0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #140 -: Февруари 14, 2013, 10:44:39 am »
само да ви дам идея за по-лесен контакт с д-р Начев.

той всеки четвъртък следобед приема в клиниката на д-р Владимиров. обаждате се на рецепцията на клиниката, записвате си час, чакате в удобна обстановка, не се чака много, не се налага да звъните лично на доктора за уговорка.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #141 -: Февруари 14, 2013, 10:49:04 am »
Не, няма значение на кой ден от цикъла се пуска изследването.
Аз  също следя ТСХ, никога не ми е казвал за ден от цикъла. Правя изследвания на 45 дни и реално няма как това да бъде съобразено с МЦ.

*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #142 -: Февруари 14, 2013, 11:26:57 am »
Джам, благодаря за информацията. Спести ми разкарване до МД  :)
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #143 -: Февруари 14, 2013, 15:43:36 pm »
Аз също в момента следя ТСХ на 45 дни при д-р Начев и той ми е казал, че МЦ не влияе на резултатите при изследването му. Иначе досега винаги съм му се обаждала на телефона и ме е приемал в Майчин дом, но аз не съм от София и затова винаги му звъня. Успех на всички

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #144 -: Февруари 14, 2013, 15:47:04 pm »
Някой скоро обсъждал ли е с д-р Начев при проследяване на ТСХ има ли значение на кой ден от цикъла се дава кръв за изследване. Помня, че гинеколозите са ме пращали на 2-3 ден, а после - на "чист" ден, но това беше за да се установи имам ли изобщо повишено ниво на ТСХ. Сега си пия л-тироксин и периодичто проследявам ТСХ за уточнение на дозата. Забравям обаче да питам д-р Начев и все се чудя - има ли значение на кой дет от цикъла правя изследванията.

Изискването е да не си пила кафе и таблетката л - тироксин.

Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #145 -: Март 04, 2013, 18:31:06 pm »
Може ли някой да ми прати телефона на доктора на лични, моля. Искам да мина преглед в Майчин дом - трябва ли ми направление?
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #146 -: Март 05, 2013, 13:42:13 pm »
Врабчо, epetrova, vesta, благодаря ви момичета!   :bighug:
Дори успях да мина преглед днес!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #147 -: Април 11, 2013, 11:02:24 am »
Моля за актуална информация кога и къде човек може да се консултира с д-р Начев!
Някои момичета са писали, че можеш да му звъннеш и ако е в момента в "Майчин дом" да се уговорите да те приеме. Някой скоро правил ли е така?
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #148 -: Април 11, 2013, 11:57:28 am »
Да, Хоуп, сутринта му звъниш! 0888 896 843 и се разбираш директно с него.
Утре съм при него!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #149 -: Април 11, 2013, 12:07:43 pm »
Благодаря, успех утре! И аз ще се пробвам така другия понеделник.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #150 -: Април 11, 2013, 13:24:04 pm »
А може да не чакаш другия понеделник да се разбираш с него, а да звъннеш още сега в МЦ Панацея и да си запишеш час. Приема в понеделник и сряда там, следобедите.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #151 -: Април 11, 2013, 13:44:35 pm »
Вярно? Мислех, че в Панацея е в сряда и петък. Благодаря!
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #152 -: Април 11, 2013, 21:20:50 pm »
Вярно? Мислех, че в Панацея е в сряда и петък. Благодаря!
Не, понеделник и сряда е. Вчера бях при него, няма промяна.

Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #153 -: Април 12, 2013, 10:26:57 am »
Аз пък вчера се обядхи в "Панацея", но няма сводобни часове за понеделник, когато ще бъда в София. Ще мисля нещо друго.
Но да ви питам - имате ли предствава дали от приема на есторфем /10 дни/ може да се повиши ТСХ. При предишното изследване ми е било 1.23, продължиси с дозата от 50 мг и бях спокойна. Сега се оказа изведнъж 2.1. Вярно, под 2.5 е, към което се стремим, според написаното от д-р Начев. Но започвам процедура след 20-тина дни и ми се щеще да е по-нисичко. Та затова искам да се видя с доктора, но да видим как ще стане.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #154 -: Април 12, 2013, 12:10:13 pm »
Аз пък вчера се обядхи в "Панацея", но няма сводобни часове за понеделник, когато ще бъда в София. Ще мисля нещо друго.
Но да ви питам - имате ли предствава дали от приема на есторфем /10 дни/ може да се повиши ТСХ. При предишното изследване ми е било 1.23, продължиси с дозата от 50 мг и бях спокойна. Сега се оказа изведнъж 2.1. Вярно, под 2.5 е, към което се стремим, според написаното от д-р Начев. Но започвам процедура след 20-тина дни и ми се щеще да е по-нисичко. Та затова искам да се видя с доктора, но да видим как ще стане.
Аз съм питала докторите, докато съм била с прием на Естрофем, отговора е бил винаги отрицателен :lol: Иначе за бебеправене (инв опит) според д-р Начев да разбирам ли, че ТСХ трябва да под 2,5?


*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #155 -: Април 12, 2013, 13:34:15 pm »
Аз пък вчера се обядхи в "Панацея", но няма сводобни часове за понеделник, когато ще бъда в София. Ще мисля нещо друго.
Звънни му лично, а той ще измисли 'другото'  :wink:.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #156 -: Април 12, 2013, 14:34:32 pm »
 Иначе за бебеправене (инв опит) според д-р Начев да разбирам ли, че ТСХ трябва да под 2,5?
[/quote]

Така е написал на листа с предписанията и указанията при първия ми преглед при него.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #157 -: Април 12, 2013, 14:36:14 pm »
Иначе за бебеправене (инв опит) според д-р Начев да разбирам ли, че ТСХ трябва да под 2,5?

Така е написал на листа с предписанията и указанията при първия ми преглед при него.
[/quote]

hope-love Благодаря ти! :bighug:


*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #158 -: Април 12, 2013, 18:15:41 pm »
hope-love, на мен д-р Начев ми е казвал, че естрофема влияе върху приема на еутирокс (л-тироксин), респективно на ТСХ. Затова според него естрофема трябва да се пие два часа след еутирокса.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: ендокринолог д-р Начев
« Отговор #159 -: Април 12, 2013, 20:57:41 pm »
hope-love, на мен д-р Начев ми е казвал, че естрофема влияе върху приема на еутирокс (л-тироксин), респективно на ТСХ. Затова според него естрофема трябва да се пие два часа след еутирокса.

Да и на мен, както и за всяко друго лекарство се отнася. Пиеш еутирокса, после след два часа се приема друго лекарство.