работи с нея.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #187 -: Май 08, 2013, 15:57:34 pm »
Много съм смотана, но да попитам  :ask: Д-р. Начев работеше ли с касата, поне да кажа на АГ-то да не ми пуска направление, ако по някаква случайност не работи с нея.
Не, не работи по касата, поне преди не работеше. Мен когато миналата година ме прие в МД (подземието) ми взе за преглед и ехография мисля по спомени 60 лева :lol:


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #188 -: Юли 05, 2013, 12:49:41 pm »
Моя приятелка търси добър ендокринолог и понеже изчетох всички положителни мнения да Др.Начев да попитам за телефон за връзка и точен адрес на кабинета в който приема.Благодаря!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #189 -: Юли 05, 2013, 14:25:40 pm »
Моя приятелка търси добър ендокринолог и понеже изчетох всички положителни мнения да Др.Начев да попитам за телефон за връзка и точен адрес на кабинета в който приема.Благодаря!

Приема в МД последнор не знамр на кой етаж, аз съм ходила в сутерена :lol: Телефон 0888896843 Също май и в МЦ Панацея, но се обадете за да ви каже, кога къде е :lol: Не работи по Здр каса!


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #190 -: Юли 05, 2013, 15:20:18 pm »
не знам на кой етаж, аз съм ходила в сутерена
10-ти етаж. Предварителна уговорка по телефона.
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #191 -: Юли 09, 2013, 10:39:06 am »
Благодаря ви момичета :P

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #192 -: Юли 29, 2013, 09:43:47 am »
Момичета, на Еутирокс 0,25 съм за да поддържам ТСХ 1. Започнах процедура с Гонал, очертава се да ги взимам по едно и също време сутрин - дали няма да е проблем?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #193 -: Юли 29, 2013, 10:43:49 am »
Лили, обади се и попитай.
По време на бременността си бях на Л тироксин. Сутрин, когато трябваше да пия и магнерот и л тироксин трябваше да има пауза между двете лекарства ( май 4 часа). За гонала обаче не знам.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #194 -: Юли 31, 2013, 19:44:56 pm »
lili2011, отношение към приема на еу тирокс имат само лекарствата, които приемаш през устата. Между тях е добре да има поне 2 часа разлика. Инжекциите и медикаментите, които приемаме вагинално (като утрогестана например) нямат никакво влияние върху еу тирокса, питала съм д-р Начев за това.
« Последна редакция: Юли 31, 2013, 20:09:56 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #195 -: Юли 31, 2013, 19:49:57 pm »
вагинално (като утрогестана)
Е да, ама аз съм го приемала през устата примерно :)
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #196 -: Юли 31, 2013, 20:09:17 pm »
Да, то и аз съм го приемала през устата, много ясно, че може и по двата начина :D Давам го за пример просто :) Ако го приемаш през устата първо си пиеш еу тирокса и след 2 часа утрогестана. Ако го приемаш вагинално няма значение кога ще пиеш еу тирокса. Сега стана ли ясно?
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #197 -: Август 05, 2013, 14:00:36 pm »
Момичета, знаете ли д-р Начев дали е в отпуск? Искам да си запазя час, но нали повечето доктори август излизат отпуск, та ако има някой информация да сподели :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #198 -: Август 05, 2013, 15:08:35 pm »
Oт темата, добър ендокринолог в София (bg mamma) пишеше, че д-р Начев по инфо на потребилка от форума, ще е в отпуска до 1 септември, затова и телефона му бил изключен :wink:


A
На 13.08 ще е в Надежда.
На 12.08 ще е в Панацея.


Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #199 -: Септември 23, 2013, 15:05:47 pm »
Здравейте,
Знаете ли дали д-р Начев приема още пациенти в Майчин дом. Не съм ходила от 4 месеца и не знам как са му се променили ангажиментите и кога преглежда в Надежда и Панацея - мисълта ми е има ли си график. Аз винаги съм ходила след телефонно обаждане само в Майчин дом.