0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

шампоани за коса
« Отговор #40 -: Януари 19, 2006, 14:13:49 pm »
[quote="FreshBreeze] Просто не си представям какво ще стане, ако първо я изсуша със сешоар, както е на заплетена, и после се опитам да я разреша - струва ми се, че нЕма да стане  :lol:[/quote]

А защо не се опиташ да я оставиш да изсъхне сама, без сешоар???? Косата направо живва...

Честно ви казвам, до скоро и аз не смятах, че мога да я оставя да съхне без сешоар, но след препоръка на фризьора си точно това правя.... Не можете да си представите косата ми колко по-добре се чувства, и колко по-жизнена е ....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
шампоани за коса
« Отговор #41 -: Януари 19, 2006, 14:21:40 pm »
А някаква маска за коса да препоръчате?Или от онези така сполучливи домашни рецепти за лъскавина на косата и заздравяване на косъма?
шампоани за коса
« Отговор #42 -: Януари 19, 2006, 14:26:17 pm »
Аз специално не ползвам маска за коса, защото е с тенденция бързо омазняване, но това, което правя задължително е последната вода, с която си изплаквам косата да е максимално студена....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
шампоани за коса
« Отговор #43 -: Януари 19, 2006, 15:33:28 pm »
За лъскавина на косъма: Стимулант за коса на Икаров (в него има няколко масла). Слагам си го (описано е как) вечерта, спя с него, сутринта си измивам косата с шампоан и после балсам. Става много лъскава и жизнена.
*
шампоани за коса
« Отговор #44 -: Януари 19, 2006, 15:58:24 pm »
Аз мога да препоръчам маска за коса на Ducray. Много са сполучливи.
шампоани за коса
« Отговор #45 -: Януари 19, 2006, 16:17:26 pm »
Аз ти препоръчвам да си направиш диагностика на косата и най-точно ще разбереш какъв е проблема и какво да ползваш.
Може косъма ти по дължина да е сух и дехидратиран и дори и без цъфтеж да се получава това заплитане.
*
шампоани за коса
« Отговор #46 -: Януари 19, 2006, 18:00:00 pm »
О, толкова полезни неща сте писали тук!! А може ли и аз да поискам съвет?  :)  Каква марка безамонячна боя за коса бихте ми препоръчали? Досега ползвах боите на Вела, но ми се ще да пробвам нещо друго.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
шампоани за коса
« Отговор #47 -: Януари 19, 2006, 18:25:52 pm »
Loreal Casting, а на Wella няма нито една безамонячна боя, освен ако не си ползвала професионалната серия.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
шампоани за коса
« Отговор #48 -: Януари 19, 2006, 18:49:50 pm »
Да, от професионалната серия са  :)  Сладът на Wella ми е наблизо.
Mini, благодаря за съвета, обезателно ще се възползвам!
*

    Anonymous

шампоани за коса
« Отговор #49 -: Януари 19, 2006, 20:12:49 pm »
Домашна маска

200 грама кисело мляко
2 яйца
30 грама прясна мая
100 мл ракия от избата на дядо
3 намачкани смокини от домашното сладко на баба
1 ч.л. лут пипер
3 с.л. свинска мас
2-3 ванилии за аромат

Всичко се разбърква, намазва се косата, викате комшийката, пиете един час кафе с нея, след това измивате с розе или чорба от кисело зеле. Резултатът е гарантирана прическа тип "пиян тутманик". :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Мари
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
шампоани за коса
« Отговор #50 -: Януари 20, 2006, 15:17:23 pm »
Мамунче,незнам къде в Бургас мога да направя диагностика на косъма си.
А за маските ви благодаря!
*

    Anonymous

шампоани за коса
« Отговор #51 -: Януари 21, 2006, 13:52:33 pm »
здравейте : :lol:
*

    Anonymous

шампоани за коса
« Отговор #52 -: Януари 21, 2006, 13:54:44 pm »
Здравейте :D
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
шампоани за коса
« Отговор #53 -: Януари 23, 2006, 10:32:38 am »
Ами, здрасти , госте!!!!!! :D
Шампоан
« Отговор #54 -: Януари 23, 2006, 14:17:03 pm »
Ползвам шампоан и маска за коса на Дева. Не си суша косата със сешоар, дори и през зимата, чакам си на топло скатана вкъщи до радиатора да изсъхне. Много й се кефя, че ми е мекичка, лъскава и гъста, само че наесен от смяната на сезона много ми пада.

Шампоана е ужасно евтин, два лева и нещо е, даже приятеля ми се беше ужасил как може да ползвам някакъв си евтин български шампоан, обаче аз не си го сменям за нищо на света  :D Те са няколко вида, но обикновено си купувам от противопърхотния, защото мирише на нещо зелено и много свежо. Маската е за еластичност, с една синя капка отпред.
шампоани за коса
« Отговор #55 -: Януари 23, 2006, 19:10:37 pm »
naiema за диагностиката трябва да провериш в някоя голяма аптека където продават и много козметика;попитай аптекарките.При нас е със записване и се правят веднъж месечно;в аптеката идва дерматолог със апаратура и прави прегледи.
 :)  :)
шампоани за коса
« Отговор #56 -: Януари 24, 2006, 13:58:17 pm »
Преди правиха диагностика на косата в една аптечка на Богориди- първата в ляво като тръгнеш от х-л България. Попитай, то май си пишеше кои дни. Провери и на денонощната аптека на Поморина в Славейков.

шампоани за коса
« Отговор #57 -: Януари 24, 2006, 15:27:50 pm »
Цитат на: mamun4e
naiema за диагностиката трябва да провериш в някоя голяма аптека където продават и много козметика;попитай аптекарките.При нас е със записване и се правят веднъж месечно;в аптеката идва дерматолог със апаратура и прави прегледи.
 :)  :)


А къде ти се намира аптеката?

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
шампоани за коса
« Отговор #58 -: Януари 24, 2006, 16:23:56 pm »
В  Варна диагностики се правят в аптеки "Санита".Чувала съм че в София правят в аптеки "Ремедиум" или нещо подобно;не съм сигурна за името :)
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
шампоани за коса
« Отговор #59 -: Януари 26, 2006, 11:17:21 am »
Надеждичка,благодаря ти.Ще проверя на местата,които ми спомена.Момичета,благодаря и на вас.Доста интересни неща научих относно козметиката на коса. :D