0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
поставяне на PVC дограма
« -: Май 16, 2008, 17:40:37 pm »
Споделете за фирма (в София ), монтираща PVC дограма от която сте доволни. Дойде ред да сменим и нашата дограма, сега се чудя на коя фирма да се спра. А на- много се чудя след като сменят дограмата после кой ще ми направи замазката ( ръба ) на старата рамка - незнам дали обясних много ясно;-)))
Само подочух, че някой фирми, освен смяната на дограмата си опрявяли после и ръба ( измазвали ), имате ли подобна информация?

 
*
Re: поставяне на PVC дограма
« Отговор #1 -: Май 16, 2008, 22:40:22 pm »
Значи.
Аз работих до скоро във фирма з дограма.А мъжа ми има такава. Внимавай с това замазване.Защото на всички им е по-лесно да го прави фирмата за дограмата, но лично с очите си съм виждала как е замазано после-меко казано лошо.Запушени са изводите зо отичане.И ефекта т новата смеенена дограма е почти нулев.Всичко това лъсва много бързо после.За София не мога да ти препоръчам нищо.Знам две-но не смея да препоръчам нито едната. Ако имаш още въпроси-питай.
*
Re: поставяне на PVC дограма
« Отговор #2 -: Май 17, 2008, 10:26:05 am »
Svetalchy, много ти благодаря за информацията, много е ценна.
Жалко, че фирмата ви не е в София;-)))
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: поставяне на PVC дограма
« Отговор #3 -: Май 26, 2008, 16:43:58 pm »
аз ползвах услугите на фирма Uniplast - дограма Кьомерлинг. миналат агодина пусках такова питане тук, казаха ми, че правилно съм се насочила. засега нямам оплаквания. цената е малко по-висока от стандартното, но не много по-висока. те, обаче, не се занимават с довършителните работи като това "обръщане" (така се нарича) на новата дограма.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: поставяне на PVC дограма
« Отговор #4 -: Май 26, 2008, 18:19:34 pm »
Jam, благодаря ти за информацията;-)
*
Re: поставяне на PVC дограма
« Отговор #5 -: Май 27, 2008, 20:22:18 pm »
и не се стряскай от по-скъпото.Най-ефтините оферти винаги са за сметка на нещо.От опит говоря. :lol:
*
Re: поставяне на PVC дограма
« Отговор #6 -: Юни 23, 2008, 23:29:50 pm »
ДО колкото съм запознат, фирмите (повечето )не предлагат обръщане на прозорците .
По добре си наеми квалифициран човек да ги обърне. :wink:
Ние лично сме с алуминиева дограма 5 камерна, много сме доволни . :wink: :wink:

УСПЕХ!!!!
*
Re: поставяне на PVC дограма
« Отговор #7 -: Юни 23, 2008, 23:59:35 pm »
ДО колкото съм запознат, фирмите (повечето )не предлагат обръщане на прозорците .
По добре си наеми квалифициран човек да ги обърне. :wink:
Ние лично сме с алуминиева дограма 5 камерна, много сме доволни . :wink: :wink:

УСПЕХ!!!!
Абсурд Бате Тони!!!
Най-вероятно сте с ПВЦ дограма .Алуминия няма камери-има само термомост.... :lol:
*
Re: поставяне на PVC дограма
« Отговор #8 -: Юни 24, 2008, 05:40:03 am »


Абсурд Бате Тони!!!
Най-вероятно сте с ПВЦ дограма .Алуминия няма камери-има само термомост.... :lol:

Да бе, с термомост е, кой знае за к`во си е мислил докато е писал :lol: :lol: