0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: След трансфер?
« Отговор #700 -: Март 13, 2009, 15:39:38 pm »
Поне ще се разсея, че в момента направо изтрещявам от мислене   
То точно това е целта и на ходенето на работа, да не мислиш че на мен много ми се е работило.  :wink: Но си е друго да си сред хора и да са ти заети мислите и с нещо друго.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #701 -: Март 17, 2009, 15:02:17 pm »
Много зависи от работата. При мен е немислимо да се върна на работа. Не съм натоварена физически, но работя под голям стрес и напрежение. Пък и аз обичам да си лежа, да си гледам ТВ. Това ме разтоварва. Имам невероятна нужда от почивка, защото работя обикновено до 19-20 часа.

mak4e, съжалявам миличка! Пусна ли друг тест за всеки случай? Можеш домашен да си направиш също.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #702 -: Март 17, 2009, 17:45:13 pm »
И при мен е 2 опит.Първият път прекарах 17 дни плътно в къщи и определено луднах.Сега си стоях в къщи 1 седмица и от 3 дни ходя на работа,но до обяд,поне се разсейвам малко.Чакам с нетърпение петък-тогава ще си правя тест.Да стискате палци.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #703 -: Март 17, 2009, 18:14:51 pm »
И при мен е 2 опит.Първият път прекарах 17 дни плътно в къщи и определено луднах.Сега си стоях в къщи 1 седмица и от 3 дни ходя на работа,но до обяд,поне се разсейвам малко.Чакам с нетърпение петък-тогава ще си правя тест.Да стискате палци.
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и ще чакаме да се похвалиш в петък!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #704 -: Март 17, 2009, 19:00:48 pm »
Непременно!Пожелавам на всички само положителни емоции и тестове
Re: След трансфер?
« Отговор #705 -: Март 17, 2009, 21:14:45 pm »
Здравейте,
Моята пункция беше на осми март (дано да е на късмет), сега съм шести ден след трансфер. Нищо не усещам, а при предишния опит имах подуване на корема и болки в гърдите, сега нищо. Взе надеждата да ми изчезва. При първия опит имаше положителен резултат на теста, а сега нямам абсолютно никакви симптоми, не знам какво да мисля.
*

    мерилин

Re: След трансфер?
« Отговор #706 -: Март 18, 2009, 16:39:31 pm »
Здравейте,
Моята пункция беше на осми март (дано да е на късмет), сега съм шести ден след трансфер. Нищо не усещам, а при предишния опит имах подуване на корема и болки в гърдите, сега нищо. Взе надеждата да ми изчезва. При първия опит имаше положителен резултат на теста, а сега нямам абсолютно никакви симптоми, не знам какво да мисля.

Здравей,tuna!Аз също правих втори опит ИКСИ и днес ми е осми ден след трансфер.Аз за съжаление при първия опит изобщо не стигнах до тест-МЦ на 11 ден след трансфера.Тогава обаче усещах леко придърпване,болки в кръста,пробождания в яйчниците и др.,а сега както казваш ти нищо.Гърдите ми са напрегнати,но това може би е от лекарствата.Надявам се това да е нормално и този път да имам малко повече късмет.Сигурно при всеки опит е различно.Моля се на Бог този път да успея!От все сърце пожелавам това на теб и на всички момичета,които толкова дълго чакат своите бебета.УСПЕХ!!!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #707 -: Март 20, 2009, 15:19:44 pm »
За съжаление момичета,аз съм с отрицателен тест.Поревах си едно хубаво и отидох на работа.Борбата продължава!!!Пожелавам от все сърце на всички момичета положителни тестчета.И мислете само позитивни неща :lol:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: След трансфер?
« Отговор #708 -: Март 20, 2009, 16:57:46 pm »
 Съжалявам, Мечката!!! :? Поплачи си и после горе главата!!! Предполагам, че имате замръзени, така че това може би ще е следващият ви ход!!! Успех!!!


*
Re: След трансфер?
« Отговор #709 -: Март 20, 2009, 17:47:38 pm »
Имам 4 сладоледчета,ще видим колко ще преживеят размразяването.Плачът е много пречистващ,сега съм като нова.И продължавам напред :lol:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #710 -: Март 20, 2009, 18:44:03 pm »
За съжаление момичета,аз съм с отрицателен тест.Борбата продължава!!!И мислете само позитивни неща :lol:
Имам 4 сладоледчета.......Плачът е много пречистващ,сега съм като нова.И продължавам напред :lol:

Съжалявам! :?
Виждам, че въпреки неуспеха си много борбена и позитивна. Това е пътя към успеха.
Стискам палци следващия път да е твоят!  :crossfingers:
Re: След трансфер?
« Отговор #711 -: Март 22, 2009, 19:03:35 pm »
И аз съм след трансфер...3-ти ден.Няма никакви симптоми.Единствено-запечения стомах.Изкуквам тук в къщи/
Re: След трансфер?
« Отговор #712 -: Март 22, 2009, 19:40:56 pm »
Не се притеснявай,всичко ше е наред!Опитай се да не мислиш,макар че знам колко е трудно.Аз самата съм 12 ден след трансфер и се опитвам да бъда спокойна,но не винаги успявам.Не търси никакви симптоми и аз нямам такива.Ще видиш,че ще успеем.КЪСМЕТ!
Re: След трансфер?
« Отговор #713 -: Март 26, 2009, 19:26:04 pm »
Момичета, искам да ви питам винаги ли трябва да има подуване след трансфер, ако опита е положителен. Чета, че повече от момичетата имат такова подуване след трансфера и обикновено резултата е положителен.Или може и без това подуване пак да е положителен?
*
Re: След трансфер?
« Отговор #714 -: Март 26, 2009, 19:43:23 pm »
future74 , и аз така си мислех - че едва ли не е задължително да се подуя,ако е станало - но споко,не е така :wink: 
Обикновено тази "вторична" хиперстимулация (т.е. появяваща се след трансфера) се получава след извадени много яйцеклетки и наличие на бременност след това,особено при многоплодна такава. 
При последния си опит имах 20 извадени яйцеклетки,положителен тест,а по-късно се потвърди и двуплодна бременност - тоест всички фактори налице,но не се подух изобщо - никакви физически симптоми нямах даже :)

Така че се успокой и бъди оптимист! Късмет! :goodluck:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
Re: След трансфер?
« Отговор #715 -: Март 26, 2009, 19:50:01 pm »
Ох, дано да е така.Аз освен много болезнени гърди (предполагам от утрогестана)нищо друго ми няма. А съм едва на 5 ден от трансфера без да броя деня на трасфера.
Re: След трансфер?
« Отговор #716 -: Март 26, 2009, 21:07:06 pm »
 Относно подуването на стомаха: при първия опит бях се издула като все едно съм в трети месец- положителен тест; втори опит- "хлътнал" корем и теста пак е с две чертички.
Re: След трансфер?
« Отговор #717 -: Март 29, 2009, 13:58:35 pm »
Здравейте момичета на мен ми е първи опит на 28.03 ми беше трансфера но след това полежах няколко часа във клиниката и патувах 300километра да се приберем дали не сме прецакали цялата работа не ми дава мира . нямам никакви симптоми само дето много съм изнервена и немога да лежа непрекъснато ставам по малко във вкъщи.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #718 -: Март 29, 2009, 14:24:06 pm »
Здравейте момичета на мен ми е първи опит на 28.03 ми беше трансфера но след това полежах няколко часа във клиниката и патувах 300километра да се приберем дали не сме прецакали цялата работа не ми дава мира .
Не миличка, нищо не си прецакала, няма проблем да се пътува след трансфер, а и ти си си полежала доста в клиниката като чета.
 Симптоми не знам какви очакваш да имаш на този етап  :D
Ето виж в тази темичка са писали момичета точно за това пътуване след трансфер и вече много от тях са с бебета. http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=11227.20
 Успех и на теб!  :D
Re: След трансфер?
« Отговор #719 -: Март 29, 2009, 16:36:59 pm »
Благодаря малко се успокоих,но незнам нервата доста  ме тресе може би защото ми е за първи път и тотално се разорихме финансово и за всяко нещо се притеснявам. На мен вчера ми биха Прегнил 5000 и неразбрах дали след една седмица пак трябва да си силожа,защото ми даде още две ампули но можеби ще му се обадя утре тъй като толкова бях стесирана че той говори аз чула недочула.