0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ирисова диагностика
« -: Март 02, 2008, 01:46:33 am »
 Какво мислите за ирисовата диагностика? Моя позната потвърди чрез нея диагнозата си още преди лекарите да я установят.Мислите ли , че е възможно да констатира конкретен репродуктивен проблем?На мен ми се струва малко невероятно , но все пак ще ми е любопитно да разбера какво ще ни установят. :ask:
*
Re: Ирисова диагностика
« Отговор #1 -: Март 02, 2008, 07:11:37 am »
Аз съм много скептично настроена към ирисова диагностика, билкари и т.н. Но по настояване на съпруга ми сме ходили при една дама, която се занимава с ирисова диагностика. Не мога да разбера как, като ми светна с фенерче в очите разбра аджеба какъв ми е проблема. Та тя ми каза, че имам абсолютно проходими "тръбички" и всичко е наред при мен. Е да ама не. Имам си непроходима дясна тръба, а лявата се отпуши при ХСГ-то. А хормоналните проблеми са другият момент. Затова за мен тези неща са глупости.
     
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Ирисова диагностика
« Отговор #2 -: Март 02, 2008, 08:30:18 am »
Какво мислите за ирисовата диагностика? Моя позната потвърди чрез нея диагнозата си още преди лекарите да я установят.Мислите ли , че е възможно да констатира конкретен репродуктивен проблем?На мен ми се струва малко невероятно , но все пак ще ми е любопитно да разбера какво ще ни установят. :ask:
аз също преди време се подложих на ирисова диагностика,общо взето ми казаха за всички болести които имам,бъбреци,стомах,жлъчка...........няма да изброявам,но неможе да се конкретизира с точност и да се постави точна диагноза.Абсурд!
Специално да гин.проблеми на мен ми казаха следното,тръбите са наред(след лапаро се оказа че е така),матка обаче била мисля че интоксикирана  или нещо такова от много лекарства които съм пила в миналото. Лично мое мнение е ,че само лекар -специалист може да постави адекватна  диагноза! :D
*
Re: Ирисова диагностика
« Отговор #3 -: Март 06, 2008, 09:33:59 am »
Фаталуоманче, и да ти кажат,какво? Ще ти изкарат акъла.Поне при мене беше така,че после поне година ме държа.Изкараха ми 100 болести, които така и не се появиха вече 5-7 години. :DСлава богу.
Re: Ирисова диагностика
« Отговор #4 -: Март 06, 2008, 10:29:33 am »
Не си губи времето.
След ирисовата диагностика, доктора ми наговори такива ужасии, че бях на ръба на нервна криза. За щастие не се оказа прав  :D

lb2f
Re: Ирисова диагностика
« Отговор #5 -: Март 06, 2008, 10:48:44 am »
 Всъщност и аз съм скептично настроена към ирисовата диагностика. Но , нали знаете удавник и за сламка се хваща...
*
Re: Ирисова диагностика
« Отговор #6 -: Март 06, 2008, 10:51:27 am »
Всъщност и аз съм скептично настроена към ирисовата диагностика. Но , нали знаете удавник и за сламка се хваща...
Е, тая сламка точно хич я няма. :wink:
Re: Ирисова диагностика
« Отговор #7 -: Юни 01, 2008, 10:52:54 am »
Здравейте, малко късно се включвам в темата. Искам да се изкажа в полза на ирисовата диагностика. Незнам дали е съвпадение , но след като ходих на такъв ирисов диагностик разбрах , че вероятно имам кисти на яйчниците. До тогава не ми ги бяха диагностицирали. След направената ми лапароскопия се оказа , че съм си отглеждала по 1 киста и на двата яйчника и то ендометриозни  :?
Затова си мисля, че се познава при ирисовата диагностика. За съм и за билките , които дават да се пият.
Успех ви желая момичета!!!
Re: Ирисова диагностика
« Отговор #8 -: Юни 09, 2008, 15:17:37 pm »
Преди няколко месеца с приятеля ми отидохме при една шарлатанка която практикува ирисова диагностика и "лекува" с билки,като изглежда билките за всички болести от тумор до гъбички се варят в един и същ казан.По време на прегледа "лечителката" ми постави няколко диагнози,каза ми какво ми е кръвното,кръвната захар,каза ми че имам колит,гастрит абе все едни отнесени неща,даде ми една туба билки с инструкции как да ги пия и съхранявям.След това ме прати на процедури на невероятно модерен японски апарат за безплодие(което си беше обикновен масажен стол).Процедурата ми беше проведена от един ром,като по средата на която той беше извикан за разпит незнайно за какво...На излизане от стаята ми каза,че само с постоянство и само чрез тяхното лечение ще постигна желания резултат!Е,резултат имаше-масажът ми се отрази добре,а билките на знахарката ми помогнаха 2 месеца да съм без менструация :x
Е,толкова за моя опит с ирисовата диагностика :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Ирисова диагностика
« Отговор #9 -: Юни 11, 2008, 14:42:25 pm »
Аз също ходих на ирисова диагностика преди няколко дни.Това ,което жената видя в ирисите ми ,неочаквано точно съвпадна с диагнозата,която ми беше вече поставена на базата на множество прегледи и изследвания.Само че не виждам с какво точно може да ми помогне?!

Re: Ирисова диагностика
« Отговор #10 -: Юни 15, 2008, 20:45:11 pm »
А за здравен център "Дар" и тяхната Ирисова диагностика какво мислите?
*

    skype

Re: Ирисова диагностика
« Отговор #11 -: Февруари 17, 2009, 13:14:21 pm »
Здравейте, за ирисовата диагностика намерих един клип във Vbox7.com сега ще ви постна линка, защото нещата са съвсем различни от това, с което ни зарибяват.
Ето ви линка:   8O
http://vbox7.com/play:38de1d29