0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
връзка м/у апендикс и яйчник
« -: Март 15, 2008, 23:15:23 pm »
притесниявам се защото имам неуспех след положителен тест след инвитро и мисля ,че нещо убива ембриона макар да има инплантация и искам да питам ако имаш хроничен апендикс при възпалението му може ли да възпали и яйчника а от там и течност в тръбата
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: връзка м/у апендикс и яйчник
« Отговор #1 -: Март 16, 2008, 13:08:27 pm »
Хидросалпингс може да се оключи от възпалителен процес в тазови органи.
Преди следващ опит мисля за подходящо да си направиш поне цв. снимка.

Иначе хромозомни аномалии са най-честите причини за спиране разтежа на ембриона в толкова ранен етап.

Успех следващия път!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: връзка м/у апендикс и яйчник
« Отговор #2 -: Март 16, 2008, 15:12:47 pm »
благодаря но аз цв снимка имам и хромозоми и всичко е ок но в дясно нещо има и мисля да махна апендикса зощото незнам кога точно се възпалява и може ди ми прави беля
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: връзка м/у апендикс и яйчник
« Отговор #3 -: Март 16, 2008, 18:45:28 pm »
Ако е за снимки - и аз имам, имам и албуми, а хромозоми със сигурност имам, но имах и хидросалпингс в ляво, който е отключен вероятно по време на стимулациите и в следствие на ТВБ или инфекция. Преди третия опит ин витро елиминирахме проблемната тръба, наличието на хидросалпингс свежда шансовете за трайна имплантация до минимум.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com