0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Препоръка за добър андролог
« -: Март 18, 2008, 09:18:18 am »
Здравейте момичета,съпруга ми направи едномесечен курс на лечение с антибиотик, антиоксидант и т.н., поради наличие на стрептококи, евентуална причина за намалената подвижност и наличието на антиспермални антитела. Бях разочарована, че след края на стриктно спазеното лечение, назначено от лекуващия лекар в клиниката на доц. Конова, съпругът ми занесе материал отново и са му препоръчали да направи направо SDI тест, за което няма лошо, но се разочаровах, че не е направена контрола на проведеното лечение. Сега изчакваме резултата от теста и ще видим какво ще ни посъветват, но мисля да се консултирам с квалифициран в областта специалист.
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #1 -: Март 18, 2008, 14:17:44 pm »
 Д-р Кацаров в София е изключителен уролог-андролог
 0888 222 369
 ул. " Шандор Петьофи " № 39
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #2 -: Март 18, 2008, 15:29:44 pm »
Много благодаря за препоръката на д-р Кацаров. Някой консултирал ли се е с д-р Юрий Бъчваров, ако да, бихте ли ми казали отзиви за него като андролог.
Предварително благодаря
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #3 -: Март 18, 2008, 20:18:37 pm »
Лично не сме ходили при д-р Бъчваров, но доколкото знам, той също е добър андролог. Можете да му се доверите спокойно.

Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #4 -: Март 20, 2008, 13:54:17 pm »
Здравейте момичета, вече записах час при д-р Кацаров, за да се консултираме. Не съм от София и за пръв път ще ходим със съпруга ми при него, някой знае ли с коя клиника/лаборатория/ работи д-р Кацаров, имам предвид ако се наложи съпруга ми да даде материал, дали в един ден ще свършим всичко.
*
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #5 -: Март 20, 2008, 13:57:08 pm »
д-р Кацаров прати мъжа ми за микробиология на еякулат в лаб. Кандиларов...
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #6 -: Март 20, 2008, 14:19:04 pm »
Да, специално за микробиологиите държи на Кандиларов определено. Тя лабораторията е близо до кабинета на Кацаров, така че ще можете да дадете материал за изследване, не знам дали в самата лаборатория има къде да се отдели. Ние за микробиологиите сме носили все от вкъщи.. В тоя ред на мисли- да, за един ден ще успеете, но после трябва да им кажеш да ви изпратят резултата на мейл. Това е всичко.

Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #7 -: Март 20, 2008, 16:26:30 pm »
Златунка, много ти благодаря за отговора. Надявам се да има поне минимални условия в лабораторията за целта, защото съпруга ми е малко каприз и предполагам ще трябва да се увещаваме, няма друг начин.
*
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #8 -: Март 20, 2008, 17:04:49 pm »
Условията в лабораторията са тоалетна. :wink: Мъничка, чиста, заключва се. :D
За спермограма д-р Кацаров работи с д-р Стаменов.
http://www.invitro-bg.com/
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #9 -: Март 21, 2008, 09:59:42 am »
Аз по подразбиране реших, че питаш за микробиология дали може да даде материал. Иначе и аз да си кажа- спермограма- задължително и само в клиника по стерилитет! :D

Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #10 -: Май 20, 2008, 13:54:45 pm »
ние сме ходили при д-р Бъчваров мога да кажа,че е доста добър лекар,той прави биопсия на мъжлето и беше внимателен,отзивчив и обясняваше всичко с подробности.
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #11 -: Май 20, 2008, 14:18:59 pm »
Аз лично съм бил при докор Бъчваров и сън много доволен той ми откри 2 генетични заболявания и ми прави биопсия но за съжаление резултата е отрицателен пълен стерилитет.Иначе като лекар е най добрия.Той работи в клиника Щерев.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #12 -: Май 31, 2013, 11:29:04 am »
Аз лично съм бил при докор Бъчваров и сън много доволен той ми откри 2 генетични заболявания и ми прави биопсия но за съжаление резултата е отрицателен пълен стерилитет.Иначе като лекар е най добрия.Той работи в клиника Щерев.
Пожелавам ви въпреки всичко мечтата ви да стане реалност! Много ми стана мъчно да прочета този пост признавам си.
Благодаря за препоръката.
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #13 -: Юли 19, 2013, 14:06:13 pm »
здравейте.аз съм нова в този форум и съм една от вас със същите проблеми.Вече зад гърба си имам 3 неуспешни опита ИКСИ .Но мен ме притеснява друго- от спермограмата на моя мъж е д с диагноза тератозооспермия и му откриха антитела. Бихте ли ми препоръчали добър андролог или такъв ,който по документация може да ни предпише евнтуално лечение.
Защото почнах вече да се отчайвам и си мисля ,чу Господ не винаги ни чува.
*
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #14 -: Юли 19, 2013, 17:05:36 pm »
arapce, съчувствам ти за неуспешните досега процедури.

Непременно се консултирайте с д-р Мели Даскалова в Пловдив (http://www.invitro-plovdiv.com). Ако досега не сте търсили причината за лошата оплодителна способност, непременно го направете. Техниките за асистирана репродукция не винаги са правилният и категорично не трябва да са първият отговор на проблема.

Мога да споделя от опит, че след множество лоши спермограми и неуспешни инсеминации, мъжът ми проведе лечение (операция за варикоцеле, хормонална терапия, прием на витамини и антиоксиданти, спря алкохола и цигарите) и видяхме огромно подобрение. Първото ни инвитро беше успешно.

Пожелавам ви късмет и успех!
Re: Препоръка за добър андролог
« Отговор #15 -: Септември 28, 2014, 13:19:08 pm »
Здравейте,
искам да изкажа мнението си за д-р Ю.Бъчваров, много добър специалист по мъжки фактор, страхотен професионалист с невероятни познания в областта на стеритета, лекар на високо ниво ! Благодаря за всичко с което ни помогна за напълно излекуване на проблема. Страхотен доктор , напълно може да му се доверите !