0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #20 -: Март 02, 2008, 09:44:20 am »
С живачен.
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #21 -: Март 02, 2008, 09:52:59 am »
С живачен.
Аз бих отишла на лекар на твое място.
Както казах, дано се включи Денис, тя има отговорите на какво може да се дължи това закъснение.
Стискам ти палци всичко да е наред:)
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #22 -: Март 02, 2008, 10:40:37 am »
Благодаря ти clevergirl_75.Ще помоля Денис ако се включи да ми погледне графиката.
*
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #23 -: Март 02, 2008, 13:39:26 pm »
Денис ще погледнеш ли и моята графика. По късно ще нанеса и БТ от тази сутрин ,новчера беше 36 и65 поне малко месъмнява тази стойност и дали е редно във ФФ както беше БТ 36 и 8 да спадне до 36 и 6. Учудвам се че все още не е почнала да се задържа еднаква няколко дена, но сигурно и това ще стане. Аз лично съм учудена  8O но бих искала и твоето мнение.
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #24 -: Март 03, 2008, 19:13:07 pm »
Денис, нещо се изгуби, всичко наред ли е с теб? :(
*

    asita1

  • *
  • 48
  • мама на слънце и луничка
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #25 -: Март 04, 2008, 14:44:55 pm »
бихте ли погледнали и моята графика?по моите сметки трябваше да ми доиде мц в4ера.тои варира между 24 и 28 дни   
*
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #26 -: Март 04, 2008, 19:28:28 pm »
Хм, като гледам какво си нанасяла последните няколко дни.. ми бих те посъветвала да изчакаш още ден-два и да повториш теста!! а иначе за самата графика - питай Денис!
Денис, нещо се изгуби, всичко наред ли е с теб? :(
Да, и аз забелязах, че я няма. Дано всичко да е наред. Може би си е взела заслужена почивка  :wink:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #27 -: Март 05, 2008, 08:03:42 am »
........ какво става когато се образуват повече фоликули........
Променят се нивата на хормоните, няма О.
Когато се образуват повече фоликули това се нарича поликистоза /ПК/
Може да прочетеш за СПКЯ/синдром на поликистозните яйчници/.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #28 -: Март 05, 2008, 08:07:34 am »
Денис, нещо се изгуби, всичко наред ли е с теб? :(
Вече съм тук  :D /бях в провинцията/
Но не мога да отворя нито една графика- явно има проблем с Календара.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #29 -: Март 05, 2008, 16:25:52 pm »
Денис, радвам се, че си пак тук:)
Споко, не бързаме:) И аз не можах досега да си нанеса данните за днес:)
Когато можеш тогава:)
Аз днес се надявам да нямам пак положителен тест за О...много ме тормози това с неходенето до тоалетна и непиенето на вода:)
Благодаря ти:)
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #30 -: Март 05, 2008, 17:28:35 pm »
Момичета,появи ми се кафеникаво зацапване,не ми е дошло ,но температурата ми падна.Май съм чувала,че може да се дължи на проблеми с хормоните. :(А иначе гърдите продължават да ме болят и то доста.Мисля да не отлагам и да запиша час при доки за следващата седмица.
Дано не е нещо сериозно. :balk_144:Ако са хормони сигурно ще ми изпишат противозачатъчни за регулиране на цикъла.








Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #31 -: Март 05, 2008, 17:42:31 pm »
Момичета,появи ми се кафеникаво зацапване,не ми е дошло ,но температурата ми падна.Май съм чувала,че може да се дължи на проблеми с хормоните. :(А иначе гърдите продължават да ме болят и то доста.Мисля да не отлагам и да запиша час при доки за следващата седмица.
Дано не е нещо сериозно. :balk_144:Ако са хормони сигурно ще ми изпишат противозачатъчни за регулиране на цикъла.

Здравей, не исках да коментирам графиката ти, защото и аз не съм много наясно. Искаше ми се Денис да я види, ама днес имаше проблем с календара.
Според мен е нямало О. Нямаш разлика в стойностите на БТ. И по-добре ще е да ти дойде за да можеш да си пуснеш изследвания.
Както казах, хубаво е Денис да ти види графиката, но не мисля, че тя ще каже нещо по-различно.
Съжалявам мила, дано всичко е ОК. Иди на лекар, не се бави.
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #32 -: Март 05, 2008, 17:49:23 pm »
бихте ли погледнали и моята графика?по моите сметки трябваше да ми доиде мц в4ера.тои варира между 24 и 28 дни   
Гледам, че не ти е дошло:)
Честито мила:)
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #33 -: Март 05, 2008, 19:49:46 pm »
Здравей Денис.
Пак те моля да ми погледнеш графиката. Този цикъл съм притеснена, защото не мога да определя имала ли съм ову. или не :(. Ти как мислиш? Много е различна този път графиката ми (в сравнение с предишните ми цикли).
Благодаря ти.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #34 -: Март 06, 2008, 08:30:03 am »
Момичета,............
Графиката ти не показва да е имало О.Съжалявам.
Отиди на лекар, защото ако чакаш нещата от самосебеси да се оправят може да чакаш доста време.
С едно адекватно лечение това може да се коригира, стига бързо да се разбере каква е причината за проблема.
Пиши как е минал прегледа и какво е казал лекарят ти
Успех


ПП
Хормоналният проблем е следствие, не причина

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #35 -: Март 06, 2008, 08:33:26 am »
Здравей Денис.
.............
Графиката ти е добре.
Според мен е е имало О. на 19/20 ден от МЦ - това е според тестовете и БТ.

Не си направила тест на 18 ден и е много вероятно тогава да е бил (+). - това го казвам за да не се чудиш защо може О да е на 19 ден, при който също си отчела (+) тест.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #36 -: Март 06, 2008, 19:45:41 pm »
Денис, пропусна едно мнение тоест моето ,но няма нищо  :D
Аз повечето неща съм ти ги казала в ЛС но мжеш спокойно да видиш графиката ми и да кажеш какво мислиш  :wink:
Малко съм стресната от факта че по календара сега са ми фертилните дни ,но за сега няма белтъкоподобна ЦС. Мож еби е рано и предполагам че ще бъде по късно ,но пък аз да си питам  :D
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #37 -: Март 06, 2008, 19:58:10 pm »
Здравей Денис,благодаря ти за отговора.Днес вече ми дойде и поне малко ми олекна.Можеш ли да ми кажеш на кой ден от менструцията е добре да ме видят на видеозон.Мисля ,че има значение примерно за ПКЯ.Така или иначе като ми свърши ще отида при доки и ще пиша разбира се.
*

    asita1

  • *
  • 48
  • мама на слънце и луничка
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #38 -: Март 07, 2008, 06:19:30 am »
денис ще хвърлиш ли едно око.температурата пада,като преди цикал.?днес ще ходя на лекар в 17.00.да видим защо след + тест и 4 дневно закъснение имам кървене,за сега неменструално.имам1 аборт в 6 гс преди 1 година,явно пак нещата ще се повторят.каква е причината толкова рано да се прекъсва бременноста,хормони ли какво??до сега не са ми правени никакви изследвания.аз съм от малък град-представи си какви специалисти имаме.направо не зная от тук на къде???добре че ви има вас да разяснявате.ще се побъркам до 17.00 часа.то е и толкова рано 4е не зная изобщо какво ще успее да види гениколожката.помагайте с мнения.благодаря ти отново
« Последна редакция: Март 07, 2008, 07:10:27 am от asita1 »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката-3
« Отговор #39 -: Март 07, 2008, 08:22:50 am »
Денис, ...........
Извинявай  :D
Графиката ти до тук е добре, не показва да е имало все още О.
Тя предстои.
Може да е по-късна и затова фертилните дни няма да съвпаднат с тези от календара/предполагаемите/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум