0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Заушка !?
« -: Февруари 21, 2008, 11:59:22 am »
Здравейте, момичета!
 Преди 3 седмици мъжът ми се разболя от заушка. Направи и орхит, от който още се възстановява . Досега се борехме с моя стерилитет, заради който редовно ви чета(благодаря за ценната информация!).
 Искам да ви питам: отсега - накъде? След колко време би се влошила спермограмата? Да се обърнем ли към спермална банка предварително? Къде има такива в София? Колко време биха съхранявали материал? Останалите въпроси са по-скоро за "Емоционални проблеми" :(.
Re: Заушка !?
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2008, 12:12:26 pm »
 Чувала съм , че заушката може да създаде репродуктивни проблеми през пубертета при мъжете и то ако има усложнения.Ако греша нека някой да ме поправи. Във вашия случай би трябвало да се консултирате със специалист.
Re: Заушка !?
« Отговор #2 -: Февруари 21, 2008, 15:15:52 pm »
Правилно си чула. Прекарана заушка по време на пубертета може да направи доста бели по мъжката репродуктивна система. /Както може би се е получило при нас, но това никога няма да разберем със сигурност./
Флорес, по-добре се консултирайте със специалист. Важно е да не сте имали проблеми от мъжкия фактор и преди заушката. Успех!
Re: Заушка !?
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2008, 08:00:20 am »
Прекарана заушка по време на пубертета може да направи доста бели по мъжката репродуктивна система. /Както може би се е получило при нас, но това никога няма да разберем със сигурност./
Флорес, по-добре се консултирайте със специалист. Важно е да не сте имали проблеми от мъжкия фактор и преди заушката. Успех!
Те, мъжете, излизат ли въобще от пубертета? :wink:
Проблеми с мъжки фактор досега сме нямали. Спермограмата ни е от клиниката на Владимиров отпреди 1 год.
Re: Заушка !?
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2008, 11:02:12 am »
Проблеми с мъжки фактор досега сме нямали. Спермограмата ни е от клиниката на Владимиров отпреди 1 год.
Трябва да направите актуална спермограма ,след заболяването , за да се оценят последствията.